Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
ahoj...
Odpovědět
jen jsem koukla, jak jste ted resily lidi kolem vas, ze vetsina holek na mimo dnes moc brzy nemysli, tak chci jen rict, ze me docela prekvapilo, ze k veeelkemu mnozstvi negativnich reakci se pridaly i ty dobre :-) mozna se to zase zlomi a holky budou mit mimca driv :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky...to je hrozny s tim mym casem. tak rada bych tu byla, ale porad nekde litam a kdyz jsem doma, tak jsem rada, ze si po praci chvili sednu (prijdu vzdycky uplne vyrizena |-| ). A pak kdyz si sednu sem, tak bych tu byla schopna stravit cely vecer a to pak zase hudra kamil, ze jsem bud v praci nebo u pocitace a ze se se mnou nekoukal na film ani nepamatuje. taky mi uz 14 dni lezi v obyvaku nevyzehleny pradlo. sileny. ...a to bych se ze vseho nejradsi sebrala a sla spat ]-( :-D ]-( :-D . Holky strasne moc vam dekuju za podporu ohledne toho koureni. ja az se na sebe fakt jednou nastvu....tak s tim prastim... :-D . ...dam vedet, abyste jeste posily podporu :-) :-D ;-) . A jinak jak tady ctu o tech prascich (a i koureni)...tak to kdyz jsem vysadila HA a chci prestat kourit, tak to vidim, ze priberu aspon 10 kilo (potrebovala bych spis 5 shodit), zhorsi se mi plet a asi umru na menstruacni bolesti... :-D :-D :-| :-| :-( :-(
Odpovědět
tea: to je blbost, každý reaguje jinak, to máš to samé, když jsme v nějakých šestnácti začaly HA užívat....každý mi říkal, jak přiberu, jak se mi spraví pleť a jak mi vyrostou prsa.....nic z toho se mi nestalo, a jiným zase ano....totéž je po vysazení.....každý reaguje jinak...takže bys měla....jak říkám, jestli se už teď snažíte o mimi, tak to chceš přestat až budeš těhotná???
Odpovědět
Profilova fotka
Tea, nesmíš to vidět tak černě, já sice přibrala, ale zároveň sem s vysazením začala dost žrát, nevím, jestli to souviselo, ale když se bdueš hlídat a vynecháš sladký, tak zhubneš.. A menstr.bolesti vyřeší jeden ibalgin.. ;-) A na pleť mi pomáhá solárko, jen sem nějak neschopná tam chodit pravidelně, takže to spíš řeším makeupem.. A ještě k těm miminkům, já plánuju dítě po škole, co nejdřív, kdyby se všechno povedlo, tak bych klidně chtěla končit už těhu a pak chci začít koncipientovat s dítětem, až trochu povyroste a bude moct do školky, tak já budu moct naplno rozjet kariéru a nepřijdu pak o klienty, než kdybych z rozjetý praxe odešla na mateřskou, taky by mi hráblo, kdybych byla jen doma s dítětem.. :-D
Odpovědět
luci:ja s tema detma taky specham i z duvodu kariery :-D
Odpovědět
luci, to jak to chces udelat je si myslim to nejlepsi mozny reseni, chci to udelat se zamestnanim podobne. Jako cekat do 30 nez si udelas mimco a pak odchazet z prace po 5 letech na 3 roky dom je blbost..
Odpovědět
Ahojky holky....tak vidím, že už zase řešíte mimi....já právě přemýšlím, jak to udělat...v práci jsem teď dva roky, než půjdu na mateřskou (kdybych šla tak, jak chci), tak budu v práci tři roky....a pak tři roky mateřská a chci mít dvě děti...tak přemýšlím, jestli je lepší je mít obě po sobě....a vlastně pak už pořád v kuse pracovat a nepřerušovat. je podle mě takové divné, tři roky pracovat, pak být tři roky s mimi, pak jít zase do práce apak znova na mateřskou....jestli mi teda rozumíte
Odpovědět
taggy ja ti rozumim, ja si myslim, ze je mozna lepsi zkusit deti po sobe, z vlastniho okoli mam par zkusenosti, ze kdyz to ty holky udelaly tak, ze sly z prace vlastne dvakrat pryc, tak uz to pro ne bylo tezky znova se tam vratit a hlavne treba jedna z nasich znamych nam rikala, ze toho dost lituje, protoze ma pocit jako kdyby zacinala uz potreti odznova :-(
Odpovědět
jj, taky si právě říkám, že je to blbé...ale takto zase budu pět nebo šest let pryč.....tak pořád nevím, co je lepší...ale uvidíme, nejdřív bude jedno mimi a to až za rok, takže zatím můžu jenom přemýšlet...asi by to bylo vyřešené, kdyby byly dvojčátka.... :-)
Odpovědět
tagyy presne, uvidis podle situace :-) ale dvojcatka by to urcite vyresila nejlepe, taky bych je chtela, ale zase je to dvojnasobny zaprah najednou :-D
Odpovědět
holky ja mit dve deti zaras tak je asi zabiju :-D
Odpovědět
Článek se načítá
butt :-D uvidime jak nas zaprahne to jedno :-D vcera jsem byla na gynde na kontrole, pan doktor se me na to ptal, jestli planujeme (on je supr, takovej spravnej starsi pan) a ja rikam no ze bych to chtela zacit zkouset nekdy z par mesicu...tak byl rad a na me to teseni zase nejak vic dolehlo..nejradsi bych to zacala zkouset klido hned.. matersky pudy me nejak tlaci vic a vic :-D :-D
Odpovědět
já když vidím některé ty sedmadvacetileté, jak pořád nic, a pak nás tady, jak už bysme všechny nejradši zítra rodily, tak fakt nechápu, jak můžou být mezi lidmi takové rozdíly...mně připadá přirozené chtít dítě.....a taky když jdu na gyndu a sedí tam v čekárně maminy s bříškama nebo se tam holky baví, jak se snaží o mimi, tak mám taky hned větší chuť...
Odpovědět
tery pekny :-D taggy:presne, ja na gynde vsem zenskym s briskem strasne zavidim :-D a kdyz je v tv nejaka rekklama, kde je dite, tak se hnedka strasne rozplyvam :-D
Odpovědět
tagyy mam uplne stejne pocity z tech holek co jsou starsi a nechteji zatim deti. Myslim totiz, ze se mezi nima rozsirilo takove to zname "uzivat si" nevim jestli se s tim setkavate tak casto jako ja. Jenomze ja nechapu co to jako ma byt. Dobre chapu, ze se kazdy chce tak nejak vyblbnout ale ne tak dlouho, to mi prijde trosicku divny..co si mam uzivat? mam pocit, ze nektere holky maji pocit, ze s ditetem zivot skoro konci..jasne nemuzes kazdy vecer flamovat a chodit nekam tancovat, ale naopak se tesim, protoze myslim, ze s ditetem zacina zase novy zivot, i nova cast ve vztahu...taggy nevim jestli jsi videla tady na beremese.cz tu diskusi Jak vysvetlit okoli, ze nechceme mit deti..nikdy, mrkni tam ja jsem se uplne nekdy zdesila..ale tak je to kazdy zensky vec :-(
Odpovědět
tery:ja myslim, ze za to ty zensky nemuzou :-) kdyz se nad tim zamyslis racionalne, tak mit dite je pekna blbost :-D proto existoujou rodicovsky pudy a nekdo je ma vetsi, nekdo mensi a nekdu vubec :-)
Odpovědět
butt, asi mas pravdu, at si kazdy dela co chce ;-) vcera tam byla prede mnou slecna s briskem, mozna si myslela, ze jsem lehce uchylna, protoze jsem na ni cumela :-D
Odpovědět
tery: diskusi necheme mít dítě nidky jsem četla a řeknu ti můj názor. takové holky, které to ví, že je nechtějí, ať je hlavně nemají....pak chudáci oni i děti....ale s tím užíváním se setkávám až moc často, pořád mi někdo tvrdí, že je potřeba si co nejdýl užít...a když se ptám co, tak prý život....když mám asi chlapa, pařit chodíváme dvakrát třikrát za měsíc, takže až bude mít mimi třeba půl roku, nevidím důvod, proč bych si každý měsíc nezašla někam zapařit....hlídání budu mít dostatek...a co se změní...místo stresů v práci budu doma, takže je to vlastně větší užívání, budu s mimčem pořád chodit někde s holkama po kafí´čkách...já nevím, ale podle mě je celý život o užívání, když si to člověk zařídí...ale když to beŕou tak, že se vdají, porodí a jsou z nich domácí mařky, tak to je jejich problém...každopádně hodně o užívání mluví i ty, které s nikým nejsou, ani nechodí, ani nebydlí, tak místo a by ti řekly, že ti to všechno krásné závidí, tak radši budou vykládat, že moc spěcháš
Odpovědět
taggy tak ted jsi to vystihla
Odpovědět
jak s tim uzivanim, tak ty marky i ti co to tvrdi (dokonce jedna moje blizka kamaradka to nezkousla a dodnes se spolu nebavime :-(
Odpovědět
terezkap: jako co nezkousla?? že budeš mít svatbu a děti místo věčného nekonečného lovení chlapů na diskotékách???
Odpovědět
presne tak taggy :-( moc me to mrzi, ze se ke mne takhle zachovala a nekolikrat jsem se ji svuj nazor (stejny jako je ten tvuj) snazila vysvetlit...ze proste mam kluka, se kterym je mi dobre, kteryho miluju a chci s nim byt, proto uz nemam potrebu lovit nekoho jinyho a to, ze jsme spolu neznamena, ze nikam nechodime (casto chodime s kamaradama posedet)...jenze ona ma pocit, ze jsem se jak to rika "usadila" a ze ona si uziva..
Odpovědět
Profilova fotka
Terezko a kolik ti je?jestli se můžu zeptat? Navíc si myslím že je nejdůležitější jak ty to cítiš a co chceš:-)řid se svým rozumem:-)
Odpovědět
jasne, ze muzes je mi 20, priteli 26, ikdyz se to nezda mozna kvuli vkeu tak spolu 2,5 roku jsme z toho 2 roky bydlime ;-)
Odpovědět
terezkap: to je dobré, my spolu jsme taky dva a půl roku a dva roky spolu bydlíme....dobrá náhoda....ale mně bude 22 a jemu 33... :-)
Odpovědět
taggy, to je teda fakt nahoda :-) a jak jste se seznamili? jestli se teda muzu zeptat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to je Terko akorát nevím proč by jsi tedy měla lítat někde podízách?ikdyž to přeci můžeš i tak ikdyž budeš vdaná :-)))Spíš to asi rodiče berou jinak ...většinou jsou 100 let za opicema ...ikdyž nevím proč to ty rodiče tak řešíš v jejich době když holka nebyla vdaná ve 20 letech byla brána jako že je divná :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
terezka: seznámili jsme se shodou okolností na diskotéce u našeho teď už společného kamaráda....já jsem tam byla na brigádě za barem, on tam chodil hrát kulečník a teď tam chodíme hrávat spolu a s kamarády...a rozhodně s tím teda po svatbě nepřestanem, proč taky, společnost a zábava je podle mě důležitá v každém věku, pak se lidi nudí....a i když bude mimi, určitě nezačnem sedět doma....
Odpovědět
no covece vetsinou to berou blbe mas pravdu, ale moji rodice jsou ti nejmodernejsi a nejlepsi na svete mam pocit |-| znali pritele dlouho predtim a maji ho moc radi, nekolikrat jsme je presvedcili, ze to skutecne myslime vazne a oni jsou radi covece :-) tesi se na vnouce a taky si mysli, ze je lepsi ho mit brzy a pak se vrhnout do prace nez naopak, takze nas podporuji a dost nam pomahaji a musim rict totez i o mamince a rodine pritele ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?