Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
k vodě? ty vogo, luci, jde vidět, že fakt v té praze bydlíš a máš to blízko......butt jede z brna, carculka z plzně, já z uh a ty a sandule jste z prahy, tak to máte blízko.....ale když holky půjdou, klidně běžte k vodě....akorát butt bude mít s sebou manžela, já přítele......a chceme jít spíš nakupovat, nám je praha vzácná, to víš, velkoměsto.....
Odpovědět
taggy to je strasne roztomily, ze nekdo jezdi do phy nakupovat :-D :-D ale k vode nikam nejdu :-) prave resime s fotografkou, jakou fotku posleme jako dekovnou karticku..ta svtaba je otravna i po.. :-D :-D
Odpovědět
butt: co se ti na tom nezdá.....no jo, ty bydlíš v brně, tam je taky spousta obchodňáků......ale co je tady u nás, uherské hradiště, zlín.......velké houby.....nic tady pomalu není, velice málo obchodňáků.....
Odpovědět
taggy no prave, ono v pze je jen o malinko obchodu vic, co v brne nemame :-) ja bych na malym meste neprezile, staci me, kdyz jsme na vikend u tchanovcu, tam taky nic neni :-D tak proste nejsem zvykla takhle premyslet, jakoze jedem do phy nakupovat :-D nemyslim to zle! ;-)
Odpovědět
butt: já vím, že to nemyslíš zle.....jen mě to pobavilo......a že bys nepřežila? tak já zase netrávím každý týden nakupováním a většinu věcí tady samozřejmě seženu......ale když se mi chce projít po obchodech, tak jedem buď na vaňkovku nebo do prahy na anděla, zličín a tak.......ani ikea tu není.....a psala jsi přece, že přímo v brně nebydlíš.....tak asi moc ve městě stejně nejsi ne? a my tam chcem jít s carculkou omrknout mimi hadříky, to jsem myslela tím nakupováním víš.... :-N
Odpovědět
taggy ja bydlela kousicek od brna, kam ale normal jezdi mhd, na akldku, gympl i vysku chodim do brna a v podstate nebylo dne, kdybych v brne nebyla :-) ted bydlime s jarkem primo v brne :-) a ono kdyz takhle clovek bydli ve vetsim meste, tak si na urcity pohodly, co se obchodu tyce, zvykne :-) a asi bych si zvykla i na mensim meste, ale dobrovolne bych tam nesla :-) jj vlastne, vy se chystate na ty decky veci :-) a ty ses jdes jenom mkrnout, nebo chces i neco kupovat?
Odpovědět
pisnu ti večer, musím jet.....
Odpovědět
Profilova fotka
Čaukýnek :-) Za chvíli jdu domů, jupíííí x-)
Odpovědět
Profilova fotka
baf :-D
Odpovědět
kde jste kdo....?
Odpovědět
cau holky :-D
Odpovědět
tak zensky uz jsem tady :-D znasilnovali jsme s jarkem kralika :-D taggy tak pisni, cos chtela ;-) sestri:ty vypadas, ze te to v te praci vubec nebavi :-D :-D agu lek :-D carcu ahooooj :-D
Odpovědět
Článek se načítá
nemeli byste spis znasilnovat sami sebe :-D :-D ??
Odpovědět
carcu :-D :-D :-D :-D to taky :-D :-D ale od nasich jsme dostai kralika, tak jsme se rozhodli ho zneuzit :-D :-D
Odpovědět
butt: ještě k původnímu dotazu: na mimi věci jdu s carcu mrknout a když se mi něco bude hodně líbit, tak to klidně koupím, proč ne...... a my tady jako zase nežijeme v jeskyni, já jsem třeba zvyklá na tesco nonstop, které taky není všude a všechny supermarkety jako se interspar, hypernova, albert, lidl, penny, kaufland a tak tady máme taky......dokonce i obchodní domy nějaké by se našly, akorát jsou prostě proti vańkovce nebo praze menší..... car: co jsem měla chtít? butt: proč jste ho znásilňovali?
Odpovědět
taggy:k mimi vecim, jasny, ja jen byla zvedava, jestli mas vylozene v planu i neco kupovat :-) ja vim, ze nezijete v jeskyni :-D a uz radi nic nerikam, pze to bude vypadat, ze blbka z mesta, kt se posima lidem z mensich mest :-D :-D :-D :-D a ke kralikovi, jsme ho porcovali, to bylo mysleny tim znasilnovanim :-D
Odpovědět
butt,vy prasata :-D a jak se presne zneuzivaj kralici?? taggy.to se neptala ja ale butt
Odpovědět
carcu co jsem se neptala? :-o
Odpovědět
butt • Dnes v 18:26 Která pravidla porušuje: | Zruš tak zensky uz jsem tady znasilnovali jsme s jarkem kralika taggy tak pisni, cos chtela sestri:ty vypadas, ze te to v te praci vubec nebavi agu lek carcu ahooooj butt chces se hadat???taggy se mi ptala co jsem jako mela chtit..tak jsem rekla ze ja to nepsala
Odpovědět
jezis co se mi to tam zkopirovalo o pravidlech??to jsem nechtela ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( proooc ??ja chtela jen zkop.co jsi psala
Odpovědět
carcu ahaaaaaaaaa ja ten tvuj prispevek blbe cetla :-N
Odpovědět
butt :-D :-D :-D si myslim :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
se mi moc netlem :-D :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-p
Odpovědět
butt,co souziti s jarkem v novem byte??jaky je??
Odpovědět
carcu no jako porad mi nedochazi, ze spolu bydlime..vis, ze si pripadam jak na dovolene :-D :-D
Odpovědět
butt..nebuj to prijde :-D
Odpovědět
jj urcite :-)
Odpovědět
se teď řehtám tomu zmatku nahoře...... carcu: jsem si nevšimla, že se to ptala butt.....už to vidím.... butt: klidně říkej, vždyť já si dělám srandu......se neurážím přece....... butt: a jak se bydlí, neleze ti jarek do kuchyně? a jaký je teď váš vztah, když už spolu bydlíte? :-p
Odpovědět
taggy...nojo asi leze demence na nas vsechny :-D nejen to tehu je nakazlive ted je uz epidemie demence..za chvili to tu bude o zivot :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?