Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
hele row kolik ti je?ja teda vim, ze to je neslusna otazka :-N snad odpustis :-)
Odpovědět
Profilova fotka
butt: v listopadu mi bude 20. Můžu se zeptat proč? Jsem jen zvědavá :-)
Odpovědět
butt je 21, tak se asi jen tak ptá, jestli není ta nejmladší.... :-D :-D :-D jinak mně je teď čerstvých 22
Odpovědět
Profilova fotka
A já už jsem taková stařešina.. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
taggy: gratuluju k narozeninám :-) luci: tak trošku nezdvořile se zeptám kolik je tobě?
Odpovědět
taggy,ted si mela narozky???gratulace.akorat nevim jestli neni opozdena.. ahoj holky,ted jsem se od rana zastavila...jakpak se mate??
Odpovědět
row ptala jsem se, ze jsem si cetla v tvym albu a tam jsi psala, ze prekazka v svtabe byla maturita, ale podle fotek jsem si myslela, ze jsi starsi :-N takze jsem nej strasne zvedava :-D :-D :-D :-D :-D luci ty jsi mlada duchem :-D :-D :-D :-D hele luci a jak valcis, jak to mas se skolou?dobry zvladas? carcu a co jsi delala? :-o ja jsem ted cely odpoledne prospala :-D :-D
Odpovědět
a dneska me pekne nastavala cistirna ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( saty mi nevycistili a obleky a kosile nam dali pomackany a mi si toho vsimli az doma ;-(
Odpovědět
butt,tak jsem od rana litala po uradech a zarizovala kopec dalsich veci,pak nakupovala,pak makala doma ,ale ted jsem byla u sousedky na strudlu a poharu :-D :-D tak jim to tam odnes zpet-aspon to zkus
Odpovědět
holky, já to blbě napsala, měla jsem narozky v červnu, takže už jste mi i myslím přály.....já to myslela jen tak, že to bylo nedávno....... my dneska řešíme svatbu, dnes jsem si koupila bílé punčošky, bílou a červenou organzu, už máme i košili na svatbu, a jdeme vymýšlet nějaký program na svatbu, udělat kompletní seznam lidí, protože je jich čím dál víc a taky doladit seznam, co je ještě potřeba koupit a zařídit.......tak tady ani dnes nebudu..... se mějte krásně
Odpovědět
jooo ja uz vim :-D :-D uz mi to doslo..mi rowenka zmatla...
Odpovědět
Profilova fotka
Rowe, mně bude letos už 24.. :-o :-D Ale vypadám na 16, takže mě to tak netrápí! Butt, o škole mi ani nemluv, v pondělí mě čeká zkouška, ještě jsem to ani neviděla, ale musím ještě něco zvládnout, s Karolínkou to už bude asi horší, navíc uvažuju o tom, že bych na chvíli přerušila, abych si mohla vybrat aspoň tu 3 letou verzi mateřský.. :-) To ty máš teď pohodičku, co? ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
luci a pritel uz pracuje?jestli jo muze si vzit materskou na sebe a po mesici ji na tebe prevede...dela se to prave kuli tem rokum
Odpovědět
carcu tys byla teda pilna :-) a strudl dobrej? :-D taggy tak at vam to vymysleni pekne jde ;-) pak nas informuj ;-) luci budu na tebe moc myslet, at zkousku zvladnes!kdy mas vlastne termin?ja mam ted pohodicku nejvetsi co se skoly tyce.nejak jsem zahadne udelela vsechny zkousky, takze ted do konce zari budu jen lebedit :-)
Odpovědět
butt..jojo dobrej:-) a pohar taky :-D a co ty jakpak bylo cely den?
Odpovědět
carcu neco na me leze, takze se rvu vitaminama a praskam a snazim se odpocivat :-) takze jse dopoledne hlidala pani na uklizeni, odpoledne spala a ted byla chvilku na byte :-) ale zadnej strudl a pohar jsem nemela ;-(
Odpovědět
vy mate pani na uklizeni????zavidim :-D
Odpovědět
carcu obcas k nam prijde, jakoze ne pravidelne.pravidelne chodi k babicce a kdyz se ji nekdo uvolni tak k nam :-) a je to parada :-D :-D ona je ukrajinka, takze strasne levna, ale strasne sikovna, pecliva a rychla :-D
Odpovědět
a obcas znamena co??kazdy tyden??ja chciiiii takyyyy :-D :-D
Odpovědět
bohuzel ne :-D :-D treba jednou za tri mesice :-D ona toho ma strasne moc.... :-(
Odpovědět
ahaa... a co zitra jdes do prace?
Odpovědět
carcu mela jsem, ale chcu vylezet bacily, tak jdu jen ke kadernikovi :-D
Odpovědět
jooo taak :-D hezky to program :-D
Odpovědět
jj :-D k tomu kadernikovi se i tesim, jsem u nej strasne dlouhoo nebyla..se mi smeje zamoje dlouhy vlasy :-D :-D a co mas v planu ty?
Odpovědět
no ja mam v planu kaficko,nehticky,nakup jidla,neco obehat a pak cvico kdyz mi bude dobre :-D
Odpovědět
carcu to je taky krasnej plan ;-)
Odpovědět
:-D :-D :-D vid
Odpovědět
zijeme krasny zivoty :-D :-D
Odpovědět
uz se rozloucim, tak preju dobrou noc pekny sny!
Odpovědět
dobrou ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?