Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

25. čvc 2011190360
  • tak ted u nas zaclo privalove snezit😃 Pred 15 minutama svitilo slunicko, to jsou zmeny...
    ele - a kdepak ten sedanek bude?

• weru: u mě na bytě, prý sebou dotáhne nějaký espresovač nebo co, tak jsem zvědavá 😃

• pri pohledu z okna mam pocit, ze je leden😃😃
    hmm, espresovač nemám...stojí dost peněz. Ale dostali jsme ke svatbě frapovač. Na ten nedám dopustit🙂 Našlehá se jím mlíko v nádhernou pěnu a když se dá navrch skořice... 😛

• Sponzor fóra
  • weru: no já jsem zvědavá, co to nakonec bude..zas takový zázrak to asi nebude, když to veze tramvají 😃

• 😃 No tak to se možnosti značně ztenčujou😃

• Teda, jeste ze jsem se s nikym nesazela, ze to hlasovani vlada ustoji😃

• Tak už jsem zpět 🙂

• je tu nekdo? 🙂

• jojo...

• Je tu ještě někdo? Já zrovna tvořím vývazky 🙂 Docela mě to baví 😉

• a kolik jich uz mas?🙂

• mám jich cca 35 a 2 velké pro rodiče, ale jsem naštvaná - koupila jsem si krabičku špendlíků s ozdobnou hlavičkou, bylo jich tam 100ks, ale minimálně 25 jsem už vyházela, protože jsou TOTÁLNĚ tupé 😠

• holky jedny ukecany, dneska nedocitam 😃

• ele - tak nevim, jestli by spendliky sly reklamovat🙂

• no já jsem si je nechávala posílat přes net spolu s organzou na výzdobu, takže by to bylo složité..jako ta krabička stála asi 50Kč, tak na to kašlu, ale stejně mě to naštvalo 😦 Ale jsou aj horší věci na světě, že jo 😎

• Sponzor fóra
  • No nic, já se loučím, tak tady moc neponocujte! Papááá E.

• holky, kde jste všechny.....já teda pracuju, ale ani naše studentky ani holky domáci tady nejste.... 😃 😃

• Taggy ahoj 😉 taky pracuju.
    nevim, kde všichni lítají 😬 😃

• ahojda sestricko...já ještě tak hoďku a víkend začíná....lámu rekordy, dřív jsem končívala ve čtvrtek odpoledne, teď už ve středu po obědě....a co děláš?

• No vidíš, jak ti jde práce hezky od ruky 😉

Já jsem sociální pracovník.

• Teda ženy, kde se flákáte? Takhle mrtvo sem tu ještě neviděla.. 😮

• Ahoj 😬 já měla schůzky a sem pořád marod 😐

• čau 🙂 já dneska půl dne prospala s migrénou :-/

• No já tu dneska taky nebyla, sem se snažila učit a ještě mi rozkopali půl zdi v pracovně, prasklo topení.. 😛 takže taky veselo..

• Já jsem honila autobus...
    😃

• ahojte holky 😃 ja dneska pilne studovala 😃

• butt - a chceš, abysme Tě pochválily, nebo co?😃

• weru:jj to chci 😃 😃 😃 a reknes proc honios autobusy? 😃

• Tak kdyz tu vsichni pisou, jak byli pilny, tak jsem taky chtela napsat o tom, ze projevuju nejakou aktivitu😃 Byla jsem dneska v Praze ve vytvarnejch potrebach.

• A kde ve vytvarnejch potrebach? Ja mam oblibenej obchod kousek od IPaku a pak v Dlouhy tride, kam jezdis ty a pro co? 🙂

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Články od našich partnerů
    Obálky na svatbě jsou minulostí – Svatební inovativní aplikace Modrá stužka
    Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
    Nesmrtelná klasika v moderním kabátku - snubní prsteny z bílého zlata
    Archiv článků od partnerů