Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
agu,to nejde klidek ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ale jde 8-) 8-) 8-) věř mi že jde :-D
Odpovědět
agu ,ty to znas taak dobre??ze by jouza dokaza byt na tebe taky vzteklej??
Odpovědět
Profilova fotka
car a jak :-D ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jouza není jen ten žůžovej chlap :-D je to hlavně příšerná vzteklina :-D :-N
Odpovědět
zensky mizim do toho kina.papa!
Odpovědět
Profilova fotka
butt užijte si to ;-)
Odpovědět
butt..uzijte si to..paa agus..ja myslela podle vypraveni ze je fakt suuper a na rukou te nosi...jsem si rikala ze ho mas omotanyho(v dobrym) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
car :-D 8-) ale jo to jo....pro mě je to ten pan dokonalý x-) ale není bezchybný....tak jako všichni má své mouchy ;-) je teda fakt že poslední dobou mě štve jen chrápáním :-N =-)
Odpovědět
Profilova fotka
dřív mě štval víc :-N možná už sem se naučila určité věci vypouštět 8-)
Odpovědět
no tak vidis agu
Odpovědět
Profilova fotka
=-) car prostě to neřeš...přejdi to...ono se vždy nakonec ukáže že není vina jen u něj ale u obou 8-) ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
prostě se tím nestresuj nesvědčí ti to 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
x-) přestaň na to myslet....a jdi se k němu přitulit a udělejte si pěkný večer x-)
Odpovědět
agus,ale ja se ho ptala co je..ani mi to nerekl..pokud mam problem nebo mi neco nastve tak to reknu..ale ja vubec nevim proc...takze za nim nepujdu
Odpovědět
Profilova fotka
car na to si nepřišla že chlapi sou "jiná" stvoření :-D :-D :-D :-D =-) opravdu to zahoď a jdi za ním .....obejmi ho polib ho a užijte si to ;-) x-) fakt x-)
Odpovědět
jo prisla uz davno.. jen potes jestli ty E.T. budu mit doma dva
Odpovědět
Profilova fotka
car prostě tyhle věci neřeš ;-) opravdu.....kdybych to měla řešit já tak už asi Jouzu zabiju :-N abych měla klid =-) :-N :-D prostě jou jiní s tím nic neuděláme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
car já si jdu lehnout bolí mě nějak břuško =-)
Odpovědět
Profilova fotka
pááááááááá x-)
Odpovědět
Profilova fotka
a jdi se pomiliskovat s manžou x-)
Odpovědět
agu tak paa.a at ti je lip
Odpovědět
Ahojky krasavice, jak se máte dneska? Venku svítí sluničko, je krásně, asi se půjdu opalovat na zahradu..... carcu: tak co, už jste usmíření? mám stejnou zkušenost jako agu, při takových hádečkách, kdy se člověk nebaví a ani neví proč je nejlepší se obejmout a vykašlat se na to....děláme to tak taky, nebavení se k ničemu nevede...... butt: jak bylo v kině? na čem jste byli?
Odpovědět
dobre ranko :-) krasne opravdu je, asi pujdu plet zahradu :-D :-D :-D v kinebylo dobre, byli jsme na krvavym pobrezi, kdyby se tam tolik nebojovalo, tak by to bylo dobry :-D :-D :-D
Odpovědět
butt: já taky.....opalovat se můžu při tom a nemusím tam jen ležet....mám tam jahody, ve kterých se množí plevel, tak jdu na to.... a jak jde vybalování, já se toho zdárně zbavuju těch krabic....
Odpovědět
taggy my mame na zahrade jenom plevel :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D vybalovani..no jako ja uz mam skoro vse venku, jarek ma jeste neco v krabicich, ale to si musi vybalit sam... a jsi sikulka, ze ti to zbavovani se krabic jde :-D
Odpovědět
aha, tak to jo.....já už mám taky jen pár drobností na vybalení, spíš jsem něco hledala a pořád to nemohla najít, tak proto jsem se na to tak vrhla.....ale už jsme snad skoro všechno našli
Odpovědět
to je priserna faze, kdyz vse jen hledas :-D :-D
Odpovědět
jj, právě.....proto mě to tak nebaví...... asi fakt půjdu na tu zahradu
Odpovědět
tak si zahradku hezky uzij ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?