Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
juch mladé nevěsty.. :-D mně je 19 a muži bude 24..:)
Odpovědět
Ahoj, je mi 21,a vdávat se budu ve 22, přítelovi je 24 a měsíc po svatbě bude 25 :-) Většinou se setkáváme s reakcí: "vy musíte?"...začínám být na tu frázi alergická... :-D Tohle se přece nemůže posuzovat podle toho kolik je komu let, a jestli si někdo myslí že už na to má věk, dřív se lidi brali v 18 hned po škole a teď se všichni diví když se po třech letech chceme vzít :-( Tohle je věc každého páru individuálně jak se na to cítí a né kolik jim je :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hele holky, jak budete řešit pak "slečnu".. :-D jako oslovení.. upřímně doufám, že se dostanu na vysokou a už se vidím, jak říkám: no víte, já jsem paní.. :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Hani já zapomněla úplně na Olomouc :-N :-D Jinak u nás v den svatby - já 19 let, přítel 30 let, spolu přes 5 let :-D
Odpovědět
Já se ani osobně s tím oslovením slečna nesetkám, když mi někdo volá říká mi paní, když píše e-mail tak taky a ti okolo budou vědět že už nejsem slečna :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sarko, já se z nějakého důvodu oslovuju často.. minulý týden třeba: mladá paní, slečno, paní, mladá slečno, mladá paní.. :-D smudli, tytyty.. :-D jo jinak s mužem jsme 3 roky a 2 měsíce.. :-D bereme se v červenci, tak si to vypočítejte.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já ty měsíce nepočítám :-D ale v únoru to teda bude 5 let :-D
Odpovědět
je to takový divný, chlapům říkají pořád pane a ženským to komplikují :-D My jsme spolu za pár dní 3 roky a 2,5 roku spolu bydlíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě říkají mladá paní snad už od 16 let :-D jinak občas teda slyším i to slečno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak já se taky hlásím k mladým nevěstám :) v den svatby mi bude ještě 20 a budoucí manžílek bude mít 24. Taky mě děsně štvou ty věčné otázky jestli musíme. No a mimochodem datum svatby mame taky 28.8 ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Jak vidím tak budu první vdaná z nové partičky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
smudli, vedeš to.. :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Hani jakej jsi měsíc, ať víme kdo je nejmladší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
když já jsem chabá.. :-D jsem ročník 91 a narozky v srpnu.. :-D u svatby budu mít měsíc před dvacátinama.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem starší, konečně někdo mladší :-D já je mám v červenci
Odpovědět
Tak koukám, že už jsem stará větev, když se příští rok budu vdávat v 26 :-D A příteli bude čerstvých 35 a budeme se brát přesně na den výročí osmi let. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
heh chtěla jsem napsat že svatba bude 27.8 stejně jako jsem videla u sarky :)
Odpovědět
monaabaki: jo, je to nádherné datum :-D a konečne je tu někdo se stejným datumem, ještě sem tu tenhle termín neviděla :-(
Odpovědět
Profilova fotka
já právě taky ne :) zajímalo by mě čím to je :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooj, tak co říkáte na nové beremko x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,nejmladší tu nejsem,ale snad nevadí,když se přidám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta vítej u nás ;-)
Odpovědět
Ahoj holky tak mě bude v den svatby 21 a naštěstí se nesetkávám s reakcema proč tak mladá nebo tak. Jsme spolu 6 let tak to každému přijde přirozený docela :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já se budu vdávat ,,AŽ" ve 22 a to mi fotograf řekl, že budu jeho nejmladší nevěsta :-D
Odpovědět
Profilova fotka
smudlinka: díky za přivítání. Tak holky,kolik vám a vašim budoucím manžílkům je? :-)
Odpovědět
Ahojky :-D , mně bude v den svatby 23. Nebližší přátele se nediví,ti ví. Ale ti ostatní se ptají jestli nejsem těhotná :-D . Já se na to mladá necítím.
Odpovědět
Ahooj holky :-) Mně bylo v den svatby 22..Sama si mladá na svatbu nepřipadám, ale okolí trochu jo :-D Z mých kamarádek je vdaná zatím jenom jedna...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, my se bereme 4.6. a to mi bude 18, přítelovi je 24..
Odpovědět
Ahoj všem, já tedy rozhodně nejsem nejmladší nevěsta. Poprvé jsem se vdávala, když mi bylo 29. Druhou svatbu budeme mít v květnu 2010, kdy mě bude necelých 33. Ale příteli je teprve 22 a v době svatby bude mít do narozenin ještě přes tři měsíce. Známe se již docela dlouho, ale odrazoval mě právě věkový rozdíl a hladně, byla jsem vdaná. Nakonec jsme se k sobě přeci jen "dostali" :) Často slyšíme od okolí řeči jako, vy musíte? a ona tě uhnala? Nikoho nějak ani nenapadne, že by si tak mladý kluk docela dobrovolně a navíc z vlastní iniciativy, chtěl vzít "starou"... Ale už si zvykám :)
Odpovědět
Profilova fotka
aalia1, dyť je to krásné.. nevím, proč lidi mají někdy takové kecy.. ]-( jinak vítám nově příchozí..:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?