Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
před chvílí u nás přepadli poštu :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: ježíš, doufám, že jsi tam nebyla! to bys měla poslední dobou fakt štěstí!!! a já odstrojovala stromek v půlce ledna...už jsem o něj moc "zakopávala" :-)
Odpovědět
já ne, mamka šla okolo, když tam přijeli policajti a záchranka... sabčo, včera tady někoho napadlo a já už vůbec nevím koho :-D , jestli ten tvůj kámoš fotograf není steakman? :-D :-D
Odpovědět
jinak já doufám, že už jsem si všechnu smůlu vybrala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo my jsme odstrojovali stromek tuhle neděli :-D . Máme umělý, takže by vydržel krásný klidně až do léta, ale to už by bylo asi moc :-N . Náhodou manža někde četl, že stromek by se měl odstrojovat ne na Tři krále, ale na hromnice 2.2. ;-)
Odpovědět
tak to jsme to moc nepřetáhli :-D my máme živou borovici, teď už teda suchou borovici, jehlice jsou víc na koberci než na stromku :-D taky si stromeček mohl odnést ježíšek, bych to měla bez práce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to ten Váš teď asi vypadal jako ty první umělé stromky co se prodávaly kdysi dávno ne :-D ? ježiš mě to dneska v práci tak nebaví :-|
Odpovědět
(blbej ftipno, posledních 14 dní vypadal přesně takhle :-D já byla ráno na pohovoru, taky už chci, aby mě to v práci nebavilo :-D :-D :-D (blbej ftip :-p )
Odpovědět
co se to tam ukázalo? ten blbej ftip jsem psala až na konci :-S
Odpovědět
Profilova fotka
neboj já to pochopila i tak ;-) a kde si dělala pohovor?
Odpovědět
ve spořce. nehrozí, ale zkusila jsem to.
Odpovědět
ono to je těžký, psala jsem to do jiné diskuse, šlo sice o jinou banku, ale v principu jde o totéž jojo1 • Dnes v 10:51 na rodinu se ptají pořád, byla jsem u jedné nejmenované banky (ČSOB to byla ) a na konci se mě ptali, jestli jsem vdaná, jestli mám děti, tak jsem jim stručně ve vší slušnosti vysvětlila, že na takovéto otázky ze zákona nemají právo, že jim musí stačit, že veškeré potřebné zázemí mám a že pro zaměstnavatele, kterým vadí matky bych valstně ani pracovat nechtěla sice se mi omlouvali, že to tak nemysleli, ale tu práci jsem ssamozřejmě nedostala - nic jiného jsem po těch otázkách ani nečekala. ono to je těžký, napíšeš to do životopisu - ani tě nepozvou na pohovor. uvedeš to při pohovoru - práci nedostaneš. odkážeš je na to, že ze zákona se nesmí na takové věci ptát - práci zas nedostaneš. co dělat? lhát, že dítě nemám, nebudu. stejně bych to musela uvést při nsátupu.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jo tak to je přesný. Oni si vždycky nějakou příležitost najdou, aby se tě na to zeptali i když nesmí ]-( . Taky si vzpomíním, že při posledním konkurzu se mě na to ptali, ale já byla tehdy ještě svobodná. Zajímavý je, že když zjistili, že jsem svobodná, tak se o děti ani nezajímali jako kdybych nemohla být svobodná matka :-N . Já pevně věřím, že po dítěti se budu moct vrátit do současné práce a že mi nebudou házet klacky pod nohy :-| . Ale je fakt, že tenhle zákon je pěkně bezzubý. Nutí tě spekulovat nad tím jak "správně" odpovědět a konečné rozhodnutí je stejně na zaměstnavateli. Bych měla sto chtí říct...a proč se na to ptáte? ]-( Ale řekla si jim to dobře ;-)
Odpovědět
já se za to nestydím a příště tak odpovím zase. sice si tím blokuju práci, ale já si za svými právy stojím. ony vůbec ženské to maj těžký. mladá sovobodná - brzo se bude chtít vdávat, tím pádem rodina. vdaná - bude chtít rodinu. matka - o tom ani mluvit nemusím. starší žena - už je stará. tak já nevím...
Odpovědět
určitě se budeš moct po mateřský vrátit zpátky. já měla smůlu, zaměstnavatel se zrušil a já nemohla nic najít. pak jsem šla normálně dělat dělnici, i když mám na mnohem víc. během roku jsem se dost slušně vypracovala, měla jsem pod sebou dílnu, údržbu, řidiče, jenže s prvňáčkem se nedal zvládat směnný provoz, tak jsem skončila. a teď jsem nahraná.
Odpovědět
Profilova fotka
to jo, žádný věk není ten pravý ]-( . Máš recht, já bych se taky nedala. Buďto tě zaměstnají pro tvoje schopnosti a zkušenosti a nebo ať si trhnou! Je to děs ]-( . Horší je, když už tě začne tlačit rodinný rozpočet...., ale rozhodně bychom si měly svoje práva hýčkat jdu se nadlábnout
Odpovědět
brou chuť
Odpovědět
Profilova fotka
holky: já bych jim řekla toto: ze zákona sice nemáte právo se optat, protože by to mohlo zavánět diskriminací, ale já vám odpovím otázkou, myslíte si, že bych si hledala stálou práci, kdybych neměla vše kolem dítěte zařízeno, abych se práci mohla plně věnovat? a já mohu onemocnět stejně jako dítě, tak jaký to má vliv na přijetí do práce?
Odpovědět
Profilova fotka
sabčo, taky dobrý argument ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak dneska v práci!!! Sabi, no to jim ani neříkej, dyk jsi nemocná pořád :-D já sice vím, že je to jen teoreticky, ale vem si, že tě někdo zaměstná a ty budeš pořád nemocňoučká!!!
Odpovědět
to jako chcete říct, že když tady nejsem já, že tu není ani noha? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, Heli, ale toto je poprvé v životě, kdy jsem tak nemocná...
Odpovědět
Profilova fotka
tyjo, já čekala, co dneska budu všechno dočítat a ono nic!!! co se děje???? Přes tejden po večerech doma nebývám, nebo s sebou netahám notebook, nechávám si ho v práci, takže doma nejsem online.....takže dneska jen v práci tak hezký den
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko. Nějak nám to tu vázne...
Odpovědět
Zdravím! Koch, tak včera nám konečně řekli, kdy bude ten taneční ples - 1.3. A to jsme si o víkendu akorát zarezervovali vstupenky na ples 29.2. To tedy bude náročný víkend. ;-) Jinak v pondělí jsme byli nakonec v ANDYm. V Jakubech měli opravdu zavřeno. Ale jen jsme se najedli a zase jeli domů zalézt si k televizi, mi fakt nebylo moc dobře. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
loony díky za info...zkusím zapracovat na drahoušovi jestli by mě jednou nevyvedl do společnosti :-) a v andy jsme měli první rande x-) u nás v práci všichni začínají pěkně chcípat a řídne nám tu sestava. Doufám, že nechytnu taky bacila....ale zase, kdybych doma marodila, tak budu moct přes den každou chvíli na net ;-)
Odpovědět
Tak první rande jo? :-) No nebylo to tam špatné... Tak manžela překecej, bysme se mohli potkat. :-) A kde vlastně děláš? Mně bylo blbě naštěstí jen asi dva dny. Včera jsem se trochu vyležela, abych mohla na taneční a dneska už je to O.K. Ale manželovi bylo hůř až včera, tak to na tanečních jen přetrpěl. Ale zase se tam pěkně vypotil. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
heli, já tu včera byla, ale neměla jsem sparinga...jojo to asi vzdala :-) poslení 3 dny se mi moc psát nechce... koch: fain, chyť bacila a můžeme rozvádět trpaslíka :-D nezaložíme nové téma? abysme viděly, kolik "Dwarfistek" tu máme? :-D
Odpovědět
Trpaslíka klidně rozvádějte tady. Já ho mám taky ráda. :-) Sice jsem asi neviděla všechny díly a můj nejoblíbenější člen posádky byl Holly a když ho vyměnili za ženskou, tak už mě to tak nebavilo, ale budu vědět, o čem se bavíte. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a konečně společné téma s loony, už jsem byla frustrovaná, že se bavíš jen s kochanskou :-D taky se mi líbil víc Holly, ale on tam zase ke konci je :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?