Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
smudlinka10:a uz jsme to nasla...tak to drzim palecky,at se zadari:-)
Odpovědět
Profilova fotka
sweetynka: jj snad se zadaří, už nám tady nějakej prcek moc chybí |-|
Odpovědět
Profilova fotka
smudlinka10:to verim, a planujete jen jedno nebo i vic do budoucna?
Odpovědět
Profilova fotka
sweetynka: my neplánujem nějak extra, spíš si přejeme alespoň jedno... snad bude
Odpovědět
Profilova fotka
smudlinka10 :budu ti drzet palce,urcite se zadari:-)
Odpovědět
ahoj holky, mě je 23 a příteli 26... pročítám poslední příspěvky a musím říct, že jste mě potěšily, protože je tady spousta nevěst mladších než já :-) poslední dobou si připadám jako z jiné planety, protože komu jsem oznámila, že se budu vdávat, všichni se ptali, jestli prý musím...že jsem ještě táááák mladááá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
anitte: já nechápu co to je v dnešní době za otázku jestli musíš!!!Nikdy přece nemusíš no ne? ikdybys byla těhotná tak se vdávat nemusíš....ty lidi jsou hloupý
Odpovědět
anitte: uplne v pohode, me je 22 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
anitte:presne to znam...nevim co je na tom zvlastniho,kdyz se dva milujou,tak neni co resit ne?
Odpovědět
Profilova fotka
me se taky kazdy ptal, jestli jako musim, kdyz mi je tolik , kolik mi je ...ach jo...
Odpovědět
Profilova fotka
U nás padl dotaz jen jedno a jinak to každej čekal po tolika letech :-N
Odpovědět
Ahojky slečny a mladé paní. Jsem ve stejné situaci jako anitte. Mě je 23 a přítelovi 28. Když jsme vloni v prosinci oznámili, že by sme se chtěli vzít, první reakce byla, jestli musíme. Když jsme jim vysvětlili, že opravdu nemusíme, přírůstek zatím neplánujeme, ale že se bereme opravdu z lásky, tak jim stále vrtá hlavou, proč se vdávám tak mladá.....Ale co, zase budeme mít delší společenej život, když se bereme mladší...:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
nadulka: přesně,já vždycky říkám, že máme šanci dožít se té zlaté svatby, zatímco kdybych se vdávala po 30ti tak je ta pravděpodobnost sakra menší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pellullinka:to by me nenapadlo:-D no kdyz se vdavam v 19ti,tak to se doziju i ty diamantovy:-D
Odpovědět
Profilova fotka
sweetynka: to víš :-D
Odpovědět
ani nevíte, jak ráda čtu Vaše názory:) naprosto souhlasím s pellullinkou, že člověk nemusí nikdy! ale stejně to dokáže pekně znepříjemnit přípravy, když musíte každému vysvětlovat, že se bereme z lásky a proto, že prostě chceme... Taky se hodně lidí ptá, proč aspoň nepočkáme dva roky, než dodělám vysokou...na to už není vůbec co říct, jako by se pro mě kromě jména něco měnilo!
Odpovědět
Profilova fotka
anitte: taky nevím proč byste měli čekat? na co? na diplom? proč? .. nesnáším tyhle otázky. A to není nic proti tomu jak na tebe všichni čumí když si těhotná. vypadám ve svých 21 tak na 16. když jdu s malým ven vypadám jako sestra. když sem byla s mamkou venku jedna paní se mě zeptala jak se si zvykla na malýho brášku :-o a když sem byla těhotná, cítila sem ty pohledy co říkají..chudák holka, nechala se zbouchnout, nedodělá školu a ještě možná neví s kým to má
Odpovědět
pellullinka: to je hrozný! vidíš, a to mě vůbec nenapadlo...přitom nějakého malého broučka bychom si taky brzy rádi pořídili, ale o tom zatím nehodlám s nikým diskutovat. Sice ještě studuju, ale myslím, že poslední rok bych takhle klidně zvládla, přítel vydělává, mám zázemí...ale když pomyslím na ty otázky a soustrastné pohledy, už teď mám husí kůži! Kolik má malý?
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek.s připomíná mi to nás :-D zatím tedy svatbu neplánujem, ale chodíme spolu 3 roky (mně je čerstvých 20, příteli za chvilku 21) a známe se od 6-ti let x-) tak doufám, že nám to vydrží jako Vám! :-x :-N ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
s tim tehotenstvim to dobre znam:-)..oni lidi koukaj divne,kdyz je 20leta tehotna,ale me bylo 16ct,to uz byl mazec.-)lidi sou jak sileny!
Odpovědět
Profilova fotka
holčiny, jak Vás tady pročítám, vdávala bych se hned x-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
anitte: malýmu je 16měsíců :-) a rodila jsem 2měsíce před maturitou s tím, že jsem celé druhé pololetí proležela v nemocnici a měla individuální plán
Odpovědět
sweetynka, pellullinka: holky, klobouk dolů! Moc Vás obdivuju, že jste to tak zvládly :-) doufám, že i nám to všechno (svatba i malý) vyjde podle představ ;-) Ještě mi řekněte, jak to vzali vaši a potenciální tcháni?
Odpovědět
Profilova fotka
anitte: neboj, zvládneš. co jak vzali? miminko? tchán se vyloženě radoval, mamka byla v klidu, táta s náma nebydlí ten to neřešil. Tchýně je studená jak psí čumák takže ta nijak....jo nikdo neměl blbý řeči, jen babička že si zkazím život a to jí nikdy neodpustím
Odpovědět
Profilova fotka
anitte:tak nasi to vzali suprove!hodne nam do zacatku pomahali,ale Kubovo rodice?juu,dodnes me trpi,jen kvuli Kubovi,ale malou milujou..nikdy nezapomenu,jak mi tchyne volala,kdyz zjitila ze sem tehotna,at jdu na potrat a nenicim si zivot,nejak sem ji nemohla vysvetlit,ze bych si ho znicila tim potratem..hlavne ze se ted z toho,,zkazenyho zivota,,-prvni vnucky,muze po*** :-D
Odpovědět
sweetynka: to je hrozný! To bych jí asi nikdy nedokázala odpustit! Aspoň budou tvým dětem na třídních schůzkách spolužáci závidět, že mají mladou maminku ;-) pellullinka: koukám, že se berete 28. srpna! To už máte za pár :-D Všechno nachystáno, připraveno?
Odpovědět
Profilova fotka
anitte: jojo uteklo to jako voda. nachystáno snad všechno, připraveno taky. ještě nějaký detaily musíme doladit ale jinak je to snad vše :-)
Odpovědět
Profilova fotka
anitte:ona je uzasna zenska a myslela to v tu chvili dobre..stejne jako vsichni neverila tomu,ze bych se o dite dokazala postarat..a ted jen zira:-D
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Profilova fotka
Ahojky, to se nám příští rok nevdávají žádné mladé nevěsty? :-)
Odpovědět
smudlinka: já mám mladého ženicha :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?