Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Já mám zase teď už asi půl roku takový nával nepříjemných pocitů, že do sebe ctu takové hnusy už hrozně dlouho.....a jak píšeš, přítel se umí ovládat, můžu se tě zeptat takto narovinu - myslíš tím přerušovaný styk, jako že ještě před koncem jde z tebe ven (promiň, že jsem to tak napsala), ale zajímá mě, jestli se dá takto fungovat, protože my oba, hlavně já, hodně nesnášíme kondomy....tak nevím, jestli se dá i bez nich aspoň trošku spolehnout
Odpovědět
Profilova fotka
V pohodě, já to mám taky nejradši narovinu.. :-D jasně , vyndá ho ze mě a nacáká to jinam.. :-D kondomy taky nemáme rádi, ale vůbec se nebojím, že by mu to ujelo nebo tak, není jím 15, aby to neovládli, navíc přibližně vím, kdy mám plodný dny, takže mimo ně se ani nebojím, kdyby to pustil do mě.. :-) A znám hodně párů, co fungujou takhle a hromady dětí nemají! ;-)
Odpovědět
taggy:no my to mame s pritelem naplanovyny tak, abych rodila rok po svatbe v lete :-D abych si na mimco zvykla nez pujdu na podzim do skoly :-) je mi jasny, ze clovek tomu nemuze porucit a aso to tak nevyjde, ale bylo by to tak fajn :-D jinak s tim procistenim si mylsim, ze na tom neco je.....vajecniky jsou po brani ha zblazneny, treba se pak hned uvolni dve vajicka a ja nevim, dvojcata asi nejsou zadna slast :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych dvojčata klidně brala, aspoň by to bylo rychlejší, ale myslím, že to se jentak povídalo, že po vysazení sou dvojčata, znám několik lidí, co vysadily, hned otěhotněly a dvojčata z toho nejsou.. :-D Butt, máš to ale krásně vymyšlený, třeba to vyjde! ;-) A kdo bude hlídat mimi, když bdueš ve škole?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holkýýý, tak nevím, ejstli patřím mezi nejmladší nevěsty (je mi 22) ale k té antikoncepci. Teď sem jí nebrala 1 měsíc a takový menstruační bolesti co mě doprovázely, jsem neměla od tý doby, co jí beru. Nemohla sem ani chodit, takže díky HA je to v pohodě a taky trošku na pleť mě to pomáhá. Ale jinak je pravda, že je zbytečný to do sebe rvát, když si dáváte "pozor".. ;-)
Odpovědět
ahoj kauculacek, mezi nejmladší nevěsty klidně můžeš, já budu mít 22 v červnu.... já se taky obávám, že to vysadím, a bude mě menses bolet a tak, možná i přiberu, ale nejde to brát věčně, a radši si asi budu dávat pozor...akorát výhoda mojí antikoncepce je, že jde posunovat cyklus - proto ji chci užívat až do svatby, kdyby to náhodou tak nešikovně vyšlo, abych si ji oddálila sama a nemusela jíst další prášky.... lucie: já bych taky chtěla dvojčátka, je to nádherné....ale je mi jasné, že bych se z toho v prvních dnech asi pěkně hroutila....lucie a tobě je kolik?? já vím, že jsi to tady už psala, ale zase nevím?? a butt?? a butt: ty chceš mimi a pak pokračovat ve studiu??
Odpovědět
Profilova fotka
->taggy: přesně tak. A navíc, jak sem zjistila, chytlavá moc nejsem, takže přemýšlím o tom, jí zkusit vysadit. Ale raději až po svatbě (přeci jenom ta pleŤ, bych mohla vypadat jak... jak... jak to popsat :-D ). A ty menstruační bolesti, to bylo něco šílenýho :-( Sajrajti, co tam asi do těch prášků rvou..
Odpovědět
Profilova fotka
Je teda pravda, že výhoda HA byla, že sem přesně věděla, kdy to dostanu, což teď není, typuju to vždycky + - týden, a břicho mě taky trochu bolí, ale zas vím, že se to blíží.. :-D Taky bych nechtěla, aby to vyšlo na svatbu, ale kdyby jo, tak si vezmu nějaký prášky na posunutí.. No, jak tak koukám, už sem skoro mimo tuhle diskuzi, je mi 23.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D mě bude 23 týden po svatbě..
Odpovědět
luci ja zas znam par lidi, co ma vysazeni dvojcata ma :-D ale samozrejme to neni pravidlem :-) hlidat bude moje babicka, mamka a tatka :-D chtela bych individualni studijni plan, abych do skoly moc nemusela :-) taggy je mi dvacet, v cervnu 21, jsem ve druhaku a skolu mam na pet let a chci ji dodelat, ale zas nechcu mit prvni dite az v 25 po skole.myslim, ze pokud je vse ok tak se da mimco zvladat i pri skole...a pokud by byly nejaky problemy tak treba na rok muzu skolu prerusit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se Vás všichni ptali a divili se? Proč tak brzy? Dyť si mladá na vdávání ]-(
Odpovědět
kauculacek:lidi co me znaji dobre se nedivili a meli radost, ostatni meli blby kecy, ale to mi je celkem jedno :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jasně, že první reakce byly, jestli musíme.. 8-( Ale pak už to nějak vzali, jen moje máma je teď zase proti, že mám nejdřív dodělat školu.... :-S Butt, no já obdivuju, že to takhle chceš, i když já taky měla stav, kdy sem chtěla mimčo i při škole, ale teď vidím, že to dítě zabere strašně moc času a hlavně vidím sebe, jak to učení neustále oddaluju a kdybych měla dítě, školu bych nedodělala nikdy.. |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Já si taky myslím, že kdybych studovala, tak bych dítě nezvládala. Ale sem v situaci kdy pracuju, bydlet máme kde, takže kdyby "náááhodou", tak by to nevadilo :) Ale zatím účelně "nerobíme", někdy časem..
Odpovědět
taky bych nechtěla asi studovat a mezi tím porodit dítě, protože se chci miminku co nejvíce věnovat....ale teď si zase pohrávám s myšlenkou, že po mimi, třeba až mu bude rok, si dám na vš přihlášku a možná si výšku dodělám....ale to jen tak z nudy, zatím ji nepotřebuji.... kauculacek: blbé kecy mělo pár lidí, nebo vím, že se jim to zdálo divné....ale na to kašlu, já se zase můžu divit lidem, kteří se chtějí brát ve třiceti a první dítě mít v pětatřiceti....stejně jak oni nepochopí mě, tak já nechápu je....prostě každého věc....
Odpovědět
Profilova fotka
Ono to taky právě záleží hodně na tý situaci. Holky, který studujou, bydlí u rodičů a mají přítele "sem tam" se mi diví. a na druhou stranu holky ve stejném věku, ať studující či pracující, co mají "svoje" bydlení a dlouhodobého přítele, jsou na tom stejně, plánují a nebo mají po svatbě... A každá půlka říká to samé. Jedny že až někdy ve 30 minimálně a ty druhé, že už by klidně. No a navzájem kroutí hlavou a nechtějí si nic připuštět :)
Odpovědět
ja bych se zas bala mit jenom dite a nic u otho nedelat :-D me desi, ze bych mela jen slovni zasobu jako kakat, papat a tak :-D a to, ze se nebudu diteti venovat 24 hodin denne neznamena, ze bych byla krkavci matka :-) myslim, ze spusta zenskych, co je na materskych dela taky jiny veci (i min "uizetcnych" nez je studium :-D), nez ze by pecovaly o potomka :-) to, ze bych skolu nedodelala se nebojim, rikam, v nejhorism studium prerusim a pak budu zas pokracovat :-) a taky je fakt, ze tim, ze nasi nemaji ani jeden pevnou praciovni dobu, tak vim, ze mi kdyztak pomuzou, kdyz budu potrebovat, bez tohodle vedomi bych asi nechtela mit mimco pri skole :-)
Odpovědět
butt: já tě teda rozhodně neodsuzuju, jak jsem psala, možná při mateřské taky začnu studovat, ale já chci zase při ní pracovat...jelikož jsem novinářka a mám pracovní dobu i náplň práce dost přizpůsobivou, myslím, že už od roku, nebo možná i dřív můžu vesele psát články a jezdit fotit....taky se nechci "zavřít doma s dítětem" a tři roky nadávat, jaká je to nuda a otrava......ale už se na to hrozně těším,
Odpovědět
taggy:jj ja vim, ze me tady nikdo neosuzoval ;-) jen jsem to chtela trosku objasnit :-) to mas super, ze mas takovou praci, ze se ji muzes venovat i kdyz miminko bude maly ;-) a presne jak rikas, taky se na to silene moc tesim :-D uz aby to bylo :-D (to je hrozny ty matersky pudy :-D )
Odpovědět
butt: přesně, já když vidím některé moje spolužačky bývalé, které nejsou schopné se samy o sebe postarat a pak já, která už tak chce mimi, tak to je hrůza ten rozdíl....ale nač se řídit něma, že jo.....jinak já jsem se včera tak dívala na netu na kočárky a oblečeníčko....mně se to tak strašně líbí, že už jsem si chtěla i něco objednat....jak moc to bylo krásné....asi už fakt nejsem normální....
Odpovědět
taggy: :-D :-D :-D kazdopadne v tom nejsi sama ;-) ja si zakazuju na takovyhle veci se na netu divat (pro jistotu)
Odpovědět
čau holky, tak jsem tu zas jen na skok. Jsem nemocná, a to tak, že hnusně, skoro mi nejde dejchat a bolí mě snad úplně celej člověk :-/ Co nového u vás? Já vyjednávám výzdobu parku při obřadu a v sobotu jsem chtěla jít na svat.veletrh do Diplomata, ovšem s tímhle sípotem bych se asi udusila po 50 metrech chůze :/
Odpovědět
Profilova fotka
taggy jsi uplne normalni to te muzu ujistit, taky si rikam, jak je mozne, ze jsou mezi nami takove rozdily, v maturitnim rocniku je na pocet "dospelych" holek asi 5 pubertacek, takze nejsi jedina. No a co se tace tech oblecku a kocarku jsi taky naprosto normalni, mne musel Mirek koupit pod stromecek keramicke prasatko,abych si mohla zacit sporit na kocarek, protoze jsem si vybrala jeden za 14000 a to mu prijde hodne. Tak ted oba dva hazime padesatikoruny a dvacetikoruny do naseho kocarkoveho prasatka (dokonce mamca ta nam je tam hazi porad :-) asi chce byt babicka). Jinak nejake oblecenicko uz mame taky, je to krasne teseni...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky uz mam vybrane satky, mrknete do albicka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky moje Butt:děkuju :-)
Odpovědět
Adelka: já jsem si dělala srandu s tím kupováním....ale ty už to kupuješ??? tak to by tě spolužačky asi opravdu nepochopily....já jenom jednu poznámku - jsi si jistá, že chceš jít na mateřskou rovnou ze střední školy?? že nechceš nejdřív třeba začít pracovat nebo udělat výšku?? jinak k tomu kočárku, čtrnáct tisíc je docela normální cena, hodně v pohodě, když se do této částky vejdeme tak budeme teda rádi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tagy saty jsem chtela kupovat uz davno, ani nevim, ze jsi neco takoveho rikala :) budu studovat vš dalkove na materskou chci jit predevsim kvuli zdravotnim potizim, ktere by mi mohly v pripade delsiho cekani zabranit tomu stat se maminkou.
Odpovědět
adelka: nemyslela jsem šaty, ale to oblečení na mimi.....a jestli máš zdravotní problémy, tak to je jasné.....a šaty si budeš půjčovat nebo kupovat??? a kde?
Odpovědět
Profilova fotka
aha taggy tak to jsem nevedela,promin, jo saty budu kupovat od asapa :) mam je v albu
Odpovědět
ahojky :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?