Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
Taggy, budu rozhánět mraky!!! carcul, fakt hrozný....něco nakousneš a teď nás necháš napnutý?? :-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
čus bus baby x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdar Agu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky blondy ;-) x-) jak se máš?
Odpovědět
nazdárek krasavice.....jak se máte? jsme dneska udělali dobrej skutek.....potkali jsme ve městě nějakého dědulu, který chudák spadl před domem, tak jsme mu pomohli na nohy a domů......mi ho bylo hodně líto, byl po operaci a fakt dost starý....... a pak se nám povedl super kšeftík, tak to bylo určitě za to...... a co vy nového?
Odpovědět
Profilova fotka
Agu mám se dobře :-) V rámci možností. Dnes jsem jako přejetá..... včera jsem měla homeopatický lék a celou noc jsem moc nespala a hrozně se potila a dnes mě bolí trochu hlava, takže mi to byl čert dlužnej :-| A jak se má maše skoro maminka? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já se mám dobře až na to že to malé zvíře mě den co den vykopává ráno z postele :-N :-D pak mě kope celý den jen proto že sem oblečená a má tam tmu ....takže když sem doma musím chodit nahá aby tam mělo světlo a je spokojeno :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Agu, tak to máš veselý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blondy že jo :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale co bych pro toho malého raracha neudělala že x-) jo jinak zase kope tak vás asi mám pozdravovat =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky zdravíme ;-) Jdu na obídek x-) agu, to bude pěknej raubíř až se narodí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blondy já to říkám pořád že to bude malé rozmazlené zlobidlo :-N :-D :-D :-D :-D pač už teď si vymýšlí....nesmím ležet na boku když nechce =-) takže musím ležet na zádech s oddělanou dekou a to je mimišák spokojený jakmile se otočím na bok tak zase kopance a rozčilování =-) :-D dobrou chuť
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Nebo naopak bude na světě hodnej, jak z toho tady bude vyjakunej :-D Díky, už jdu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no kéž by ale my oba s Jouzou sme byli hrozně živé dítka tak se nebojím že by moje mimišátko bylo hodné :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Už jsem tady :-) tak to se není čemu divit, když to má v genech :-D :-D
Odpovědět
ahoooooooooj
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj carculko ;-) za chvíli jdu domů, to si se taky mohla ozvat dřív ]-( :-D
Odpovědět
blondy no kdyz ja nemela cas :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahooooooj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sem tu zas :-D
Odpovědět
ahooooj ;-) jak se mate?umyju nadobi a jsem tu zatim se rozepis :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mám se rozepsat jo? =-) já? co mám těhu demenci jo? =-) :-N :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ehm ehm tak čím začnu =-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tož já nevím mě to nemyslí.....sem totál magor fakt :-N =-) minule sem Jouzovi říkala ať mi donese z lednice Termix :-N a když pro něj šel tak sem začla přemýšlet proč chci sníst kočku (náš kocour se jmenuje Termix :-N ) až pak mi došlo že chci termix jako termix a ne Termixe jako kočku :-N =-)
Odpovědět
Profilova fotka
tož co povím dál :-N =-)
Odpovědět
Profilova fotka
když já nevím sem nějaká umřitá =-)
Odpovědět
agus to je dobry s tim termixem :-D :-D :-D vis ze u me uz zacina taky propukat tehu demence :-D
Odpovědět
Profilova fotka
car :-D :-D :-D :-D :-D no aspoň nebudu sama :-D =-) :-N jen se děsím toho co budu dělat pak....pak bude vykojený mozek a pak????? asi světlo na konci tunelu nebo fakt nevím =-) :-N :-D
Odpovědět
agu me se dneska ptal manza jak je venku,ja nebyla schopna odpovedet a to jsem byla hodinu pred venku..tak jsem rikala ze se du podivat... a celkove sem nejak mimo..fakt demence propuka,snad to nebude trvaly :-D
Odpovědět
Profilova fotka
car já mám pocit že to je už napořád :-N :-D 8-) nějak se to pořád zhoršuje či co.....do obchodu si píšu už lístek :-N =-) většinou si ho ale zapomenu doma....v lepším případě ho mám v kabelce a kabelku si strčím v obchodňáku do takových těch boxů na tašku =-) a lístek v kabelce :-N :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?