Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

25. čvc 2011190360
  • iwci - takze to budou hned ty prvni saty v albu?
    Tak to ja uz jsem teda taky za zenitem, mne uz 23 bylo😃

• weru: 😛 😃
    to je relativní 🙂, na tomhle fóru si někdy připadám starší, ale jinak... Třeba když jsem vybírala svat. šaty, tak jsem byla v salonu se dvěma čtyřicetiletýma nevěstama 🙂 - jedna z nich už se pravda vdávala potřetí...

• all - a to si porad vybirala mezi bilejma nazdobenejma svatebnima satama?😃 Tak to je husty. Kdyz to vezmu kolem a kolem, tak bile svatebni saty jsou znamenim cistoty. By me zajimalo, kdyby se to striktne dodrzovalo i ted, tak kolik nevest by melo bily saty, anzto by byly panny😃😃 A mas uz saty vybrany?

• Sponzor fóra
  • a co se reakcí okolá týče, tak to už radši ani nemluvím...🙂 Rodiče a přátelé v pohodě, ale takové ty "kolegyne" 😛 z práce a ze školy a podobně - ty si asi klepaly na čelo 🙂, jakto, že se vdávám tak mladá...atd...uklidňuje mě ale to, že jsem objevila zajímavou úměrnost 🙂 čím starší a čím dýl bez chlapa, tím víc rejpou do mladých nevěst... 😃
    Weru: Jj, vybíraly romantický nazdobený šatičky... dokonce jsem si vybrala jednodušší nez ony 🙂
    Mám takový dívčí, jednoduchý s jemně růžovou mašlí pod prsa k tomu závoj a ženich kravatu v barvě té mašle...
    Ty panny bych už v dnešní době asi moc nezkoumala 😉 Většinou je to passé jak saně v létě 😃

• Jojo, je to tak. Mě tyhle řeči na jednu stranu štvaly, ale na druhou jsem si zase říkala - kdy jindy mi tyhle věci mají lidi říct, než před svatbou😃 A jinak to člověk bere od rodičů, kteří to s člověkem myslí dobře, než od tadytěch rádoby kamarádek a kolegyň.
    Ted uz je ten trend jinej. Driv to bylo pravidlo, ted uz je spis pravidlo, ze spolu ti dva pred svatbou normalne bydli. Já jsem teda sice ty bílý šaty měla "právoplatně", ale to už jsem spíš velká vyjímka😃 Tak pak někdy ukaž fotku, podle popisu ty šaty budou moc pěkný!

• weru: Jj, chystám se na to, až bude chvilka času, tak založím album 🙂 Chtěla jsem teda kytičku ze slunečnic, ale ta růžová mašle mi to překazila...na jednu stranu je moc hezká a právě podtrhuje, že jsem ještě mladá nevěsta, ale slunečničky by k ní nešly...tak uvidím 🙂
    Werunko... ale jak s to myslela s tím pravidlem 😃 ? Snad ne s tím panenstvím? Tohle je starý jako lidstvo samo... 😃
    Doteď mi běhá mráz po zádech, když si vzpomenu na vyprávění babiček... Jsem z minivesničky z jižní Moravy a jako děcko, jsem ještě normálně zažila třeba draní peří a všechny tyhle zvyky ( jak z Babičky od Němcové) a dřív se nemanželský nebo předmanželský děti normálně tajily a topily ve škopku, potraty se dělaly doma jak na běžícím pásu - Její pastorkyně a tahle literatura není žádnej výmysl a na co se vztahuje rčení : Na mlatě sa mlátí před stodolů se vysépá, radši ani nechci pomyslet 😃

• ahoj holy,mám toho dneska spoustu,tak tu moc nebudu.
    weru,no to já jsem za zenitem se svýma 24 a skoro půl už taky 🙂

• ahoj princes 🙂 to jsem s tím věkem zas něco plácla 😃

• ahojky holky, al souhlasim mivam pocit, ze cim starsi a dyl bez chlapa tim vic do nas rypou 😃 😃 ze by nejaka nova nakazliva nemoc 😃

• allegria: v pohodě,spoň je sranda 🙂

• jj 🙂 aspoň je do koho rejpat, že 😃 ?

• taggy: a kolikátýho ti bude 22? no a svatbu budete mít v září? to je taky krásný měsíc..🙂 loni bylo nádherně tou dobou, tak snad to vyjde znovu🙂 ještě jsem si nebyla zkoušet šaty, ale ráda bych příští víkend.. a ty?? zatím mám akorát tak: místo,čas a hudbu🙂 a kde to máte vy??(myslím zda na úřadě,venku....)

allegria: no tak jsi o malinko starší, ale 2 roky nejsou tak moc🙂) koukám, že ty máš datum stejný jako taggy?🙂 hezké🙂 tak to není o čem mluvit, když už máte tohle všecko..na co čekat?🙂 a jakou studuješ VŠ? tak my taky máme bydlení, v únoru přivezli nábytek,tak to máme jako ze škatulky🙂 a po škole máme oba a oba také pracujeme..takže asi jako u vás, není na co čekat 😃

• all - spíš to byla "snaha" o pravidlo. Jenže když to člověk sám nechce, tak mi přijde dost škodlivý na něčem takovym lpět. A to, že se společnost o něco snažila a chtěla, aby to všichni dodržovali bylo sice hezký, ale nelze to aplikovat plošně... Když to nevychází z osobního přesvědčení a postoje, tak to právě nemohlo končit ničím jiným než topením dětí ve škopku a primitivníma potratama. Pravda, slunečnice k růžový moc nejdou😞 Ale švagrová měla nádhernou kytici z gerber ve všech možných odstínech růžový a bylo to fakt krásný!
    princez - styď se, takhle stará bejt!😃

• holky ja se setkala s tak zajimavyma reakcema, ze tio uz radsi nikomu nerikam 😃

• brosovka: studuju NJ+IJ na UPOL v Olomouci a je to hnus 😛. Ne, vážně, obor mě baví, ale jak už jsem tu někde psala - čím výš jsem, tím se ta výuka orientuje od praktických znalostí na historické blbosti, které mě zas až tak moc neberou...Tož tak 😃
    Ale už se to chýlí ke konci, tak snad...🙂

• Sponzor fóra
  • butt: no tak to jsem ráda, že nejsem jediná🙂 příteli bude v červenci 25.. a jak už jsem psala holkám, jediné co máme je: místo, čas a domluvenou hudbu🙂 a zbytek nějak v průběhu příštího týdne, protože v neděli to jdeme oznámiti tchýni 😠 a v úterý jedeme do Prahy to oznámit zase mýmu taťkovi a jeho ženě🙂

• Což mi připomíná, že už bych měla zas vyrazit...🙂 Mám ještě hodinu... Tak pa holky 🙂 Mějte se pěkně.

• no, tak ja se loucim, jdu zase behat za autobusama😃😃

• Tak NJ jsem vždycky nesnášela.. no, myslím, že hodně lidí si vybere obor a pak je nebaví...to je docela paradox🙂 ale aspoň budeš mít další "papír", což je dneska taky důležité🙂 no vydrž to, určo to za to stojí 😎

• brosovka:urcite nejsi jedina, neboj 😉 ja uplne zavazne domluveny nemam vlastne nic 😃 😃 😃 😃 akorat teda farare 🙂 co ten skradej smajlik u toho, ze to budete oznamovat tchyni? 😃 vidim, ze mate taky trosku slozitejsi vztahy 🙂

all😛a 🙂

weru:teda ty trenujes fyzicku 😃 😃 😃

• brosovka vitam te 🙂 mne je 20, svatbu mame v cervnu 😉

• ahojek terezko!tak jakpak se mas? 🙂

• ahojky butt 🙂 ale jo docela to jde 🙂 akorat delam svatebni noviny 🙂 co ty?

• tery:ja se mam tak nejak strasne uspechane 😐 kazdopadne dneska jsem se byla koukat na matracky a zjistila jsem za rosty a matracky dame vic jak za postel z masivniho dreva 😃 😃 a v soboru jdeme kupovat sekacku a doufam, ze se nam povede koupit pohovka a obyvakova stena 🙂 a taky me chytly krecaky, tak si tady placu bolesti 😃

• tery a az budes mit cast novin, tak je hod do alba 😉 jsem zvedava 😃

• to ja taky butt to mam uspechane 😞 jo tak s tou posteli jsme to meli podobne 😃 😃 mas krecove zily? to je neprijemny, moje mamka to ma..:/
    jj urco je sem soupnu, jsou trochu netradicni...my musime mit vzdycky neco extra, jsme takovi blazni 😃 😃

• tery:jsem si rikala jestli nejsem blazen, ze za to chci dat tolik penez 😃 ale tak jsi me uklidnila, ze kdyztak nejsem sama 🙂 ja totiz se totiz na jine nez nejdrazsi matracce nevyspim 😃 😃 😃 krecaky mam 😞 zatim ne nejak moc, jen jako sem tam a ty nezlobi, ale ted se mi pekne zhorsily kolem kotniku a bolest ukrutna 😞 nehlede na to, ze za chvilku s takovou nebudu moct nosit sukne 😞 a na netradicni noviny jsem zvedava 😃 ja zhodnotila, ze mi je mit nebudeme 🙂

• nn investice do postele se vyplati, ver mi 😃 😃 krecaky to je bolest no, to je k vzteku 😞 😞
    ja jsem je taky nejdriv nechtela, ale pak se mi to zacalo nejak libit 🙂

• tery verim 😃 ja si rikam, ze my budeme mit tak zabavnou svatbu, ze nebude mit nidko cas na cteni 😃

• ja jim to dam asi taky pred svatbou 😃
    butt padim, jdu neco uklidit, pak jedeme pryc tak at neco stihnu 😉 papa vecir se tu asi objevim 🙂

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat