Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
taggy nechci, pze mi dost zalezi na tom, aby ty fotky byly kvalitne vyvolany, coz u tech fotoknich pokulhava..takze si je radsi necham vyvolat v osvedceny fotu za nehorazny prachy :-D :-D :-D a naskladam to do alba :-) a kolik vam toho jeste zbyva do svatby?ne dkesna prislo oznamko sestrenice pres koleno, ma svtabu ve stejnej den jako ty :-)
Odpovědět
butt: tak spíš záleží na tom, jak jsou ty fotky kvalitní a ostré....ale ty asi nemyslíš takové ty vaše taneční a tak že? tam jich máš pár máznutých, takže i když je vyvoláš normálně, tak to nepomůže....ale zase vyvolání nestojí tak moc, se dá i za tři kačky fotka 10x15. a v těch fotoknihách - já nevím, jakou jsi viděla, my máme jednu doma a fotky jsou tam super ostré. ale focené zrcadlovkou..... sestřenka má ve stejný den? to je dobrý. u nás tady sousedi přes jedno mají taky ve stejný den jak my....a teď v sobotu tady měla svatbu holka odnaproti. a pak, že se lidi neberou. a jen tady v naší ulici tři svatby během dvou týdnů......
Odpovědět
taggy:to neni o ostrosti, ale predevsim o barvach.ty nase "mazly"jsou schvalne takovy, libi se to me i fotografce :-) a ja platim za vyvolani nejakych 8kc za jednu 10x15 i s upravou, pak jsou slevy nad 100, 200 kusu :-) takze i kdyz mas dobre fotky vyfoceny, tak ti je muzou zmrsit a blbe vyvolat... me se fotoknihy taky libi, pripadne mi to prakticky a hezky, ale ta kvalita podle me proste pokulhava :-)
Odpovědět
a taky mam pocit, ze svateb neni malo :-D
Odpovědět
butt: to je fuk, na toto téma se radši nebavme nebo se tady ještě pohádáme..... :-D :-D každému se líbí jiný styl fotek, já mám ráda momentky a aranžované fotky, detaily hlavně, pak uvidíš, až budem mít po svatbě, takže to beru trošku jinak a když byla možnost v redakci, fotili jsme sami zrcadlovkama, a ty dělají jiné fotky, chcem si koupit svou, tak proto se bavím především o ostrosti a o barvách taky...... tak ať se vyvolání podaří..... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooj! Butt, skvělý fotky! x-) Nádherný :-)
Odpovědět
Ahoj sestři....
Odpovědět
taggy: :-D :-D :-D no jasny, my mame svatbou focenou na kompakt :-D a uz radsi dost ;-) sestri diky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
taggy čauky! Butt, na FB si tě chci přidat do přátel, tak mě potvrď :-D
Odpovědět
butt: jj, tak tak... :-D
Odpovědět
sestri zazadej pls jeste jednou :-N holky letim do prace, mejte se tu krasne!
Odpovědět
Profilova fotka
Butt ok! Nechoď do práce ]-( Taggy, tak co? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
butt: ty taky.... sestři: co tak co? jako svatba?
Odpovědět
Profilova fotka
taggy, tak jsem myslela jako tak všeobecně :-D Jak to jde a tak :-D :-D Dneska to tu nějak vázne :-| Ani já nemám moc času :-( A všichni chodíte až odpo nebo večer a to já tu nejsem |-| Já jdu za chvilku domů, tak se mějte bájo!
Odpovědět
sestri promin, ze jsem do te prace sla :-D :-D :-D
Odpovědět
ahoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj :-D
Odpovědět
ja vam neco chteloa rict nejste tu,tak to bude tajemstvi :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno! Je tu někdo? =-) Carcul, pověz!!! ;-) :-D
Odpovědět
ahoj holky, včera jsem tady večer nebyla, se mi nechtělo zapínat počítač........ carcu: copak máš za tajemství - něco kolem miminka? sestři: jj, přípravy jsou v plném proudu, včera jsem byla u jedné nevěsty pro výzdobu a dívat se na svatební video, dneska navečer jedem na víno a ještě si musím nachystat šaty, dodělat lidi na jmenovky a tak.........
Odpovědět
Profilova fotka
A jsi už nervozní? :-D
Odpovědět
sestři: nervozní jsem akorát z toho, aby bylo pěkně, jinak ne.....spíš se už těším......
Odpovědět
Profilova fotka
Mě taky dalo zabrat to počasí a nakonec to bylo supr :-D Nakonec jsme si říkala, ať klidně prší, ale na focení přestane :-D Nakonec nepršelo vůbec x-)
Odpovědět
ahooj holky..no nebyli jste tu,tak mate smulu..rozhodla jsem se drzet..jojo kolem miminka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
carcul :-( Vždyť víš, jak to tady poslední dobou vypadá ;-) Honem nám to pověz :-D A holky, jaký byl vůbec ten váš sraz? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jdu na kafíčko s kamrádkou, tak pa ;-)
Odpovědět
carcu: tak řekni ne, už jsme tady....ty si tady nebyla zase předtím.... sestři: nám ale nesmí pršet vůbec, protože máme obřad i hostinu venku víš.......tak snad nebude.... sestři: dobrý.....pokecaly jsme o všem možném......
Odpovědět
no tak ja si to ete rozmyslim :-D :-D :-D
Odpovědět
tak jak chceš carcu......
Odpovědět
taggy ja vam to povim az to budu vedet na stopro,ju..ja vcera mela slepici naladu
Odpovědět
carculino ty jsi teda tajnustarka :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?