Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
No jo, tak je to další motivace proto, aby se člověk nerozvedl - chudáci vnuci, když pak řeší zasedací pořádek...
Odpovědět
Profilova fotka
:-N jéé já to nemyslela tak že tam posadit někoho za trest :-D :-D :-D :-D samo že sem myslela v páru :-D třeba pokud mají ještě jednoho syna tak bych mezi ně posadila ho se ženou a tak :-N asi sem se špatně vyjádřila :-N
Odpovědět
agu - my jsme Te vsichni pochopili. Jen si libujeme v tyrani Tve osoby:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Agu :-D místo strejdy a tety tam budou naši kamarádi, protože naše příbuzenstvo na svatbě končí babičkou a dědou :-N :-D
Odpovědět
luci777:ono fakt ty zkouseci jsou hodne slaby a staci maej rozdil a uz mi rikali ze to chce i neco vetsi..ale fakt se neboj o dve cisla to je prej k nepoznani a kdyby neco tak ho casem muzete nechat jeste vytahnout o cislo a pak zesilit zespoda ..to bude v pohode uvidis...
Odpovědět
agua:vy uz zkousite mimi?? :-) ..my taky zacnem...jo s tema satama udelas dobre ze chces svy ,ja je mela taky.sice jsem se prohla ale oba jsme chteli abych mela novy a svy na pamatku,jako se to delavalo driv,ze si je nevesta schovala...a hlavne kdyz se nekdo vdava jak na bezicim pasu tak je to fuk,ale to poprvy musi byt nezapomenutelny a i kdyby se clovek mel ete vdavat.jako ze doufam ze ne,,tak uz nikdy mit takovy nebudes..tak si nech nejaky krasny a schovej si je..nadherna vzpominka na krasnej den s ilackem do konce zivota
Odpovědět
ahojky holky ;-)
Odpovědět
čau Terezko, jak Ti dupou králíci?:-)
Odpovědět
ale jo, docela jo weru :-D jak se mas dneska?
Odpovědět
Zjistila jsem, že nemusim bejt těhotná, abych zažívala těhotenské nevolnosti, únavu a problémy, stačí blbý počasí :-D:-Dale uvařila jsem si dobrý kafčo a tvořim, takže je to fajn:-)
Odpovědět
Ale abych na to počasí neházela všechno. Ono někdy stačí, když člověk sleduje, jak poslanci diskutují před hlasováním o nedůvěře vládě:-D:-D
Odpovědět
tak ty tehotenske problemy resim taky, ikdyz tehotna taky nejsem to znam :-D poslance uz neresim :-D jo weru kdy vy vlastne planujete mimco :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky, dneska je fakt divnej den - střídavě tady v Olomouci sněží a paří sluníčko a prší... :-S Teď jsme měli hodinu italské konverzace ve vinárničce - dala jsem si jen 2 deci André a jsem z toho ožralá jak deka :-D - a to normálně snesu hodně... Nechápu... Tak si myslím, že to bude taky tím počasím :-) Hlavně, že je to na koho svést :-D
Odpovědět
allegria, tak to pocasi je tady stejne a to o vikendu ma byt 17 stupnu pry...taky na nej svadim hooodne veci :-D
Odpovědět
weru : A za co nemůže počasí, za to můžou poslanci :-D Souhlas :-).
Odpovědět
Měla bych číst Goetha .... a nééééééchce se mi - asi je to taky tím počasím... 8-)
Odpovědět
Zatim je to docela sranda, u rozpravy se sřídají komunisti - jeden si šlapal na jazyk a ten, co mluví teď prozměnu ráčkuje:-D:-D Stačila jsem se dozvědět pouze to, že Václav Havel byl svým moralizujícím přístupem naprosto nepřijatelný pro komunistickou stranu:-D aller - mně taky občas stačej dvě decky a už nemám rovnej krok. A někdy toho vypiju docela dost a nevím o tom. Možná to bude i tlakem. terez - já ani pořádně nevím. Záleží na mým zdraví. Může to být pro otěhotnění ideální za měsíc, nebo za půl roku, za rok... těžko říct. Takže nic pevnýho neplánujem, ale ani se teď cíleně nesnažíme.
Odpovědět
číst Goetha podnapilá? No aby Ti pak z toho nevyšla úplně jiná pointa:-D
Odpovědět
aha weru chapu, takze proste podle situace ;-)
Odpovědět
Zdravím vespolek ;-)
Odpovědět
ahoj el ;-)
Odpovědět
weru: :-D no uvidím, co mi z toho vyjde, že nám chtěl chlapec sdělit... :-) Jinak Goetha neprožívám, mám radši Schillera - narodil se 10.11. jako já :-) a jeho dramata se mi fakt líbí. Weru, co vlastně studuješ ty?
Odpovědět
alle: co to čteš za šílenosti? :-D
Odpovědět
Weru: u vás je škaredě? Tady kráásně svítí sluníčko :)
Odpovědět
el: Die Leiden des jungen Werthers a Nathana der Weise od Lessinga - holky já už jsem z té germanistiky tak zdegenerovaná, že už ani přesně nevím, jak zní správný a oficiální překlad těch děl... :-. A to samý z italistiky - tuhle jsem přemýšlela jak se správně česky řekne, že je někdo mimo - napadaly mě samé italské výrazy :-D
Odpovědět
ele - aller čte Goetha po dvou deckách vína:-D aller - já nestuduju, jsem v invalidnim důchodu, a podnikám. Studovala jsem na peďáku češtinu a společenské vědy, ale poté, co se mi zhoršil rapidně zdravotní stav mi nechtěli dát individuál, tak jsem se s nima rozloučila. Jsem za to teď docela ráda, protože studium pořád není u mě kvůli zdraví možné. Studovat půjdu ráda, protože mi to chybí, ale až za čas a určitě na dálkové... Prožívám studium s manželem. Novinařina je naše společná záliba:-) Co studuješ Ty?
Odpovědět
Utrpení mladého Werthra je utrpení samo o sobě:-D ele - u nás se to dost střídá, chvíli úplně pod mrakem, pak sluníčko, pak prší...
Odpovědět
weru: Já dělám italštinu a němčinu a fildě v Olomouci - už se to chýlí ke konci, ale je to mazec, fakt mi to dává čím dál víc zabrat a až to dodělám tak si fakt oddychnu (jestli to dodělám :-) ) Ze začátku se to dalo a bylo to i víc praktický... dneska už z praxe nic - jen vývoje jazyka, literatura a tak a praktický znalosti, který bych mohla uplatnit v praxi jdou do háje :-( , ale zase s tím nechci seknout, když k titulu už zbývá jen rok a něco... tož tak :-)
Odpovědět
Nic, holky, letím - mám ještě školu :-| - ale už poslední dvě hodinky - a italské umění - což je fajn předmět- před sedmou jdu domů. Tak papa a mějte se pěkně. Večer sem mrknu :-)
Odpovědět
alle: ségra dělá něco podobného, ale v Brně - taky má germanistiku a k tomu nějakou španělštinu nebo co :-)) Já mám tento týden pohodu, byla jsem ve škole dneska na 2 hodiny a pak mám školu ještě čt, pá, ale jdu jenom ve čtvrtek bo jdu večer na noční a po noční se mi do školy nechce :-S Teď zrovna čekám na kamaráda, budeme mít kávový sedánek :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?