Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Ahoj holky, tak co jste vymysleli...butt, já myslím, že můžeš mít jakýkoli šaty, modrý, červený, oranžový, tyrkysový, zelený....všechny možné barvy kromě černé...a taky jakýkoli střih.....tak zkus vyrazit někam do obchodů, ať to máš co nedřív za sebou, když tě to tak neba....můj přítel zase nakupuje hrozně rád..nejdřív mě to štvalo, protože jsem taky milovník obchodů nebyla, ale teď jsem ráda...když jedem třeba na vańkovku, já jsem naštvaná, že si stejně nic nevyberu, on vleze do prvního obchodu, podá mi dvě bundy, obleču si je a jsou mi akorát a moc krásné...takže je zaplatíme a za pět minut můžeme jet domů...
Odpovědět
taggy:ja si prave taky myslim, ze muzu mit jakykoliv saty(nasla jsem treba krasny fialovy) , jenze muj pritel mi rekl, ze svtaba neni oslava narozenin, tak ze musim mit bily :-S do obchodu pujdu asi az skonci plesova sezona, by mohly byt nejaky slevy :-) mas uzasnyho pritele, takovyho bych taky potrebovala :-D
Odpovědět
tak dodrž tradici, že ženich nemá šaty vidět a vůbec mu je neukazuj....a ještě dotaz - proč tak moc nechceš mít normální bílé svatební šaty?
Odpovědět
taggy:to nejde se mu neukazovat, jsem to psala uz vys, chci abych se mu libila a kdyby to bylo jen na me, tak by se mu ty saty nemuseli libit :-) a proc nechci "normalni" saty :-) strasne mi vadi, ze se vetsina veci na svatbe dela jen proto, ze se to tak proste dela..ja chci na sve svatbe delat jen veci, ktery maji podle mes smysl :-)pokud holka chce byt jako princezna a je ji to prijemny, tak je dobre, kdyz si takovy saty uzije, jenze u me vzhledem k mistu hostiny nepripadaji v uvahu dlouhy s kruhovou spodnickou a i bez ohledu na misto hostiny by mi to bylo neprijemny :-) a proc nechci bily....podle me muzou bilou nosit vylozene jen hubeny holky, pze bila porste pridava kila..ja sice nejsu vylozene tlusta, ale taky si nemuzu oblict cokoliv..takze podle me v bile vypadam jeste zbytecne tlustsi nez jsem...a vzhledem k tomu, ze budu pod drobnohledem vsech svatebcanu, tak chci vypadat hezky :-D proste bych se v bilych necitila :-) nevim, jestli to je srozumitelny :-)
Odpovědět
Butt- jediny co me napada je to, vzit ho s sebou na zkousku satu a at sam posoudi, jestli se mu v klasickych svatebnich opravdu libis nejvic. A muzes si tam zkusit i nejake barvene a at to porovna sam...
Odpovědět
weru:jenze co kdyz se mu fakt v tech klasickych budu libit nejvic :-D dohodli jsme se, ze spolu projdem nejaky butiky se spolecenskym oblecenim a pokusime se najit nejakej kompromis :-) jste holky hodny, ze mi radite a ze me utesujete :-D vcera jsem fakt myslela, ze ho za to zabiju, ted uz jsem se trosku uklidnila..a ted jsem se o tom bavila s mamkou a ona rikala, ze at nenervim a nedepkuju, ze me bude v zivote stvat jeste hodnekrat :-D
Odpovědět
A co kdyz se sobe v tech klasickych budes taky libit nejvic?:-D Ja myslim, ze spolu neco vymyslite. Bude to takova predsvatebni zkouska:-D
Odpovědět
weru:nestras :-D
Odpovědět
Profilova fotka
butt:bud v klidu ono to nějak dopadne:-) no werumko:co si o tobě ty nové nevěsty pomyslí :-D :-D :-D :-D Barbies:vítám tě tu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak dnes proběhla žádost o ruku u mé maminky :-D :-D :-D :-D holky to byla sranda...cestou v autě ticho......pak jsem jako navodila téma kdy jako jí dá tu kytku jestli hned nebo až po obědě a on že hned pak se ptal co má říct tak jsem řekla bud :žádám o ruku vaší dcery a nebo ho v tom nenechám a řeknem že se budeme brát :-) Přijeli jsme mamka otevřela dveře Martin ji vrazil kytku do ruky a mamka teda Marto a za co jsem si jí zasloužila??? a Martin jí řekl: v tý kytce je obálka tak si to přečti :-D :-D :-D :-D tam jsme vložili svatební oznámení. Holky já šla do kolen já se smíchy málem počůrala :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
chudák mamka hodinu se nezmohla na slovo...ani se nedivím:-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ja budu mit dva dny pred svatbou 24 :-) tak jsme snad taky jeste mlada nevesta :-))
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
sandule - tak to je dokonale :)))))))))))))))
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj mayaotzin..jasně že jsi mládá já sem tu už stará a taky se zůčastnuji :-D :-D :-D jinak myslíš tu žádost?jo to je ještě ted se směju:-)
Odpovědět
Profilova fotka
mayaotzin: koukala jsem do tvýho albíčka jak si tam dostala to počítadlo?to je hezkýýýýýýýý :-( :-( :-( já chci taky :-( :-( :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky kde jste ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Sandule jen si ho na tech strankach vyplnis a pak prekopirujes adresu :-)
Odpovědět
san:a je teda maminka stastna a tesi se na svatbu? :-D mayaotzin:no teda nevim, esi te tady budeme chtit. kdyz jsi tak "stara" :-D ale je fakt, kdyz jsme tu tolerujeme tu starou carodejnici san, tak tebe taky muzem :-D (omlouvam se za nejapny vtipky :-D )
Odpovědět
ahoj holky, san: kolik ti je??
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky je mi 26:-) jsem mladá holka:-)))))) :- Butt:jo maminka je štastná moc ale pak brečela a já na ní neřvi:-)a ona když já tě už uplně ztratila už nejsi moje malá holčička:-)
Odpovědět
Profilova fotka
mayaotzin mě to nejde:-(to počítadlo:-(ach jo:-(
Odpovědět
Profilova fotka
vyplnit mi to šlo ale nevím jak překopírovat:-(
Odpovědět
já chci taky to počítadlo, kde ho mám vzít??
Odpovědět
Profilova fotka
Tak v době mojí svatby mi bude 21 a přítelovi 28 :-) Jinak jsem tu poprvý,tak vás všechny zdravim
Odpovědět
Profilova fotka
no taggy já nevím no... otevři si mayaotzin albíčko a tam má to počítadlo a pod tím je takovej nápis na ten klikni a otevře se ti nabídka a pak v levo ve sloupci je weiding na to klikni vyplnis si to a obrázek si vyber ale dál už nevím:-( Smudlinka2019: Moc tě zdravím a vítám tě tu to je super:-) a kde máš svatbičku šmudli? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
šmudinko: jak to že nemáš albíčko:-)šup sem s ním:-)už máš šaty? a kdy budeš mít svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
sandule: tak jsem tady dneska poprvý a jsem ráda,že jsem tuhle stránku našla :-) budu tady trávit volný čas :-) svatbu budu mít až tak září,říjen,ještě se s přítelem rozhodujeme a po šatech zatim koukám.Jsem z Děčína,tak tady moc velkej výběr hezkých šatů neni :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Aha tak to jo tak držím palečky aby jste vybrali:-) To je dobře že tu budeš trávit volný čas s námi:-) Je tu sranda :-)))))) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sandule: to doufám,jsem veselý člověk :-D a kdypak plánuješ svatbu ty? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak jestli jsi veselá tak to tu jsi správně to si budeš rozumět s naší butt :-D :-D :-D :-D :-D :-D to je číslo který svět ještě neviděl :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Já mám svatbu v červnu:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?