Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
tak co se týče rodičů, naši jsou moc rádi, říkali že to čekali a taky se moc těší, až budem mít mimi....taťka mi říkal, že to není o věku, když jsem se ho ptala, jestli si myslí, že je moc brzo mít za rok mimčo....tak jsem ráda...a u přítele je to těžké...jeho maminka bohužel zemřela a jeho ta´tka je sám...možná díky tomu, jak je opuštěný a smutný, tak i když to nechce dávat najevo, prý se dost změnil...mám ho ráda, je hodný, ale má úplně jiné názory než my a navíc to ani neřekne většinou nahlas...přítel má dítě z prvního manželství, to má rád, ale to, že plánujeme za rok mimi jsme mu radši ještě neříkali, stačila svatba, řekl, že je to zbytečné, at se vezmem jen se svědkama a ať neutrácíme.....ale on to ani nemyslí zle, on je prostě takový no.....každopádně na to kašleme, svatbu i mimi a celý život si budeme užívat a žít my, tak a´t se nám to podaří no ne holky??
Odpovědět
tagy gratuluju k dobre reakci rodicu, to vzdycky potesi myslim ;-) a tatka pritele to urcite taky vezme dobre. ale jak rikas je to nas zivot presne ;-)
Odpovědět
naši jsou super, ale ono je to i věkem....moji rodiče mají čtyřicet, jeho taťka přes šedesát, tzn. jako moje babička..a ti mají podobné názory
Odpovědět
jj vek hraje velkou roli.. nasim je 43 a 44 a pritelova mamka je stejne stara jako oni, mela ho v 19, mama mi rikala, ze by me mela byvala klidne driv, jenze nemeli kde bydlet, takze by to bylo asi dost nerozumny..takze si taky rozumi, myslim ze pro dite je lepsi, kdyz ma mlade rodice..kamaradka stejne stara ma mamku take asi 59 a je to hruza, absolutne se nesnesou :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no vidíte a můj skoro manžílek je ode mě o 12 let a báječně si rozumýme:-) :-D
Odpovědět
sandule ja myslela vek nasich rodicu, ze hraje vetsinou velkou roli :-) muj skoromanzel je o 6 let starsi a obecne starsi chlapi jsou proste lepsi, teda aspon ja si to myslim :-D
Odpovědět
hlavne vek budouciho tatky neni tak dulezity jako vek mamky, tam je to spis blby kdyz jde dite do skolky a mame je 40 :-D preci jenom mama je s tim ditetem vetsinou casteji...
Odpovědět
mezi námi je taky dvanáct let a neměnila bych....ale teď jsem potkala bývalé spolužačky a divili se rozdílu věku mezi námi i tomu, že se budeme brát...ony chodí s mladšíma klukama a to zase nepochopím já....takže záleží na lidech... já když jsem byla malá, tak jsem vždycky říkala, že budu mít děti brzo aby měly taky mladé rodiče, tak jako jsem měla a mám já a jsem za to moc šťastná
Odpovědět
mne se libi jak se tady vsichni shodujeme :-D :-D
Odpovědět
tak ja vam jdu taky ve vsem pritakat :-D
Odpovědět
taky pritakavas? :-D
Odpovědět
tak přitakávej butt....a vy teda všechny kromě sandule jíte tu antikoncepci??? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
ja ne :-D
Odpovědět
nemuzu totiz, ze zdravotnich duvodu...mam po mamce hustou krev, takze mi ji doktori zakazali..
Odpovědět
ja taky nepapam :-D
Odpovědět
cože? takže vlastně jsem jediná, kdo ji jí???
Odpovědět
a taky zijes vid? to je dalsi vec, 90% holek v mem okoli se me pta jak to zvladame a jak to bere ten muj :-D
Odpovědět
taggy:ja ju taky driv papala, ale pak jsem nad tim zacla vic premyslet a uvedomila jsem si, ze to brat nechci.driv mi prislo, ze to papaji vsechny, ze to ani jinak nejde, ale ted vidim, ze je hodne i tech, co nepapaji, a ze se to da resit i jinak :-)
Odpovědět
taggy ja ji taky chtela puvodne, jenomze mi udelali to vysetreni a zatrhli mi ji...dost prisne pry by to bylo hoodne spatny :-| mela bych trombozu nebo tak :-(
Odpovědět
tery bud rada, ze ti to vyseterni udelali, mysli, ze vetsina gyndaru ty vysetrenu vubec neresi :-( (treba ten muj :-S )
Odpovědět
butt ja jsem rada, ale to je na tom to nejhorsi, ze je to nejake drahe vysetreni, pritom tyhle predpoklady k tromboze ma udajne kazda 3! me tam poslali jen proto, ze mamka ji mela ...nechapu to spousta holek ma antikoncepci ikdyz jim treba skodi a oni to tak nechaji, jen kvuli tomu, ze je to drahe ]-( koukala jsem tenkrat na tu doktorku jako na blazna ]-(
Odpovědět
tery ja uz tedy ten system neresim, jakoze nejaky vysetreni je drahy a tak ho radsi neudelaji...mam nejaky zdravotni trable, litam porad po doktorech a nekdy z tech ruznych moresu doktoru jdu do mdlob, ale uz jsem si zvykla, takze me uz maloco v nasem zdravotnictvi prekvapi :-D
Odpovědět
to je pravda butt, ten system je hrozny :-(
Odpovědět
Taggy já taky papám prášíčky :)
Odpovědět
Ahoj barbies...tak to jsme dvě...já taky doteď žila v tom, že to jí většina holek...ale v poslední době mně to připadá, že ji jím už dlouho...ale jak říkám, do svatby ještě počkám, protože předtím otěhotnět nechci a kondomy používat taky moc nechci...a pak jak řekl ženich to necháme na přírodě
Odpovědět
tagy me kondomy docela vadi, nemusim to, takze my se spolehame na sikovnost :-D
Odpovědět
my pouzivame kondomy, ale po svatbe je uz nechci ani videt :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, přece máte šikovný chlapy, tak to zvládnou i bez gumy, ne? :-D
Odpovědět
luci jj muj je sikovnej :-D :-D
Odpovědět
butt, to se ti nedivim :-| ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?