Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

25. čvc 2011190360
  • k vodě? ty vogo, luci, jde vidět, že fakt v té praze bydlíš a máš to blízko......butt jede z brna, carculka z plzně, já z uh a ty a sandule jste z prahy, tak to máte blízko.....ale když holky půjdou, klidně běžte k vodě....akorát butt bude mít s sebou manžela, já přítele......a chceme jít spíš nakupovat, nám je praha vzácná, to víš, velkoměsto.....

• taggy to je strasne roztomily, ze nekdo jezdi do phy nakupovat 😃 😃 ale k vode nikam nejdu 🙂
    prave resime s fotografkou, jakou fotku posleme jako dekovnou karticku..ta svtaba je otravna i po.. 😃 😃

• butt: co se ti na tom nezdá.....no jo, ty bydlíš v brně, tam je taky spousta obchodňáků......ale co je tady u nás, uherské hradiště, zlín.......velké houby.....nic tady pomalu není, velice málo obchodňáků.....

• Sponzor fóra
  • taggy no prave, ono v pze je jen o malinko obchodu vic, co v brne nemame 🙂 ja bych na malym meste neprezile, staci me, kdyz jsme na vikend u tchanovcu, tam taky nic neni 😃 tak proste nejsem zvykla takhle premyslet, jakoze jedem do phy nakupovat 😃 nemyslim to zle! 😉

• butt: já vím, že to nemyslíš zle.....jen mě to pobavilo......a že bys nepřežila? tak já zase netrávím každý týden nakupováním a většinu věcí tady samozřejmě seženu......ale když se mi chce projít po obchodech, tak jedem buď na vaňkovku nebo do prahy na anděla, zličín a tak.......ani ikea tu není.....a psala jsi přece, že přímo v brně nebydlíš.....tak asi moc ve městě stejně nejsi ne?
    a my tam chcem jít s carculkou omrknout mimi hadříky, to jsem myslela tím nakupováním víš.... 😬

• taggy ja bydlela kousicek od brna, kam ale normal jezdi mhd, na akldku, gympl i vysku chodim do brna a v podstate nebylo dne, kdybych v brne nebyla 🙂 ted bydlime s jarkem primo v brne 🙂 a ono kdyz takhle clovek bydli ve vetsim meste, tak si na urcity pohodly, co se obchodu tyce, zvykne 🙂 a asi bych si zvykla i na mensim meste, ale dobrovolne bych tam nesla 🙂 jj vlastne, vy se chystate na ty decky veci 🙂 a ty ses jdes jenom mkrnout, nebo chces i neco kupovat?

• pisnu ti večer, musím jet.....

• Čaukýnek 🙂 Za chvíli jdu domů, jupíííí 😵

• baf 😃

• kde jste kdo....?

• cau holky 😃

• tak zensky uz jsem tady 😃 znasilnovali jsme s jarkem kralika 😃
    taggy tak pisni, cos chtela 😉
    sestri:ty vypadas, ze te to v te praci vubec nebavi 😃 😃
    agu lek 😃
    carcu ahooooj 😃

• nemeli byste spis znasilnovat sami sebe 😃 😃
    ??

• carcu 😃 😃 😃 😃 to taky 😃 😃 ale od nasich jsme dostai kralika, tak jsme se rozhodli ho zneuzit 😃 😃

• butt: ještě k původnímu dotazu: na mimi věci jdu s carcu mrknout a když se mi něco bude hodně líbit, tak to klidně koupím, proč ne......
    a my tady jako zase nežijeme v jeskyni, já jsem třeba zvyklá na tesco nonstop, které taky není všude a všechny supermarkety jako se interspar, hypernova, albert, lidl, penny, kaufland a tak tady máme taky......dokonce i obchodní domy nějaké by se našly, akorát jsou prostě proti vańkovce nebo praze menší.....
    car: co jsem měla chtít?
    butt: proč jste ho znásilňovali?

• Sponzor fóra
  • taggy:k mimi vecim, jasny, ja jen byla zvedava, jestli mas vylozene v planu i neco kupovat 🙂 ja vim, ze nezijete v jeskyni 😃 a uz radi nic nerikam, pze to bude vypadat, ze blbka z mesta, kt se posima lidem z mensich mest 😃 😃 😃 😃
    a ke kralikovi, jsme ho porcovali, to bylo mysleny tim znasilnovanim 😃

• butt,vy prasata 😃 a jak se presne zneuzivaj kralici??

taggy.to se neptala ja ale butt

• carcu co jsem se neptala? 😮

• butt • Dnes v 18:26

Která pravidla porušuje: | Zruš tak zensky uz jsem tady znasilnovali jsme s jarkem kralika
    taggy tak pisni, cos chtela
    sestri:ty vypadas, ze te to v te praci vubec nebavi
    agu lek
    carcu ahooooj

butt chces se hadat???taggy se mi ptala co jsem jako mela chtit..tak jsem rekla ze ja to nepsala

• jezis co se mi to tam zkopirovalo o pravidlech??to jsem nechtela 😠 😠 😠 😠 😠 😠 proooc ??ja chtela jen zkop.co jsi psala

• carcu ahaaaaaaaaa ja ten tvuj prispevek blbe cetla 😬

• butt 😃 😃 😃 si myslim 😃 😃 😃 😃 😃

• se mi moc netlem 😃 😃

• 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
    😛

• butt,co souziti s jarkem v novem byte??jaky je??

• carcu no jako porad mi nedochazi, ze spolu bydlime..vis, ze si pripadam jak na dovolene 😃 😃

• butt..nebuj to prijde 😃

• jj urcite 🙂

• se teď řehtám tomu zmatku nahoře......
    carcu: jsem si nevšimla, že se to ptala butt.....už to vidím....
    butt: klidně říkej, vždyť já si dělám srandu......se neurážím přece.......
    butt: a jak se bydlí, neleze ti jarek do kuchyně? a jaký je teď váš vztah, když už spolu bydlíte? 😛

• taggy...nojo asi leze demence na nas vsechny 😃 nejen to tehu je nakazlive ted je uz epidemie demence..za chvili to tu bude o zivot 😃

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Články od našich partnerů
    Obálky na svatbě jsou minulostí – Svatební inovativní aplikace Modrá stužka
    Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
    Nesmrtelná klasika v moderním kabátku - snubní prsteny z bílého zlata
    Archiv článků od partnerů