Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
agu nestras..snad ne naporad..vem si co by muselo nasledovat pri dalsim tehu :-N to potes...no ja zas vcera vyplnovala naky papiry a pani se mi ptala na adresu,a ja vubec nereagovala a trvalo mi nez sem ji to rekla...jsem byla celkove cely den vcera mimo...od rana az do odpoledne samy komicky situace,jak fakt prava blondyna :-D a jeste horsi...no melas pravdu,tehu demence..ale jeste doufam ze se to casem vrati do normalu
Odpovědět
Profilova fotka
car já na začátku taky doufala že je to přechodný stav ale čím dál víc zjišťuju že asi néééé :-N :-D
Odpovědět
agu to to bude ete horsi???chudak manzel
Odpovědět
Profilova fotka
car nechci strašit ale myslím že jo :-N :-N :-N :-N :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
to potes tak snad to s nama ty chlapy vydrzi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
car no já doufám že jo =-) :-N je to částečně taky jejich "vina" že jo :-N :-D
Odpovědět
to urcite :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
8-) tak ať taky vydržej....my budeme rodit a kojit tak ať oni vydržej aspoň pár týdnů demence :-D :-D :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
no nic pudu do vany sem polepená a spocená až si sama sobe čmuchnu :-N
Odpovědět
tak papaaaa agus a mimisku :-D :-D
Odpovědět
nazdárek krasavice.... tak co vy těhu blbky, určitě vás to přejde a budete zase normální nee.......? my máme dneska týden do svatby, takže jedem nakoupit další věci, uhlí na gril, pak dojede fotografka, tak budem vyrábět výzdobu a tak.......a pak mě čeká velký úklid, umýt okna, uklidit dvůr a zahradu.....no už se těším teda....
Odpovědět
ahojte dementky a taggy :-D taggy drzim palce, at u poslednich priprav vse klapne ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
taggy,drzim palecky at vse vyjde na sto procent ;-) ahoj butt
Odpovědět
holky, moc díky, už mi z toho začíná hrabat.....strašně se těším, ale těch povinností je kolem toho ještě strašně moc.....snad to zvládnem.....za chvilku mi přijede kámoška fotografka, a pak jdeme pokračovat v přípravách..... a jak vy dvě, jak se máte?
Odpovědět
taggy,dnes je mi dobre takze fajn :-D
Odpovědět
carcu: tak to je super......holky, hlavně nám držte palce s počasím, musí být krásně, prostě tomu věřím.....
Odpovědět
to je jasny ze budem ;-)
Odpovědět
taggy musim bezet,prijdu dyl.paa
Odpovědět
jj, paa
Odpovědět
je tu nekdo????????
Odpovědět
jááááááááááááááááááá........
Odpovědět
a jakpak se mas,kocko??ja jsem nejaka nasrana ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
jakto zase? co ti kdo udělal? já akorát dodělala zasedací pořádek a jdu chystat výzdobu na to molo a na zahradu a na dveře a tak....
Odpovědět
ty jsi ale sikulka...pisnu do ip
Odpovědět
ok.....
Odpovědět
mas to tam ;-)
Odpovědět
Ahojky holky, jak je u vás venku? tady hrozně prší a je tam tma a hnusně.....a za týden hlásí to samé,.....tak mám docela strach, jestli nám bude pršet na tu svatbu, protože máme obřad i hostinu venku......a bylo by to takové divné no..... :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj! Taggy, u nás začalo pršet kolem 7 asi na hodinku td je sice pod mrakem, ale na déšť to nevypadá. Nevím jak hlásí za týden, ale snad to bude v pohodě a pršte nebude. Nám ta dlouhodobá předpověď takly nevyšla ;-)
Odpovědět
blondy: vám pršelo nebo hlásili déšt a bylo hezky? tady prší pořád, sice míň, ale pořád by to nebylo na obřad venku......tak věřím tomu, že se to umoudří, a jak ty, jak se máš?
Odpovědět
Profilova fotka
Taggy nám hlásili právě ošklivo a déšť. A bylo nakonec docela hezky :-) Doklidila jsem byt a teď dělám Kubovi něco do práce na PC. Jsem doma sama, Kuba jel pomáhat kamrádovi dělat střechu a veřer u nás máme grilovačku. Rozloučení s prázdninama :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?