Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
Já se svojeho jména nějak neumím vzdát - mám ho strašně ráda, takže si beru obě a doma se kvůli tomu pořád hádáme :-D
Odpovědět
sestri to jsoun ty automatozmy :-D :-D melas nejaky blby prijimeni?me se na mym prijimeni libi, ze neni uplne obyvkly, jakoze nas neni s tim prijimenim tolik.ale zas me ho hodne casto lidi komoli...moje budouci prijiemyni je takovy cesky, nekomolitelny, ale zas strasne casty :-(
Odpovědět
row tvuj chlap to nemuze prekousnout, jo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jako blbý ne, ale vadilo mi právě to komolení a i manžovi trvalo asi 2 měsíce, než si ho zapamatoval :-D Teď mám taky docela takový známý, ale jsem spokojená ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no on je uplně v pohodě, ale mamka to strašně řeší místo toho aby byla ráda :-) prej musím mít pořád něco extra :-D tak se budu podepisovat o vteřinu dýl - to mě nazabije :-D
Odpovědět
ahoj sestři, háj rowenka, helou butt :)
Odpovědět
sestri :-D :-D :-D :-D :-D tak hlavne, ze zapamatoval :-D row mamka, jo? :-o tak ona je prece jen asi zvykla, ze se nema moc vycihovat z davu :-)
Odpovědět
ahoj iwci :-D
Odpovědět
já budu mít jen jeho příjmení, když jsem na matrice z legrace řekla, že si manžel vezme moje příjmení, tak na mě hodil takovej pohled, že mi málem hrůzou vypadaly vlasy, takže to holt neprošlo :-/ :-D
Odpovědět
iwci skoda :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Iw, to víš, to je mužská hrdost :-D
Odpovědět
butt: že? :-D ALe musím řít, že budu mít hezčí příjmení než mám teď a kdybych si ho nepřechylovala, tak je to jméno jak stvořený pro módní návrhářství, to by se ty hadry prodávaly samy :)
Odpovědět
Článek se načítá
iwci tak hlavne, ze jsi spokojena ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Iw to jo :-D
Odpovědět
holky a vypadata to, ze budeme s jarkem oba na svatbe marodit :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
iwci : háj :-) tak si ho nepřechyluj :-D butt: no jo - ty zatracené společenské konvence a normy ;-). Ale hrdě si stojím za svým i když měl táta údajně prohlásit, že mě ani k oltáři ze studu nepovede :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já si teda ještě vůbec nezvykla na nové příjmení, taky se pořád představuju po staru..ale snad mi to dojde.. :-D A to jsem se tak těšila, až se toho svýho příjmení zbavím!
Odpovědět
row coze?to myslel vazne?jen kuvli tomu, ze si chces nechat prijimeni? :-o luci ahoj!jak se mas a jak se citis?krom toho, ze zapominas, jak se jmenujes :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
butt: no to řekla máma a ta když má za cíl mě k něčemu ukecat, tak si dost vymýšlí :-) přítel říkal, že je to tátovi prej jedno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Butt, je mi fajn, mně totiž ještě asi vůbec nedošlo, že už jsem opravdu vdaná paní! :-D Já mám asi nějak dlouhý vedení, to je stejně jako s těhotenstvím, teprve teď mi pomalu dochází, že čekám mimi, ale stejně si nedokážu představit, že budu mít doma miminko! :-D
Odpovědět
row aha, jsem si rikala :-D luci njn blondyna :-D :-D :-D
Odpovědět
rowen: a uz trenujes podpis? :-D ahoj Luci :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Iwci.. :-) Já se zatím podepisovala jen jednou.. :-D Butt, aspoň je se na co vymlouvat! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
luci : moc gratuluju ke svatbě aj k miminku :-) iwci: nee :-D to není důležitý :-D představovat se budu stejně tím strým jménem a podepisovat se budu tak jednou za rok a to nějak originálně vymyslím ;-) a ty jo?
Odpovědět
row ty se podepisujes jen jednou za rok? :-o
Odpovědět
rowenka: já mám už asi 7 let takovej klikyhák, ve kterým nikdo nic nerozluští, takže klikyhák zůstane ten samý :-) Jsem teď 14 dní doma sama a to bych nevěřila, jak tu ten domácí chybí :-( Spím na jeho půlce postele, nosím jeho tričko a nepomáhá to :-/
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, gratuluji Ti ke svatbě, slušelo Ti to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
butt: no když nejsem ve škole, tak nevim kam bych se podepisovala - tak akorát na novou občanku a asi na změnu bydliště, takže se asi budu podepisovat víckrát, ale nijak to neřeším :-D iwci: teda až tak ? o jo - láska je láska :-)
Odpovědět
row:no ja treba uz vetsinou veci kupuju pres net, takze kdyz vezmu jen podepisovani posty... :-D iwci nesmutni a bud rada, ze si od nej chvilku odpocnes :-D
Odpovědět
Profilova fotka
butt: tak to pak jo :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?