Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
weru:a tos celou cestu bezeka za busem? :-D
Odpovědět
butt: :-D :-D
Odpovědět
butt: to si weru to nakupování asi moc neužila, když pořád běžela za tím samým :-D
Odpovědět
butt - ne, behala jsem i za tramvaji:-D iwci - byla jsem u Narodni tridy v Platyzu - vytvarne potreby Zlata lod a pak v Grandpapiru. Pro ruzny tvorivy drobnosti jezdim do Altamiry. Pro ruzny potreby pokrocilejsiho razu - barvy a podobne prave do Zlaty lodi. Kupuju tam i papir.
Odpovědět
iwci:ale asi se ji to libilo :-D :-D
Odpovědět
Zato jsem si utuzila fyzicku:-D
Odpovědět
weru: :-D :-D :-D ty jsi teda sportovkyne :-D
Odpovědět
http://www.novinky.cz/zahranicni/evro... :-D :-D :-D :-D :-D trosku cernyho humoru
Odpovědět
i v Anglii je skolstvi nekdy pochybny:-D
Odpovědět
weru:trosku :-D
Odpovědět
Tak aspoň je vidět, že mají přehled o docházce :-D weru: do grandpapíru se chystám zítra na předběžnou obhlídku :-D
Odpovědět
iwci: :-D
Odpovědět
Článek se načítá
iwci: Tak to asi budes obhlizet dlouho:-D Maji tam toho fakt silene moc. A leccos maji treba jen schovany. Je dobry mrknout na wewewe.grandpapir, maji tam vyber vsech typu papiru, co tam maji. Pocitat mnozstvi doporucuju osobne, pani tam nejak nemaji odhad:-D:-D
Odpovědět
jo, to jsem četla, že je ve škole minula i ta jednodušší část malý násobilky :-D jdu vybírat:-D
Odpovědět
iwci - no mně dneska napočítaly o pět obálek navíc, takže tentokrát se za jejich počty nezlobim:-D
Odpovědět
a jaky typ papiru shanis?
Odpovědět
werumka: zatím vůbec netuším, je to teprv týden, o víme, jakou barvu svatby vůbec chcem ... a oznámení ještě nemáme vymyšlený ani na jedno procento... Takže spíš se zajít mrknout, co se vůbec vyrábí, ráda bych zas začala dělat ruční přání k narozkám a svátkům, tak bych se případně chodila zásobit tam.
Odpovědět
Já tam koupila nádherný papír na jedno oznámení - takovej oranžovo-žlutej, krásná plná barva s vysokou gramáží a hezky strukturovanej... Mají tam taky pěkný obálky.
Odpovědět
iwci - a uz mas vybrany saty?
Odpovědět
a iwci jaka barva svatby bude?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky 8-( mě ta angína asi zabije |-| do toho mi včera ze zubu začala téct krev ale zubař mě neveme pač mám nátku takže to musím vydržet |-| a jak se máte vy? =-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Agu! To Ti moc teda nezávidim :-| A bereš nějaký antibiotika? Mě vždycky zabral. Jinak se mám dobře ;-) Za chvíli půjdu domu a zítra do školy, tam se mi teda moc nechce....
Odpovědět
Ahoj holky, já jsem přípravy svatby v poslední době docela zanedbávala.....akorát jsme vybrali barvu svatby, a to červenobílou....jinak dneska máme s holkama z beremka ze zlínského kraje srázek, takže určitě všechno potřebné ještě probereme......
Odpovědět
weru: no ty, o mám v albíčku, jen se dokopat jít se nehat změřit :-D butt: barva bude bílozelená :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Iwci, kde se chystáte mít obřad? A my taky budeme mít bílo zelenou ;-) Taggy, s přípravama máš ještě čas ;-) To s holkama dneska pořádně proberte a pák nám dej vědět na co bychom neměli zapomenout ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
blondy jj beru ATB už po 4!!!!! za tento rok 8-( 8-( 8-( protože už mám po 4 za sebou hnisavou angínu 8-( 8-( 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčiny, tak jsem tady nová a tato diskuse se myslím týká i mě:) mně bude 21 let a měsíc na to se budu vdávat.. Jak jste na tom vy?? asi blbý dotazy, ale jelikož jsem tu dnes poprvé a nějak začít musím,no :-N
Odpovědět
ahoj brosovka, vítám tě tady....mně bude v červnu 22....jinak připravy tak pomaloučku všechny chystáme, jak jsi na tom ty? už máš šaty, doplňky a tak?
Odpovědět
Ahoj brosovka :-) , tak já se řadím už k těm starším nevěstám mezi těma mladšíma :-) Vdávám se v září a to mi bude 23. VŠ už se mi chýlí ke konci, bydlení máme, takže není na co čekat :-). A ty ještě studuješ, nebo už pracuješ?
Odpovědět
agua:fuj :-( nezavidim :-D ale moc drzim palecky, at te to brzo prejde ;-) taggy:srazek si pekne uzij ;-) iwci:zelena barva je krasna, schvaluju :-D :-D :-D :-D brosovka:ahojky :-) ja jsem na tom s vekem skoro uplne stejne jako ty, bude mi 21 a za mesic a pul bude svatba :-D tak se nam jeste pochlub, co delas a kolik je priteli ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?