Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
vidim, ze vas zajimaji stejny veci :-D :-D bydli se krasne, akorat mame vsude strasnej bordel a ja ho zatim ignoruju :-D do kuchyn mi chodi jarek pomahat, tak je to fajn, ze spolu travime cas u vareni :-) a jinak zmena na vztahu zadny nepozoruju :-)
Odpovědět
butt,..takze kompromis-varite spolu :-D
Odpovědět
carcu jj :-) :-D
Odpovědět
a co uz jste varili dobreho??
Odpovědět
butt: ani změnu k lepšímu? jako že spolu trávíte víc času nebo tak? carcu. těhu demenci má hlavně agu a můžeš ji mít i ty....já zatím těhu nejsem, aspoň myslím......a co ty butt, nedávno tě přece holky nutily k testování.....ty nejsi těhu?
Odpovědět
jo holky ale taky se to trba muze chytat zvlast-co kdyz to zmutovalo :-D :-D :-D holky dneska jsem koupila manzilkovi darek k svatku,snad mu bude :-D a ja tricko :-D no akorat pro mrne nic,ale to dostalo v pondeli
Odpovědět
no a v po jdu konecne na melirek a ostrihat-mam to ted blee..uz odrosty..a pak jdem s tou kamoskou na nakou mnamku a pokecat..taky se mi vrati kamaradka z italie tak se na ni moc tesim a musim ji vymyslet nakej darek k narozkam :-D takze taky bude nakej obidek :-D a pak srazik s vama... a taky jsem se objednala od zari na tehu cviceni :-D
Odpovědět
carcu. ty jsi teda aktivní...... teď zjišťuju, že ten srazík je už příští týden co......to to ale letí.....
Odpovědět
taggy prave ze neeee..ze ted jsem furt vynechavala cvico jak je mi zle...a furt se valim jak prase...predtim jsem byla aktivni..ted prd..jo a asi po sraziku tu par dni nebudu,pojedu s tatkou a segrou do aquaparku a budem tam bydlet v tom hotelu u toho jinak srazek leti,jo ete to vlastne musim rict manzovi :-D
Odpovědět
jo a zitra mame jit s manzou na neco mnam :-D a mozna na minigolf :-D snad mu do toho nic nevleze
Odpovědět
car: a kam do aquaparku? manža ještě o srázku neví? to můj drahý jo......pak vykládá známým ze srandy, když se ptají, co jedem dělat do prahy - no my tam máme sraz brms přece....... :-D :-D :-D
Odpovědět
taggy..ja mu to zapomnela nejak rict..ale pocitam ze pojede trenovat na motorku tak to nejak neresim :-D proste je to hotovka :-D sem si to prave uvedomila az ted ze to ete nevi
Odpovědět
Článek se načítá
jinak nekam do prahy-ja tam ete nebyla..ale je to tam pry supeer
Odpovědět
aha, tak to je super.....si užijete...... a co říká taťka tvůj na těhu a ségra?
Odpovědět
taggy,jen manza ustane doma sam...ty maji radost :-D
Odpovědět
a proč nejede s váma? mají radost, to je super......
Odpovědět
carcu meli jsme toho pecenyho kralika, ja s ryzi a jarek s bramborama :-) taggy tak jasne, ze jsme spolu vic, ale jenom tim se ten smaotnej vztah nezmenil zatim :-) carcu zijes krasnej zivot :-D nevim, co je z toho progranu lepsi :-D
Odpovědět
ma praci a taak.tak tatka se mi ptal jestli nechci s nima.tak jsem rekla ze aspon na par dni jo..
Odpovědět
butt :-D :-D :-D :-D :-D :-D vid :-D
Odpovědět
jo :-D holky ja se jdu vyvlit za jarkem k telce, tak se mejte krasne :-) papa
Odpovědět
nojo ted uz nam butt ponocovat nebude ]-( tak preci jen zmena... tak paaaa ja se jdu uklidnit,manza mi nastval... tak teda tady nikdo,tak taky jdu paa
Odpovědět
carcu ty mi to neodpustis, co? :-D
Odpovědět
butt: to si taky myslím, že dosud jsi tady bývala nejčastějc a nejdýl a teď to skončí....si budeš užívat společných večerů..... car: co ti zase manžílek podělal? my jdeme už do pelíšku se tulit......nějak na to díky tomu debilnímu stěhování nemáme v poslední době čas....tak zítra dámy, snad tu některá dopolčo budete.....paa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooooj
Odpovědět
Nazdárek, jak je dneska sestři, zase v práci?
Odpovědět
Profilova fotka
Taggy, jak jinak :-D
Odpovědět
a jak to jde? je aspoň klídek? já akorát naháním svého gyndaře, nemůžu se tam dovolat, tak jdu zjistit, jestli náhodou nemá dovolenou..... a za chvilku mi přijede kámoška, co nám bude fotit svatbu, tak budeme domlouvat různé podrobnosti a tak.....
Odpovědět
Profilova fotka
ahojkyyyy!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj jdu vás pozdravit.....dneska nevím zda budu stíhat uvidím :-N mezi 4 až 6 odpo má přijet chlap =-) :-N tož nevím co po mě bude chtít :-N :-D te´d musím valit něco dělat nebo se to na mě tady sesune :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no ani neverite ze jsem tu, ze jo ?? :-D :-D :-D :-N :-N :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?