Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

25. čvc 2011190360
  • taky jsme chtěli,ale je to po matuře a ještě k tomu v červnu jeden do Itálie 🙂 pro mě by toho bylo moc najednou 🙂 ale snad mi aspoň vydrží to opálení 😃 jinak doufám,že budeš mít v červnu krásný počasí 😉

• No tak to taky doufám mám to koncem června to už by mohlo být ale mám sychr a plán i pro počasí kdyby lilo🙂
    Ty jo tak to budeš hezky opálená to já to budu dohánět asi na solárku🙂

• určitě jo.V červnuje dycky hezky,aspoň když chodim do školy 😃 tak snad bude i teď 🙂 a jaký máš plán?

• Sponzor fóra
  • jaký plán máš na mysli🙂

• ten náhradní,kdyby pršelo 🙂 my zatim řešíme,kde pak udělat to slavení

• no budeme to mít venku viz moje album ale když bude ošklivo bude to ve venitř viz album 😃 😃 😃

• určitě to bude hezký,ale mám pocit,že vidim dvoje šaty 😃 jaký zvítězily?

• žádný ale ted jsem tam mé vybrané vložila🙂 🙂 🙂

• san:co me tady pomlouvas 😃 😃 jinak moje mamina taky becela, kdyz se dozvedela o svatbe, ja myslela, ze stestim, a pak se mi priznala, ze spis proto, ze si uvedomila, ze uz nejsem jeji maly miminko 😃

smudlinka2019:ahojky 🙂

• ahoj holky 🙂

• butt: Nevím, jestli pěknýho, ale ekonomku v Brně 🙂 Jsem v páťáku, ale státnice jsem si přesunula až na zimu, mám spíš plnou hlavu svatby jak učení.

• butt nepomlouvám 😃 😃 😃 😃 říkám tu jen pravdu 😃 😃 😃 😃 no mamaka taky brečela kvuli tomu🙂
    Barbies:vůbec se nedivím že si státnice odložila taky bych na to ted neměla mozkové bunky mě se o svatbě ted už i zdá 😃 😃 😃

• barbies:no ja myslim, te pekny je 😉 a to presunuti statnic chapu 😃 svtaba je dulezitejsi 😃

san😛omlouvas a basta 😃 jinak myslim, ze o svatbe se zda nam vsem 😃

holky a se vam musim pochlubit, mam uzasnou svedkyni 😃 jsem se s ni bavila o satech a ona vymyslela, ze by dal udelat takovej kompromis, ze bych si nechala usit saty, bily po kolena, ale ze by mely nejakekj "folklorni"prvek, bud treba modrotisk, nebo pod prsama takovu to krojovou stuhu s barevnou vysivkou nebo neco takovyho 😃 dokonce i pritel vypadal, ze by to bral 😃 a pro me to je uleva, ze nebudu vypadat jako princezna 😃

• Mně se o tom zdá taky pořád a to mám ještě osm měsíců čas - do tý doby asi zblbnu 🙂

• no vidíš butt, jak jsi to vymyslela se šatkama...nejdůležitější je, aby ty ses v nich cítila skvěle....

• Sponzor fóra
  • ahoj holky 🙂

butt: to zní skvěle s těma šatkama 🙂

• jj presne, abych se v nich citila dobre a abych se libila zenichovi 😃 tak snad to tak nejak vyjde 🙂

row ahoj 😃

• není nad kompromis 😃

• 😃 ale nekdy je narocny k nemu dojit 😃

• Ahoooooooooooooooooooooooooooooj zas drbete????to sem si mohla myslet
    Butt já bych volila bílé s tou krojovou stuhou🙂

• ahojky, no už jsem si říkala, kde jste...tak si představte, že jsem v neděli vytvořila osm stran svatebních novin...jsem ale šikulka...akorát je budoucí manžel pročítá a hodnotí - zatím kladně

• souhlasím🙂 to by bylo krásný.. a třeba plisovaný 🙂

• san:ahojky 😃 to by se mi taky asi nejvci libilo, tak rikam, uvidime, jak to dopadne, ted to jeste resit nebudu 🙂

taggy:sikulka 😉 tak se pochlub a dej je do alba 😉

• čau holky 🙂 jen hlásím, že jsem naživu 🙂 za poslední měsíc žádná změna, akorát jsem dnes zamluvila hudbu na svatbu 😃 a mám schválený šaty od přítuly 🙂

• iwci:to je krasny hlaseni 😃 a jakou hudba jsi zamluvila? 🙂

• taggy šikulka🙂já už je mám hotové🙂byla to fuška ale mají úspěch🙂
    Butt:neboj na tom máš ještě čas...holky já přesně ode dneška za 5 měsíců wou wou wou to nepřežiju 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• pro mě právě fuška nebyly, za den hotové, což je možná trošku škoda, jelikož je to moje práce a mám na to program, bylo to hned...ale ještě nemám všechny strany, tak do albíka je dám až pak

• sandule: jenom ten odkaz prekopirujes do popisu alba a uz to pofrci 🙂))

Butt - ty drzoune !!!! 🙂))

• butt: takovýho jednoho pána ještě s jedním, hráli i našim na oslavě padesátin a bylo to super, pán umí i na držky, tak ho tam příbuzenstvo pěkně potrápí 😃
    A přímo u obřadu bychom chtěli saxík a kytaru, uvidíme, zda to vyjde 🙂

• jeje, iwci, já jsem četla sexík a kytaru..... 😮

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Články od našich partnerů
    Obálky na svatbě jsou minulostí – Svatební inovativní aplikace Modrá stužka
    Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
    Nesmrtelná klasika v moderním kabátku - snubní prsteny z bílého zlata
    Archiv článků od partnerů