Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
butt: ahoj, tak nakonec jsme grilovali do jedné ráno a malování se nekonalo, bude někdy přes týden....jsme se nějak zakecali, pak přijel i její přítel, no super akce.......
Odpovědět
taggy:vypadas spokojene :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte :-)
Odpovědět
majo ahojky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky!!
Odpovědět
jsme se tu nejak sesly :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Buut, koukala jsem na Tvojí fotečku ze svatby. Super, moc Ti to slušelo x-) Bude ještě nějaká? =-)
Odpovědět
ahoj sestři, ahoj majo..... butt: jsem spokojená, jak to myslíš? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taggy, jak jdou přípravy na svatbu? Četla jsem tu, že máte problémy se synem :-( snad nakonec půjde.
Odpovědět
sestři: ahojky, přípravy jsou v plném proudu, ale malý nakonec nepůjde, včera nám poslal smsku, že se rozhodl, že tam nepůjde......tak aspoň že napsal, to jsme ani nečekali. a kašlem na to, jeho matka je psychopatka a nemá cenu ho poštvávat proti ní......počkáme si, až vyroste a vymaní se z jejího vlivu. je to smutné, ale bohužel. přítel se těší na naše miminko, až budeme mít svou rodinu.....s tímto se musíme smířit, jinak bych se z toho musela zbláznit, jak mě to štve.......ale některé ženské jsou prostě takové krávy :-| a co ty, jak je, co nového?
Odpovědět
Profilova fotka
To máš pravdu. Ale je to smutný... |-| Taggy a vy se už o mimčo snažíte? Já se mám dobře, nic nového není :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jej, clovek si odskoci neco udelat a tu se to zrovna tak rozjede :-)
Odpovědět
Článek se načítá
sestři: ještě ne, teď jsem čekala, až se mi upraví cyklus, protože po vysazení HA se mi dost rozhodil. Měla jsem to 26dní, pak 41 dní a teď dokonce 64dní. včera jsem to dostala, už jsem byla objednaná i na vyvolávačku.....tak naštěstí tam nemusím. a po svatbě chceme, tak asi v říjnu že začnem.....a vy už jo?
Odpovědět
sestri dekuji ;-) vic fotek semka davat nechci.jeste cekam na poslednich par od fotografky a pak vam tady vsem dam odkaz na album, kde ty fotky jsou :-) taggy spokojena s vecirkem :-D a mam radost, te se menzes dostavil ;-)
Odpovědět
butt: jj, grilovačka super a MS taky....konečně...
Odpovědět
Profilova fotka
Butt, tak super, už se těším x-) Taggy, tak to máš pěkný trápení :-| No, alespoň, že vyvolávačka nemusel být. ;-) My se ještě nesnažíme, stále beru HAK :-)
Odpovědět
Profilova fotka
prej přežili jsme :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D butt ty si číslo :-D
Odpovědět
agino to dam, ze jsem cislo :-D :-D :-D jinak fotky uz mam vsechny, jdu vam do ip poslat odkaz ;-) a nelekejte se, je jich trosku hodne :-N
Odpovědět
tak pokud jsem na nekterou zapomnela a odkaz neposlala, tak se hlaste, napravim :-) ale myslim, ze jsem poslala vsem :-)
Odpovědět
ahooj,uz jsem doma :-D
Odpovědět
carcu tak ses mela dobre? :-D :-D
Odpovědět
jojo mela...a tesim se na zitrek :-D :-D :-D jdu k dr tak uvidim prcka
Odpovědět
a co ty jak je
Odpovědět
tak pak poreferuj, jestli je hezkej :-D ja se mam celkem fajn, dneska jsme byli trosku utracet :-D ale sli jsme hlavne pro fotoalbuim a to zadny pekny nemuzeme sehnat ;-(
Odpovědět
btt,uvidis naky se objevi :-D :-D :-D
Odpovědět
butt: a nechceš si udělat fotoknihu? já ji budu mít, líbí se mi to víc...... nazdárek carcu.... my akorát přijeli z makra a od našich, byli jsme nakupovat něco na svatbu a domlouvat podrobnosti.....zítra jdu k jedné kamarádce nevěstě se mrknout na výzdobu, co měli, že bych si to od ní vzala......a taky na video.
Odpovědět
ahuuuj taggy
Odpovědět
ahojinky....tak už jsi doma z výletu jo....
Odpovědět
jojo uz jsem doma..a jakpak jste se meli????
Odpovědět
no my dobře.....pořád se teď vše točí kolem té svatby, jak si to zařizujem sami, tak je toho strašně moc....ale dobrý....už se těším.....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?