Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Ahoj Jojo! Sabča nám zdrhla na swingers party. :-D
Odpovědět
fakt jo? se nezdá :-D :-D
Odpovědět
sabčo, to jsi ségře čórla notes? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já koukám na čarodějky, na těch jsem fakt závislá!!! Manželky ani muži ani útěk ani jiný mě nezajímají, nechci rozkoukávat další seriály :-) House miluju, toho sleduju taky... a kde mě teda naštvali jsou Myšlenky zločince! zkončilo to blbě a oni dali půl roku pauzu, že člověk neví, jak to bude dál :-) a taky čekám na nevyřešené případy, tam je to taky pitomý... jojo: ale máš áčko!!!
Odpovědět
sabčo, teď jsem si dala dvacet, takže večer mě tu máš jako na koni :-D v kolik si dáme spicha? :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ne, jsem už doma, byla jsem unavená a F. jel do práce, tak mě stáhl domů :-)
Odpovědět
Profilova fotka
v kolik si dáme spicha? já už jsem tady :-D
Odpovědět
tak mi hlásila mamka, že tady točila Nova, tak ta naše přepadená pošta bude asi teď v odpoledních zprávách :-|
Odpovědět
když jsi unavená, zdřímni si, mě to přepadlo u čarodějek (bych ti to asi neměla říkat, co :-D ). tak jo, já mám chvilku 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
já mám taky čas...ale teď se pro změnu chce spát mě :-)
Odpovědět
tak já tě nechám spát a jdu prohlížet cd, jestli najdu nějakou použitelnou fotku nebo mě někdo bude muset vyblejsknout. tak brou :-D
Odpovědět
koukala jsem, na chlapovi, co tě učaroval už máš 2000 příspěvků - gratuluju :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
volala tchýně, jde mě vyvenčit....omlouváááám se :-)
Odpovědět
místo spaní se jít venčit, ty máš ale choutky... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
co naděláš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja chci taky vyvencit :-N
Odpovědět
mia, ty se venčíš každý večer :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to neni pravda, sedim furt doma a sama :-N
Odpovědět
asi taj jako já :-D :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
uz mi z toho hrabe asi zacnu se samomluvou :-N taky jsi doma?
Odpovědět
bohužel, nezaměstnaná ;-( nepsala jsem ti to už v nějaké diskusi? :-) se mi vrátlio dítko, tak kdybych se neozývala, tak se šmajchluju :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mii, netrvď, že bys byla ráda, kdyby tě venčila tchýně?! :-D
Odpovědět
malej si vymyslel k večeři řízečky ]-( ve středu :-o už se smažej :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tý jo, že se ti chce :-D
Odpovědět
udělat dva řízky, to je otázka 10 minut a dala jsem mu to s chlebem :-) měla jsem si udělat taky, voní to tady... :-D :-D :-D
Odpovědět
ale třeba jeden nechá... nebo aspoň půlku :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já dělám vždycky víc... pokaždé, když se něco dělá, tak vím, že dostanu chuť :-D
Odpovědět
kdybyste ho viděly - před sebou dva řízky, krajíc chleba a skoro půllitrák čaje :-D :-D bude mu 7, upozorňuju :-)
Odpovědět
sláva, já to věděla, druhej řízek už nemůže :-D :-D přece ho nevyhodím, že :-D :-D
Odpovědět
Sakra, ty řízky voněj až sem. :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?