Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky agu! tak jak je?? vsechno ok??
Odpovědět
Profilova fotka
tea ahojky jj všechno ok teda až na to že ten malý vetřelec se mě zase snaží zevnitř rozkopat :-N =-)
Odpovědět
Profilova fotka
strasne dlouho jsem tu nebyla...je to hrozny jak vas zanedbavam co je po svatbe :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tea no já sem taky zavítám jen tak aby se neřeklo :-N pač teď přes léto je líp venku u bazénu než doma u PC :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jj, presne tak. taky jsem porad venku...porad je co delat...sekat zahradku a tak...a kdyz ne, tak si proste jen sednu na houpacku s knizkou. ...navic mam ted kamila na 14 dni pryc. jezdi na tabor jako vedouci (porada to jeho bracha s manzelkou), takze jsem ted i dost u mamky a tak :-). tak to jsem rada, ze je vse ok... tak se hlavne opatruj
Odpovědět
ahoj...... teo, ty jsi tady dlouho nebyla.......nejsi už taky těhu? ahojky agu.....
Odpovědět
Profilova fotka
Taggy, tak je co dělat, ale tak nějak v klídečku :-) Teo čauky! Je dobře že si konečně dorazila! ;-)
Odpovědět
teo: no kde jsi, povídej, jak se daří v manželství a jak se máš... blondy: tak to je fajn.....kámoška mi akorát odjela, pěkně jsme probraly některé detaily na svatbu....super.....jdu uvařit aspoň nějakou polévku a pak musíme jet nakoupit, tak nějak nám došlo maso a další jídlo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj na oběd sme měli buchtičky se šodó x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) a zítra máme falešné ptáčky už teď se těším :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
zase nikdo ]-( =-)
Odpovědět
Profilova fotka
to neva stejně musím jít dát papíry k podpisu 8-) než na to zapomenu :-N
Odpovědět
ahoj agu, já tady jsem, ale asi jediná....akorát řeším trable, jsem už 47DC a můj gyndař akorát odlétá na dovolenou.....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
taggy kdyby něco tak tě vezme i kterýkoliv jiný ;-)
Odpovědět
jj, ale asi na to kašlu a budu čekat......prý to mají některé holky i šedesát dní, než se jim to srovná.....tak uvidíme
Odpovědět
ahojte holky :-) teo, ty jeste zijes? :-D :-D :-D :-D taggy to je prvni cyklus po vysazeni?
Odpovědět
butt: nene, třetí....
Odpovědět
ti napisu neco do ip, jestli teda na to jsi zvedava :-D a jak je na domecku?jak se daro pacofikovat bordel po stehovani?
Odpovědět
butt: jj, jasně, napiš..... na domečku dobrý, bordel akorát zpracovávám, vyklízím jednu krabici po druhé a docela to jde....už to tady začíná vypadat jako u lidí...... a co vy, jak se bydlí?
Odpovědět
taggy nechces to prijit zcivilizovat i nam? :-D strasne me to neba..ted jsem uklidila predsin s bordelem stylem, ze jsem to vyhazela na chodbu :-N jinak se nam bydli krasne :-)
Odpovědět
butt: já když jsme pořád dělali zdi, malovali, pokládali podlahy a tak a už jsme fakt padali na hubu, tak jsem se těšila, jak budu vybalovat a tak a teď, když to mám dělat, pořád to odkládám, odbíhám od toho a přemýšlím, kdo by to mohl udělat za mě........takže buď v klidu, jsme na tom obě stejně...... naštěstí je tady pokoj, který teď nevyužijem, takže je to naše skladiště, kde ten bordel není vidět....ale zase je problém, že tím pádem nemůžu spoustu věcí najít, takže se tomu vybalování stejně nevyhnu
Odpovědět
taggy jsem rada, ze nejsem jedina lemra v tomhle :-D :-D :-D :-D ja ted odbehnu, musi tu prece jen neco udelat...tak at to vybalovani pekne jde!
Odpovědět
jj, jdi.....taky už vybaluju, a dobrý....další tři krabice jsem vyprázdnila, tak pokračuju, ať už se toho konečně zbavíme
Odpovědět
tak ja jsem pri te debordelizaci nasla mravence ]-( ]-( ]-( ]-( tak zurim :-D vecer se chystame do kina, tak se tesim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
butt já taky zuřím ale ne kvůli mravencům na havě´t sem si totiž už zvykla :-N
Odpovědět
agu a proc zuris ty?
Odpovědět
Profilova fotka
butt pač mi přišel dárek k svátku co mi koupil Jouza x-) x-) x-) :-D :-D :-D jenže s blboým káblem :-N
Odpovědět
tak to nastve :-( a co to bylo za darek?
Odpovědět
Profilova fotka
http://files.agu.webnode.cz/200000126... copak tohle můžu narvat do naší zásuvky??????? :-N =-) :-D sice mám doma vyučenýho elektrikáře ale rady si s tím taky neví :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D ještě že je šikovnej a má náhradní doma jinak bych byla vzteklá :-N
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D :-D to je krasny :-D :-D :-D
Odpovědět
zdar baby :-) Jen jdu pozdravit a oznámit, že jsem dnes konečně koupila stužky na vývazky a košíčky pro družičky :-) Paní Jarková, kdy budou fotkyyy? :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?