Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@loonely A co se jim nelíbí? Že jsi ještě mladá nebo že je starší o sedm let? U nás jsou teda naši nadšení a příští rok by chtěli mimčo :-D ,ale to teda nepřipadá v úvahu. @hancazelinka Díky :-D @aalia1 To je hrůza jak jsou lidi hloupí. Já myslím,že je to pěkný. U nás jediný čemu se diví je,proč se berem když nejsem těhotná ( ale to spíš známí,skuteční přátelé jsou nadšení).
Odpovědět
Mě bude 23 a přítelovi 26!! Naši si také myslí, že máme na svatbu ještě času dost. Ale jsou nakonec i rádi x-)
Odpovědět
Mě je 23 a přítel má 29 let. Naši jsou taky nadšení (teda kromě budoucí tchyně), i když je to u nás bráno jako samozřejmost. Naší dceři je totiž už osm měsíců :-) Jsme to brali z opačné strany :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Naši mají naopak názor,že máme na svatbu věk akorát ( 26 a 28), ale někdy si připadám jak stará baba,když vidím,jak se vdávají holky o dost mladší jak já :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Je mi dvacet dva a přítelovi bude v červnu 30. Naši jsou rádi, partnera si oblíbili. U druhé strany to tak růžové není
Odpovědět
Profilova fotka
@kajovaevicka To mě mrzí,já mám to štěstí,že jak já vycházím dobře s přítelovou rodinou,tak on si dobře rozumí s našima a oni mi pořád říkají,že se ho mám držet, že takového chlapa jen tak nepotkám ;-)
Odpovědět
@stastnanevesta Ale prosím tě ;-) @bronousek Megera z povahy? Nebo jste se nepohodly? @kajovaevicka Třeba se to svatbou vylepší.......
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Tak ono to bylo dlouhodobé a vyvrcholilo to loni, kvůli tomu jsme to z loňska přesouvali. Ale co, už jsem se s tím smířila a neřeším to:) Třeba to vnoučata zlepší...
Odpovědět
Profilova fotka
@kajovaevicka A plánujete děti? my zatím ne,času dost
Odpovědět
Profilova fotka
No jasně že plánujeme:) Tak do tři čtyř let bych chtěla první. Teda já i dřív, ale u snoubence to furt ne a ne projít:D Máme prostě plány, co se týká zajištění rodiny a tak, takže nejdřív se asi bude stavět....
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je dobrý, my zatím neplánujem,já bych měla končit školu definitivně za dva,maximálně tři roky a pak se uvidí.Chceme cestovat a žít venku,tak možná potom.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Já jsem hodně rodinný typ, takže chci děti co nejdřív. Já zase moc nemám ráda ten trend mít děti až po třicítce. Jako fajn, někdo se na to necítí, tak prosím. Ale když vím, že bych je chtěla a zvládla to, tak není důvod to odkládat.
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně,držím vám palce,ať Vám to vyjde
Odpovědět
My teda zatím neplánujeme....za nás plánují maminky. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:D:D:D My si chtěli pořídit druhého psa, tak to říkám našim a mamka- a nebylo by mimino lepší?:D
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem ještě ani nedošla do stavu,že bych dítě chtěla.Půjčit dobrý,ale to je tak všechno
Odpovědět
@kajovaevicka My máme kočičku (původně byla jen moje,ale Toma má nějak radši) a já vysvětluju našim,že ona je moje miminko a naši : Neeeee,už máš věk na dítě ( v době svatby 23). Já teda nechci a naši jsou zklamaní,že ani Tom ve svých skoro 30ti nemá rozum :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No tak u nás by to asi moc nehrotili, ale já mám nějaký potíže, tak si mamka (zdravotní sestra) myslí, že by mi to srovnalo hormony.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak se k vám též přidávám :-) Mně bude o svatbě 23 a mému nastávajícímu 26 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
loli88 Vy máte kočičku? jéé,já miluju kočky!! ale vkůli alergiím a ekzému nemůžu žádnou mít :-| Přítel taky miluje kočky a jeho rodiče mají kocoura doma,tak aspoň že tak. @kajovaevicka Držím palce
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta Děkuju:) Věř mi, že mi už si do života jen tak kecat nenecháme, už jsme se párkrát spálili:) Však se ještě na diskuzích potkáme:)
Odpovědět
Profilova fotka
@kajovaevicka To je tak všude, ono je to přejde ;-)
Odpovědět
@loli88 a víš že obojí ... snažila jsem se ji brát jako kamarádku, ale když jsem se doslechla, že mě pomlouvá před známými a tvrdí jim, že by se můj chlap měl lépe s jeho bývalkou tak to zamrzelo. A korunu tomu dala, když mi řekla, jak se jako opovažuju být těhotná. A od té doby jsem se nezmohla na nic víc než ji pozdravit a toď vše. Když se někdo dotkne tvého dítěte, byď nenarozeného, tak na to nikdy v životě nezapomeneš. Ani já ne. ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
@terunka88 mám pocit, že tě znám... ale odkud? :-D
Odpovědět
@stastnanevesta JJ,máme..je to naše zlatíčko. Přítel je nemocný,tak u něj pořád sedí a hlídá ho. Dokonce když spí a odkope se,tak pro mě příjde do pracovny a začne mňoukat takových zvláštním způsobem,abych tam došla a přikryla ho. @bronousek Až tak? Proboha!!CO je to za ženskou? Co na to přítel? Tak to přeji hooodně pevný nervy a zkus si z ní nic dělat...aspoň v rámci možností!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ja mam kocicky dokonce dve, teda abych byla presna,tak mame parecek...docela sranda s cicinama, jsou to nasi satanci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já kočky miluju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No ja taky,jinak bychom nemeli hned dve:) a je to fakt,ze to jsou vlastne nase dve miminka.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To mi máme Rockyho taky místo mimča:D Já už bych měla dva, ale Kája chce druhýho hafáka až do baráčku, aby měli zahradu.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?