Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
carcu hele to bude taky nejaka pro vyssi spolecnost, co? :-D jj to tak beru, ze jsme proste byli spolu a odpocali si na chvilku od prace a starosti :-)
Odpovědět
neutekla jsem, už jsem tady zpátky, buchty hotový, nakonec jsem udělala dvě, jednu meruňkovou a jednu tvarohovou, miláček se už olizuje, jak to voní, že si dá ráno s kakaem na snídani.....dala bych si už teď, ale jsou horký.....bych vám poslala, kdybych měla jak.....já nejdradši když peču, tak rozdávám...... iwci: budeme to mít tak, že my budeme mít horní patro a taťka spodní.....v každém jsou čtyři velké pokoje, kuchyně, WC, koupelna a komora.....my máme balkon a on má ještě prádelnu a samozřejmě je dole velký dvůr, dílna velikosti toho domu a zahrada.....takže prostoru dost a vše samostatně, tak si myslím, že konflikty nebudou....spíš mu chceme pomáhat, aby toho neměl moc..... car: vidím, že ses dobře nadlábla.....my chodívali takto do restauračky, kde jsme měli mít původně svatební hostinu...ale pracovali tam kamarádi, už tam nejsou a už si i pár známých stěžovalo....dosud to byla nejlepší a nejluxusnější restaurace ve městě......ale stejně si nejradši vyrábíme speciality doma.....vaření nás hrozně baví....a Marian to umí tak nádherně nazdobit, jako by to bylo v restauračce....
Odpovědět
taggy skoda, ze nebydli s tema buchtama bliz :-D :-D
Odpovědět
holky ja utikam do postele, takze vam preju dobrou noc a pekny sniky!
Odpovědět
prave ze butt..nebylo to nak extra drahy..prave ze ceny sli a uroven uuuzasna...prave ze kolikrat jsme sli se znamyma,penez to stalo a prd z toho..a tady supr :-D taggy..ja chci tu merunkovou :-( :-( :-(
Odpovědět
butt brou ;-)
Odpovědět
holky zitra mi prijede na navstevu tchyne :-D :-D :-D
Odpovědět
car: tak já radši tu tvarohovou, ale snad budou dobrý obě dvě..... a jak se těšíš na tchýni? já bych se těšila, kdybych mohla....ale ta moje bohužel umřela před deseti lety na rakovinu prsu, byla mladá a prej hrozně úžasná.....tak nás to mrzí všechny, že jsem ji nemohla poznat a ona mě.....t já taky mizím do postele, zítra nás ještě čeká šichta.... tak brou....
Odpovědět
taggy,tak to mi mrzi :-( me zas umrel tchan ale je to jeste dyl-dvacet let...jo docela joo,ona je v pohode a kdyby nebyla manza me nenecha...a moc se tesi na prcka,jinak myslim ze mi ma rada..vychazim s ni dobre a vzdy mi hosti :-D tak at vam to zitra slape a pak chci videt fotecky toho vaseho hnizdecka :-D
Odpovědět
car: tak to je super, že tě má ráda.....my máme tyto vztahy naštěstí taky super, moji rodiče přítele milují a jeho tatka mě má taky rád, takže super.... a díky, zítřek bude snad v poho, a pak si pošlem fotky navzájem já, ty a butt... tak paa a brou
Odpovědět
carcu tak to zni jako idealni restaurace :-D a je super, ze mas dobrou tchyni, to je, aby se vyrovnalo to, co prozovas s mamkou... taggy to je super, kdyz se tyhle vztahy povedou, ze?ja si taky nemam na co stezovat :-)
Odpovědět
butt..jo ona je v poho,ale me vyhovuje ze se az tak moc nevidime(treba 3do tydne uz by na me bylo moc)a ona je pak pokazdy hodna... :-D :-D :-D obcas si neodpusti na co tak velkej barak,a proc tohle a takhle-ale staci usadit a pohoda,mne vyhovuje kdyz ja jedu tam nez naopak to je pak supr... a ona je pak pokazdy hodna... :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
butt..a co mas dnes v planu??me v noci bolelo bricho,pri kazdym pohybu jak kdyz projede kudla,tak budu radsi lezet..
Odpovědět
carcu jo tak to je neci jako moje tchyne :-D bydli od nas vde hodiny cesty, takze ju vidam obcas a asi i proto mame bezproblemovej vztah :-)
Odpovědět
butt od nas bydli tak dvacet km....ale moc sem nejezdi,vzdy pred zavola...a proste kdyz jsem ja tam,nemuze se plect do toho co jak mame...ale kazdy den by mi z ni kleplo,ale ona je hodna,akorat takova stara garda z vesnice-vsak chapes..takhle mi to absolutne vyhovuje..a hlavne ikdyby nekdy prudila-manza ji to vysvetli :-D :-D kdyz se vidime,je moc rada-a nic se nema prehanet :-D
Odpovědět
carcu jj presne rozumim :-) a jak se jinak mame dneska?ja dnes vymyslela zasedaci poradek a porad vybiram ty pisnicky...
Odpovědět
jsi sikulka ;-) no nak mi boli brisko ale uz je to lepsi-bolelo m celou noc jak dyz projizdi kudla pri kazdym sebemensim pohybu..tak budu cely den radsi hajat..jinak ted papam merunky,mnam :-D a co budes dnes s drahou polovickou?
Odpovědět
tak ti posliam pusinku na brisko, aby nebolele :-D je mnam merunka :-D :-D jj za chvilku jedu do bytu za nim :-)
Odpovědět
butt,tak to bude divoky :-D :-D :-D :-D :-D jedes autickem??jednou si rikala ze neridis moc rada,ne?nebo tak neco..nebo v tehu ze nechces jezdit fakt mi to brisko vydesilo,ale snad to bude dobry,teda urcite :-D :-D :-D
Odpovědět
carcu tenrokrat jedu busem.ja jako autem normal jezdim, ale je pravda, ze pro me je kolikrat pohodlnejsi jezdit mhd, pze potrebuju moc mista na parkovani, coz v brne neni a my mame jeste jen samy dlouhy auta ]-( no a pak jsem rikala, ze az budu tehu tak se asi budu bat jezdit v aute... :-) a brisko urcite bude dobry ;-)
Odpovědět
butt...ahaaaa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte kočky,jak se vede?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak co je u vás nového? Já už mám pár foteček v albu.. x-)
Odpovědět
ahooj lucinko,jdu na ne mrknout..a jak je maminko...??zrovna jsme nedavno rikali ze se ani neukazes.. jo a jsem tehu,taggy ma nove krasne super bydleni,butt se blizi svatba,blondy je vdana pani :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem pořád někde lítala, ale nazapomněla jsem na vás, i když teď tu zas moc nebudu, opět mě čeká učení :-S , ale musím ještě něco stihnout, než porodím.. :-D Jinak je dobře, pupek roste ze dne na den, nemám v čem chodit, ale jinak si nestěžuju! A jak je tobě, Carcu maminko? x-)
Odpovědět
no dyt za par mesicu rosis..tak to je jasny,si kup naky tehu rifliky :-D :-D a jakpak ti je??a co manzel rozmazluje?? moc vam to sluselo a tys byla kocicka ;-) jinak me je furt soufl-ale neblinkam(ikdyz nekdy bych radsi aby se ulevilo)a jsem jak lekla ryba
Odpovědět
Profilova fotka
A jaktože nejsi na koníkovi? V jakým jsi týdnu? Mně je fajn, občas trošku zapálí žáha, ale jinak je Karolínka moc hodná! x-) Manžel moc nerozmazluje, ale samozřejmě je hodnej, jen se nic moc nezměnilo.. ;-) Za chvíli to přejde a bude taky dobře.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holcinky, zdravi vas PANI SMUTNA :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé, Majo, ale doufám, že pořád s úsměvem na rtech! ;-)
Odpovědět
luci taky tam jsem:-),akorat jsem smazala albumy jelokoz mi tu jisti lide smirujou ]-( ]-( ]-( maji ahoooj,gratulace velika :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?