Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

25. čvc 2011190360
  • agu nestras..snad ne naporad..vem si co by muselo nasledovat pri dalsim tehu 😬 to potes...no ja zas vcera vyplnovala naky papiry a pani se mi ptala na adresu,a ja vubec nereagovala a trvalo mi nez sem ji to rekla...jsem byla celkove cely den vcera mimo...od rana az do odpoledne samy komicky situace,jak fakt prava blondyna 😃 a jeste horsi...no melas pravdu,tehu demence..ale jeste doufam ze se to casem vrati do normalu

• car já na začátku taky doufala že je to přechodný stav ale čím dál víc zjišťuju že asi néééé 😬 😃

• agu to to bude ete horsi???chudak manzel

• Sponzor fóra
  • car nechci strašit ale myslím že jo 😬 😬 😬 😬 😃 😃 😃 😃 😃

• to potes tak snad to s nama ty chlapy vydrzi 😃

• car no já doufám že jo 🤔 😬 je to částečně taky jejich "vina" že jo 😬 😃

• to urcite 😃 😃 😃

• 😎 tak ať taky vydržej....my budeme rodit a kojit tak ať oni vydržej aspoň pár týdnů demence 😃 😃 😃 😎

• no nic pudu do vany sem polepená a spocená až si sama sobe čmuchnu 😬

• tak papaaaa agus a mimisku 😃 😃

• nazdárek krasavice....
    tak co vy těhu blbky, určitě vás to přejde a budete zase normální nee.......?
    my máme dneska týden do svatby, takže jedem nakoupit další věci, uhlí na gril, pak dojede fotografka, tak budem vyrábět výzdobu a tak.......a pak mě čeká velký úklid, umýt okna, uklidit dvůr a zahradu.....no už se těším teda....

• ahojte dementky a taggy 😃
    taggy drzim palce, at u poslednich priprav vse klapne 😉

• taggy,drzim palecky at vse vyjde na sto procent 😉

ahoj butt

• holky, moc díky, už mi z toho začíná hrabat.....strašně se těším, ale těch povinností je kolem toho ještě strašně moc.....snad to zvládnem.....za chvilku mi přijede kámoška fotografka, a pak jdeme pokračovat v přípravách.....
    a jak vy dvě, jak se máte?

• taggy,dnes je mi dobre takze fajn 😃

• Sponzor fóra
  • carcu: tak to je super......holky, hlavně nám držte palce s počasím, musí být krásně, prostě tomu věřím.....

• to je jasny ze budem 😉

• taggy musim bezet,prijdu dyl.paa

• jj, paa

• je tu nekdo????????

• jááááááááááááááááááá........

• a jakpak se mas,kocko??ja jsem nejaka nasrana 😠 😠 😠 😠

• jakto zase? co ti kdo udělal?
    já akorát dodělala zasedací pořádek a jdu chystat výzdobu na to molo a na zahradu a na dveře a tak....

• ty jsi ale sikulka...pisnu do ip

• ok.....

• mas to tam 😉

• Ahojky holky,
    jak je u vás venku? tady hrozně prší a je tam tma a hnusně.....a za týden hlásí to samé,.....tak mám docela strach, jestli nám bude pršet na tu svatbu, protože máme obřad i hostinu venku......a bylo by to takové divné no..... 😞 😞 😞

• Ahoj!

Taggy, u nás začalo pršet kolem 7 asi na hodinku td je sice pod mrakem, ale na déšť to nevypadá. Nevím jak hlásí za týden, ale snad to bude v pohodě a pršte nebude. Nám ta dlouhodobá předpověď takly nevyšla 😉

• blondy: vám pršelo nebo hlásili déšt a bylo hezky?
    tady prší pořád, sice míň, ale pořád by to nebylo na obřad venku......tak věřím tomu, že se to umoudří,
    a jak ty, jak se máš?

• Taggy nám hlásili právě ošklivo a déšť. A bylo nakonec docela hezky 🙂

Doklidila jsem byt a teď dělám Kubovi něco do práce na PC. Jsem doma sama, Kuba jel pomáhat kamrádovi dělat střechu a veřer u nás máme grilovačku. Rozloučení s prázdninama 😃

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat