Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
tak já to mám s tím režimem taky zajímavé...spát chodíme pozdě a do práce vstáváme kolem osmé deváté, když je volno, spala bych třeba celý den... :-D ale co teď nekouříme, jsem hrozně unavená pořád, takže místo mého obvyklého ponocování do dvou ráno vás asi za chvíli opustím
Odpovědět
butt - ja si vetsinou v polospanku dam teplomer do pusy a kdyz zapipa vyndam ho a spim dal:-D Byt Tebou, tak si asi zprumeruju, kdy budes vetsinu tydne vstavat a podle toho si nastav hodinu mereni. Jak rikam, cely cyklus uz pak merit nemusis a hlavne vis, jaka je Tvoje obvykla teplota.
Odpovědět
taggy:jsi rozumna, ze pujdes hajat ;-) ja dnes prospala odpo :-D takze ani unavena ted nejsem :-)
Odpovědět
taggy - ja jsem utahana furt, dneska jsem odpoledne spala pet hodin a manzel me musel v sedum budit, abych vubec pak v noci spala:-) Kdyz mas rezim takovej, tak si dej treba mereni na pul osmou rano, s digitalnim teplomerem je to fakt pohoda a muzes pak spat vesele dal:-)
Odpovědět
ty jo, odpoledne jste chrupkaly, tak to já ne, já byla v práci do půl sedmé....ale zase už mám víkend....takže si hezky odpočinu....
Odpovědět
Zdravím vás holky,doufám že se můžu přidat?Jestli už nejsem stará :-DJe mi 23. Nějak se mi nedaří uspat syna,tak si pročtám vaše povídání o dětech,svatbách,vztazích atd. tak jsem zkusila písnout.Synovi je dnes 7 měsíců.Je to krásný,můžu jen doporučit!!!!!Takže milujte se a množte se!!!!Letím za ním má nějaký histerák.Mějte se krásně :-)
Odpovědět
taggy - tak to přes víkend doženeš:-) vrsec - nazdarek:-)
Odpovědět
holky...já to asi opravdu už balím, jdu do sprchy a pokud mě neprobere, jdu hajat...tak to tady všechno proberte...paaaa :-o
Odpovědět
taggy - no hlavně neusni ve sprse:-D
Odpovědět
tagyy:papa dobrou noc!
Odpovědět
ahojky, je tu nekdo? :-)
Odpovědět
ja :-D
Odpovědět
Článek se načítá
kuk :-D
Odpovědět
tery te zneuziju, chces? :-D jukni do mýho alba "saty" a rekni, co si myslis o tech strizich prosim prosim :-) jsem trosku bezradna.... a prosim i vsechny osttani, aby mi poradily :-)
Odpovědět
Ahojky holky. Butt mně se asi nejvíce líbí ty vínový, ty bílý jsou na druhým místě ale s tím, že by ta sukýnka byla trošičku delší.
Odpovědět
butt muzes :-) ahoj barbies, hele mne se moc libi ty s tim sirokym ruzovym paskem ty druhy, prijdou mi dost roztomily a ty prvni taky nejsou vubec blby, urcite se mi nelibi ty druhy :-)
Odpovědět
barbies:dekuji :-) me ten strih vinovych taky prijde nejvic super :-) a urcite ty saty chci max tesne nad kolena, nechci poburovat babicky :-D
Odpovědět
tery dekuji moc :-) ja bych je nejradsi mela asi vsechny :-D
Odpovědět
butt to znam :-D
Odpovědět
to je asi prirozena zenska vlastnost :-D no jsem zvedava jak to nakonec dopadne :-) a tery je u tbe neco novyho?
Odpovědět
ani nic asi covece :-) nevim jestli jsem ti rikala, ze jsme to byli zaplatit na tom zamku?
Odpovědět
Ahoj butt: mně se nejvíc líbí ty před vínovýma a pak ty vínové...jsou super obojí
Odpovědět
ahoj tagy, ted jsem zrovna koukala, ze jsem ani vcera nereagovala na to, jak jsem se ptala jak jste se seznamili...ono to pak skocilo na dalsi stranu a ja si toho nevsimla ;-)
Odpovědět
tery jjj tos rikala :-) taggy dekuji za nazor ;-) vypada to, ze nejak rozsireny zatim vedou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky :-) tak jak vám pokračujou přípravy? :-)
Odpovědět
ahojky, butt, mne se nejvic libi strih tech vinovejch:-)
Odpovědět
holky, jste tu nekdo?
Odpovědět
a jako prooooooooc?:-D
Odpovědět
ahoj holky jakpak se vede?? :-)
Odpovědět
jeen taaaaaaaaaaaaaak veru :-D ahoj swatko :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?