Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
to je docela rozumne...my si druheho kocicaka poridili hlavne kvuli te kocicce,oba dva byvame dost dlouho v praci a ona doma sama stradala..ale u kocky to jde,pejska v byte bychom absolutne nezvladli,chudak by se tady ve meste jenom trapil...cicina cely den prospi a vecer se prijde pomazlit s panickama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to máte dobrý. Většina známých říká, že mají kočku na to, aby byla doma sama a pak večer nad nima uraženě ohrnovala čumáček:)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ty nase se uz pres den zabavi samy:),nastesti , a vecer se predhaneji,kdo se s nama bude vic mazlit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé:) Tak to jo. To ten náš puntík je strašně rozmazlenej...
Odpovědět
Profilova fotka
no,vsak ty nase kocky taky..jsou to potvurky,ale milujeme je ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jasně, jinak bychom si je nepořizovali:)
Odpovědět
@loli88 tak to já si z ní nic nedělám. Naštěstí bydlí daleko, tak přifrčí jenom když má potřebu skazit nám náladu. Přítel stojí při mě, ona totiž nedělala peklo asi jenom mě :-( Ale já to beru s klidem, teda teď už jo. Mám skvělého muže, nádherné zdravé dítě a nic víc nepotřebuju. Ať si kdo říká co chce :-)
Odpovědět
@bronousek Aspoň že tak...Pevný nervy i dál|!!
Odpovědět
Profilova fotka
@smudlinka10 Tak to nevím..Možná někde z Olomouce? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Je mi 21 let, mému příteli bude za dva týdny 29......jsme spolu takzvaně na ,,druhý pokus¨ :-).........známe se tedy už déle a je to přesně rok co spolu bydlíme.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky... tak tady se taky přidávám k nejmladším nevěstám... V červnu mi bude 22 a mému nastávajícímu bude v březnu 25, teď spolu jsme necelé 2 roky a bereme se v září (po 2 a půl letech). A brát se taky nemusíme... ikdyž si to někdo taky nejdřív myslel.. ale vzhledem k tomu, že jsme začali plánovat rok předem, bylo by to asi zvláštní brát se s malým mimčem.....Ale zas tak mladá si nepřijdu. Mám tři starší sestry, které se vdávaly ve věku 20, 20 a 24 :), takže jsem u nás takový vdávací věkový průměr :D
Odpovědět
Profilova fotka
mě je 20 a příteli bude 25 dva měsíce před svatbou a jsme spolu 4.roky a máme dvouletého čertíka :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
je mi 21 a přítelovi 25 a známe se rok a půl.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,jak se máte?co nového?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky mladinké nevěsty...v dubnu mi bude 23 a příteli 25 ...
Odpovědět
Mně je 23, zjevně tu nejsem nejmladší....ale asi ani nejstarší :-D S přítelem se známe skoro deset let a chodit spolu v den svatby budeme 5 let. Přítel je stejně starý jako já. Chodila jsem i s chlapem, který byl o dvanáct let starší, ale byl mnohem méně zralý než můj současný přítel, takže o věku to není.
Odpovědět
Profilova fotka
Mě bude za pár dní 23 a příteli je 24, chodíme spolu 6 let a známe se 7 :-D včera jsem byla na srazu třídy a všichni se diví, že se tak mladá vdávám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin Nejstarší tu určitě nejsi,někdy si říkám,že tu mezi ty starší patřím já :-) ale je fakt,že o věku to není
Odpovědět
@stastnanevesta To vůbec, to máš pravdu....navíc někdo je připravený na manželství ve dvaceti, někdo ve třiceti, někdo nikdy.... Dřív se lidé brali třebas i v osmnácti, určitě jich bylo hodně...a jak to zvládali :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Trošku utekla podstata toho o co v tomhle tématu jde, není to o tom na kolik se cítíte apod ale o tom, že jsou nevěsty do cca 25let které jsou pro okolí mladičké. V 26letech už se o nejmladší nevěstu zaručeně nejedná... ať si to každý přebere jak chce
Odpovědět
@smudlinka10 Já jsem ještě vůbec nenarazila na jedinou zmínku ohledně mého věku....Možná je to tím, že moji rodiče se brali ještě během VŠ, přítelovi rodiče také...a zbytek má tak max. střední školu, takže tam taky se svatbou neotáleli. Naopak v mém okolí se spíš lidé diví, pokud se někdo bere třeba až ve 35 nebo tak
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin tak víš co, začíná být zase v módě svatba kolem dvaceti, koukni kdy to téma je založeno a zjistíš, že se vše trošku změnilo a nevěsty jsou mladší a mladší... vdávám se v 19letech, takže se ani na tu dvacítku nedostanu :-D
Odpovědět
@smudlinka10 no je možný, že ten trend se zase vrátil..je pravda, že je vdaných hodně mých spolužaček!
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin no mě se teď vdávala kámoška tajně, přesně v den svých 18. narozenin a není první kdo to vzal tak rychle :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin máš pravdu,dřív bylo normální se brát dřív,dnes je ten trend trochu jiný. Já budu asi z holek z gymplu první,kdo se vdá,z vejšky asi ne,ale tam zas takový přehled nemám @smudlinka10 Tajná svatba v den 18.narozenin? to je taky dobrý. i když mě by naši přerazili,kdybych se vdala tajně. Jinak já jsem taky nenarazila na to,že by se někdo divil,že se vdávám mladá,naopak všichni říkají,že na to mám věk a je to akorát :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@stastnanevesta promiň ale ty už nejsi nejmladší... v tvém věku je to už normální ... zbytečný vysvětlovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@smudlinka10 však jasně,však jsem tu psala,že do tohoto tématu už asi nepatřím
Odpovědět
@stastnanevesta Já budu taky z holek na gymplu první, co se vdá. Na vejšce určitě ne, tam ta svatební mánie propukla už před rokem, možná i déle :-) Takže možná je vlastně fakt, že se vdávám dřív, než je standard. BTW rok dva sem, rok tam, ty jsi samozřejmě taky mlaďounká nevěsta, když to vezmu vzhledem k tomu statistickýmu průměru :-) Jinak ale já stejně neznám moc lidí mého věku, co by spolu vydrželi tak dlouho, jako my s přítelem, takže ono se není čemu divit
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin U nás na vejšce o tom moc nevím,ale nemám zas takový přehled. Tak díky,že máš dojem,že jsem taky mladá nevěsta,myslím ale,že je to akorát,takový ten průměr :-) No právě,já taky neznám moc lidí ani ve svém věku,co by spolu byli tak dlouho jako vy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mně bude 25 a přítelovi 30 a je fakt, že jsem asi druhá holka ze třídy, která se bude vdávat.. dneska se do toho nikdo moc nežene..:( a holky, které by chtěly, tak zase nemaj chlapa - ty kvalitní už vážně docházej:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?