Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D ty mas horsi sny jak ja koukam :-D :-D :-D jojo, dala, vytahla sem si totalne primitivni otazku, kterou bych dala, i kdybych se na to ani nekoukla :-N ...
Odpovědět
Profilova fotka
gull:gratuluju:-)
Odpovědět
san: diky moc :-)
Odpovědět
butt - no jesteze nemate tejden pred svatbou, to bych ho asi byt Tebou pak musela zabit:-D
Odpovědět
nebo oslepit, aby nevedel v cem de :-D
Odpovědět
san:obavam se, ze kdyby vedel, ze ho tady pomlouvam, tak bych byla na miste mrtva :-D takze zadna petice by asi vhodna nebyla gull:jsi sikulka :-D weru:jj jesteze tak :-D jako me na nicem ohledne te svtaby moc nezalezi, teda krom toho, aby si me vzal :-D ale co odmitam jsou bily saty a co si samozrejme milacek preje, bily saty :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Butt: ajaj tak to bude dilema vid?co budeš dělat? :-|
Odpovědět
san:nic :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoky holky,moc nestíhám sem chodit,tak Vás nedočítám :-D
Odpovědět
san:a nebo si pujdu hodit masli a bude :-D princeznicka2411:chyba :-D
Odpovědět
butt- a co nejaky pastelovy? vzdyt nemusej bejt ciste bily, muzou mit strih podobnej svatebnim, ale byly by v barvach. P.S. Vitej mezi těmi, co se nemůžou rozhodnout jakou svatební kytku budou chtít:-D
Odpovědět
Článek se načítá
weru:no ja nechci dlouhy saty a nechcu svetly :-D pro me jsou uplne ideal cerny, ale to chapu, ze by bylo uz trochu moc :-D nasla jsem treba krasny tmave fialovy, ale to pry ne (rekl zenich) a jinak kytku odmitam resit :-D reknu zenichovi, ze esi chce kytku, at me ju natrha :-D
Odpovědět
Profilova fotka
butt: já vím,ale mám toho teď spoustu,tak tu nemůžu moc vysedávat,i když bych moc ráda :-D kde budete v Brně mít svatbu?měla bych to kousek :-)
Odpovědět
princeznicka2411:obrad bude asi v me vesnicce v kostele (lelekovice) a hostina na zlobici u kurimi, je to byvelj vojenskej areal, kde chovaji ovecky :-D
Odpovědět
Tak dlouhy mit nemusis, je sposta hezkych strihu kratsich satu... no tak to bude teda rozhodovani... A neprosla by aspon ta hostina u mekace?:-D Tak kdyz Ti stejne bude zenich schavlovat saty tak uz k nim snad nejakou tu kytku vybere:-D
Odpovědět
weru:ta hostinau meka by neprosla asi u mych rodicu :-D :-D a presne jak rikas...to bude rozhodovani... :-( me je jako hodne veci kolem svtaby jedno, jako co jak bude vypadata a podobne, ale zrovna teda co budu mit na sobe mi fakt jedno neni :-D stejne ho zabiju a bude pokoj :-D
Odpovědět
To je skoda:-( :-p Chapu, vetsinou to obleceni s Tebou z toho dne stravi nejvic casu:-D Tak zkus hledat inspirace v albech s netradicnima satama, treba se Ti tam nejaky zalibi:-) Ja se loucim, za chvili mi prijede manzel z prace a navrch mi priveze chřipkózního švagra:-D Tak doborou noc!
Odpovědět
uz jsem se trosku na saty divala a jedinej vysledke zatim je, ze se mi prohloubily deprese :-D a hlavne jedan vecm jak to vypada na modelace an obrazku a jak to bude vypadat na me...ale uz se vidim, nesnaism zkouseni obleceni :-D a papapapa dobrou noc!
Odpovědět
Butt, ja tam pujdu s Tebou a budu si je zkouset taky a to az me uvidis z Tebe ta depka razem spadne:-D
Odpovědět
:-D :-D :-D jsi uzasna :-*
Odpovědět
Profilova fotka
já bych teda rozhodně nechtěla,aby mi nastávající schvaloval šaty,pro něj to bude překvapení holky,já bych si šla nejradši zkoušet šaty už teď :-D
Odpovědět
princeznicka2411:no to ja bych byla taky nejradsi, kdyby mi je nemusel schvalovat, jenze to je pak velka pravdepodobnost, ze by nerekl ano :-D je muzes jit zkouset za me :-D
Odpovědět
Profilova fotka
klidně bych šla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
téda butt:-)to bude teda pěkný dilema:-)neboj něco vymyslíme:-)))) princezničko:pro toho mýho to bude taky překvápko:-)
Odpovědět
Ahojík holky, můžu se k Vám přidat? Taky ještě studuju :-(
Odpovědět
san:ja jsem z toho fakt na prasky :-D porad si ted sebe sama predstavuji v bilych satech a je mi u toho na blinkani :-D ale uz nebudu otravovat se svyma depresama a psychickama poruchama :-D barbies:urcite pridej ;-) co studujes peknyho? :-)
Odpovědět
butt- tak si sebe predstavuj ve smetanovych, treba to nebude az tak obludny:-D
Odpovědět
A pestan mi lizt do zeli, na hlavu tu mam papiry akorat ja:-D
Odpovědět
weru smetanova = bila (pro me :-D )dobre a uz se budu snazit ti do zeli nelizt:-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?