Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
ten řízek myslím :-N
Odpovědět
loony, smolík, mělas napsat dřív ;-)
Odpovědět
Bys mi ho odfaxovala?
Odpovědět
hodila oknem :-D :-D tak, večerníček, teď mám ještě 10 minut a pak přijdu až po zprávách :-D
Odpovědět
Po kterých?
Odpovědět
po primáckých :-D
Odpovědět
tak dneska ještě budu vyrábět další řízky :-D miláčkovi se po nás stýská a přijede se na nás o půlnoci podívat :-D loony, kolik ti jich mám udělat? 1? 2? :-D :-D jéžiš, mám doma binec, jdu uklízet :-p není blbý vysávat v 8 večer? v paneláku? ;-( ale i při úklidu vás budu stíhat číst :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sabco tchyne klidne i s tchanem,maj prachy platej za me, maj me radi a este super pari, je s nima sranda a kdyz tchyne ozrala usne na stole v restauraci tak se bavi i personal :-D :-D
Odpovědět
Jojo a děláš vegetariánský? Já totiž normální maso nejím. :-D To ale neznamená, že mi nemůže vonět, ne? No na praní a luxování jsem ráda, že jsem teď v baráku. Já v paneláku už nic nedělala tak od sedmi. Mio, tak na to ti tchánovce závidím. ;-)
Odpovědět
loony, bez masa, jo? to jsi dobrá, já bych to nevydržela... s tím vysáváním to byl vtip, dodržuju noční klid tak od osmi, ale malej už spí, tak bych si to stejně nedovolila :-D a řízky nebudou, miláček se nají mě :-D :-D :-D mia, tchyni na stole bych taky chtěla vidět :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mia: já myslela, že ti lezou na nervy...teda dle dřívějších zpráv :- jojo: já vysávám klidně i v osm...do desíti můžeš hlučet, ne? :-) holky, já se včera rozhodla, že se naučím italsky, našla jsem si holku, co to doučuje a zítra mám první hodinu!!! :-D jak to zkončí, tak mám pohovor...no, život je hned hezčí :-D
Odpovědět
sabčo, dneska budu hlučet až do pozdních ranních hodin :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
sabi jo jasne, muzou bejt uzasni jak chtej ale kazdej ma svy mouchy a delat s nima celej den kazdej den v tom stejnym kanclu a pak s nima travit vecery a vikendy bylo fak na palici a jeste tchan je jinej v praci nez normal, ale ted co s nima nedelam a vidim je jednou za uherskej rok mi prijdou roztomily :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to pak chápu tchyně je tak hodná, že bych ji až zabila :-D mám nainstalovaný úplně nový Excel a nemůžu tam najít save as :-(
Odpovědět
Profilova fotka
sabi co? =-) :-D preloz :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sabi kdyby mi tchyne chodila varit a uklizet tak si nestezuju, ty blaho bych s celej den akorat valela v betly :-D ta moje je sice zabavna ozrala na stole ale lina jak prase :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
prostě v excelu se to ukládá a ukládá jako...ale v tomhle je jen uložit!!! moje tchyně má své práce dost...a já bych se hanbou propadla, kdyby za mě měla tchyně uklízet můj bordel...
Odpovědět
Profilova fotka
sabi co se tyce it nehchapu ani slovo a co se tyce tchyne tak ja taky ale aspon synovci by mohla uvarit kdyz tam je a ne ho cpat fazolema z konzervy :-N ne ze bych ho mela rada ale kdyz vidim cim ho cpe tak je mi spatne :-N
Odpovědět
Profilova fotka
čus větvičky, ještě k těm seriálům - u večeře je u nás puštěná Ulice, takže tomu neuniknu, pak jsem sledovala Monka, ale místo toho teď chodím v neděli na pilates dneska se jdu rozmazlit na pedikůru, k bývalé spolužačce ze ZŠ, neviděly jsme se už hoooooodně let, prý pak budu mít nožky lehké jako peříčko :-D ale jdu tam úplně inkognito, nesmí se to dozvědět mamka, chtěla by jít se mnou a ona dostane poukaz k narozkám
Odpovědět
Profilova fotka
pedikůra je super, dělá to teta a to je bezvadý... nožky jsou opravdu jako peříčko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj větvičky!!! loony, já nebyla nemocná, divně mi bylo jako divnej tlak, navíc jsme se pořád hádali v práci a klienti byli otravní....takže tak no a dneska to pokračuje.... ale v poho, už to mám brzo z krku že bych si vzala noťasa dom a dala noční????
Odpovědět
čaues větve :-D helo, noční na brms? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jasně!!!! ale nevím, mám docela dost a nechce se mi tahat s notasem :-)
Odpovědět
pochlap se :-D :-D :-D nevíš, na koho tu natrefíš :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ještě se mě nezbavíš, zůstávám v práci, máme zastrčený něco v vzámku, budu opravovat.....páč když zavřem, tak už se sem nedostaneme, sakra ale zas mám vyřešený dilema s notasem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
heli ty delas po nocich zamecnika? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, pořád se mám co učit jak psala jojo, nikdy nevíš, na co natrefíš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak jo, už to je!!! kolega došel a opravil....bych se tu sama zbláznila a ted pudu na pivo, mám toho dost!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
pa Větve
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já mám zítra tu koloskopii, piju 4 litry vyprazdňovací sračky....mám v sobě necelý tři litry a už to prostě nejde! :-( fujtajksl
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?