Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
iwci,ahuuuj
Odpovědět
carcu: to je pravda, je to už za chvilku......my to máme taky takové složitější, v té praze budu v tom termínu, takže bych tam nemohla jet za ani ne týden znovu.....a úplně nejvíc by se mi hodil páteční večer nebo sobota dopoledne, protože odpo pak už musíme asi odjíždět.....to je děs....
Odpovědět
taggy,ale pri nejhorsim bys tam odpol mohla byt?kdyby butt v patek nemohla...a v so to ma docela streku tak aby mela cas dorazit
Odpovědět
já myslela třeba v deset, v jedenáct.......ještě to musím zjistit, povezeme totiž z prahy děcka neteř a tak a nevím, jestli pojedeme vlakem nebo autem......a my to máme čtyři hodiny cesty víš.......
Odpovědět
holky jsem vyrizena jdu zalehnout..brou ;-)
Odpovědět
dobrou carcu, já si jdu barvit vlásky......tak se zítra domluvíme, paa
Odpovědět
ahojte holky! luci a majo velkea gratulace!!luci a ty mas krasny fotky a byla jsi fakt kocka ;-) a k srazu, me to je v podstate jedno kdy, jen nemuzu slibit, ze budu moct v patek.vikend je bez problemu, kdykoliv :-)
Odpovědět
a šla by sobota 15. srpna třeba v deset dopoledne?
Odpovědět
to nemuzu slibit na 100%...pze nevim, jak na tom budeme se spanim v pze..(to bychom museli prijt uz v patek..)pobavim se o tom s jarkem a dam vedet.ale budem to resit az po svtabe, ted mame dost jinych starosti...
Odpovědět
aha, to se musíme ještě nějak domluvit.....já tam zase musím přijet už ve čtvrtek nebo v pátek, ale v sobotu budu muset odjet, a moc odpoledne to asi nepůjde......uvidíme ještě
Odpovědět
nejak to doresime :-) ale teda nevm, proc tady musime byt kazdy z uplnejinyho konce republiky :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojinky ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
sestri ahojky :-) jak je? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Butt, dobře ;-) Koukala jsem, že tu máme dvě novomanželky :-D Včera jsme najeli 50 km na kole bolí mě prďka :-D
Odpovědět
to je dobre, ze dobre :-D prdka takhle kdyz neni zvykla umi pekne bolet, co? :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-D butt: tak co? seš už trošku nervózní?
Odpovědět
Profilova fotka
Butt, to jo teda :-D Holky, nebuďte nervózní :-D
Odpovědět
ahoj row :-) no trosku to na me pada, nejhorsi to bylo v noci na sobotu, pze jsem si uvedomila, kolik toho nemam :-D :-D :-D takze ted to je lepsi :-) a co ty, jak zvladas? :-) sestri snazime se :-D me jen rozciluje, kolik energie do toho jednoho dne musim investovat na pripravach...
Odpovědět
Profilova fotka
butt: no už se mi zdají noční můry a obávám se, že nepřežiju svoji návštěvu kadeřnice, páč jsem strašnej bolestínek a na zkoušce ty vlasy strašně rvala a řekla, že toto ještě nic nebylo...tak se bojím :-D a co ti ještě chybí prosimtebe?
Odpovědět
row me se nocni mury zdaji uz pul roku :-D :-D :-D :-D mas nejakej drdol, ze tahala hodne, jo?ja budu mit rozpusteny vlasy :-) zitra se jdu jeste nechat ostrihat :-) no chybelo mi takovy veci, jako sehnta ridice a nachystat muziku, kt bude na hostine hrat...ted uz to skoro mam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
butt: no vidíš :-) neee drdol ani Boha, ale ty kratší budou vzadu trošku sčesaný do takovejch osmiček a spodní delší budou natočený a volně spadat dolů :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vše Vám dobře dopadne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sestri: no snad máš pravdu :-)
Odpovědět
row a takovyho ucesu se taky musi tahat za vlasy, jo? :-o sestri hlavne, aby uz to bylo za nama :-D :-D a jak se i zije v manzelstvi? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No Butt, ono to uteče opravdu rychle :-D Vlastně se u nás vůbec nic nezměnilo :-) Ale je to mnohem hezčí, říct, že jsem vdaná a mám manžela..Lepší než přítele :-D
Odpovědět
chapu, taky se tesim, az budu moct mluvit o jarkovi jako o svym manzelovi :-D a na jmeno sis zvykla?
Odpovědět
Profilova fotka
butt: no jenom nad čelem se to sčesává do hladka a vzhledem k tomu, že je to tuhý po tužidle a já jsem srágora, tak to bolí :-D Holky berete si manžovo příjmení?
Odpovědět
row aha :-) ja jsem takova neznala :-D svoje vlasy nejak neresim, cesu si je jen, kdyz si je myju a ke kadrenikovi chodim jendou za rok :-D a ja si jarkovo jmeno beru :-) chci abychom se jako rodina jmenovali vsichni stejne,kdyby mi bylo 35 a moje jmeno v oboru neco znamenalo, tak bych asi hodne vahala.ale takto nemam co resit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Docela jsem už zvykla, ala dnes jsem někam volala a představila se po staru, docela mě to samotnou překvapilo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem ráda, že jsem se svého přijmení zbavila :-N :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?