Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

25. čvc 2011190360
  • taggy: nejsi sama, nejsi sama 😃 😃 😃

• Ahojky, tak mě je 23 a půl a přítel oslaví za týden 31. Známe se 5 let a z toho spolu žijeme něco přaes 3 roky. Tak snad nám to vydrží i po svatbě.

• Lin - mi bude dva dny pred svatbou 24 a muz bude mit 31 v kvetnu 🙂 koukam mame to podobne 🙂)

• Sponzor fóra
  • u obradu sexik 😃 😃 😃 😃

• Holky, na co vy to myslíte? 😃

• luci: 😃 😃 😃 😃

• na svatebni noc asi 🙂))

• no jasně butt🙂ty nebudeš mít sexík? 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• tak mi je 22 příteli 23 jsme spolu 5 let máme 2dcerky 2měsíce a 4 roky 😃 na svatbu se moooc těšíme

• san:no predpokladam, ze budu, ale nevim, esi primo u obradu 😃 😃

swatka😛eknyyyyy 🙂 zavidim ti deti 😃

• Swatko, no vy ste teda taky na nic nečekali.. 😃

• ty jo já chci taky mimčo-(swatko jaks e to dělá? 😃

• Já si na dětičky ještě ráda počkám.. 😃 co s tím.. 😬

• sandule, tak na tom začni pracovat... 😃

• san:az budes velka, tak ti maminka vysvteli, jak se deti delaji 😃 😃

luci:ja zroivna dnes resila s pritelem, ze bych chtela miminko, ale pak hned dosplehyo potomka 😃 ze ten vek mezi je divnej 😃 takze trosku tu poznamku chapu 😃

• Sponzor fóra
  • ahoj holky

• butt: 😃 😃 😃 😃 no počkej!!!!!!
    Taggy mi už pracujem rok a nic😞

• san:nesmutni, ono se to podda 😉

• Ahoj holky.. tak jse nejak nevedela,kde bych si s nekym popovidala a myslim,ze prave tady jsem spravne.
    Takze ene: Me a memu partnerovi je 20let emu bude v dubnu 21 a dneska mame vyroci 1 rok🙂 Je na tom nekdo stejne nebo aspon podobne? 😉

• Ahojda všichni,
    nejdřív jsem měla pochyby, že jsem mladá na vdávání, ale tady vidím, že to zas tak špatný asi není...
    včera mi bylo 20, přítelovi je 21 a svatbu chystáme teď v létě, jsme spolu už skoro pět a půl roku, a bydlíme spolu něco přes půl roku....
    Jsem fakt ráda, že se mezi váma našly stejně staré(mladé) nevěsty jako já🙂

• Ty blaho nedovedu si predstavit, ze bych s nekym byla od 15 🙂 a ve dvaceti si ho vzala... 🙂

a spise nez mlade nevesti me prekvapuji ti mladi muzu co se budou zenit nebo ozenili... to se jentak nevidi - klobouk dolu 🙂

a hodne stesti 🙂

• sandule 😛romin, myslela jsem, že si děláš srandu....já chci taky mimi, ale začnem se pokoušet aspon půl roku po svatbě, ještě ne...ale co vím od kamarádek a doktorů, hlavně na to moc nemysli a nesoustřed se ...pak se tělo blokne, zkus to nemít jako hlavní cíl a pak to prý půjde samo....

• Taggy mas pravdu... vsechny to rikaji... prestat se soustredit a pak to jde lip 🙂 a hlavne o ovulaci 🙂)

• ahoj holky🙂Taggy neomlouvej se🙂to je v pohodě a máte pravdu já na to šíleně mislela až sem byla magor počítala plodný dny a tak
    Ted sme si dali 2 měsíce pauzu protože mám problémy se zádama a krční páteří tak chodím na rehabilitace a navíc chci si svatbičku užít🙂takže taky začnem zkoušet až tak za 3 měsíce🙂
    Ale jak říkáte fakt hodně to dělá psychika já sem na to třeba tak myslela...že jsem třeba neměla jeden měsíc ovulaci no děs🙂takže vím co to s člověkem udělá když se na to hodně myslí🙂
    Taggy to je super že se budete taky snažilkovat🙂a přeju at se to co nejdřív podaří🙂

• ježiš já napsala myslela s měkým I bože sory holky 😃 😃 😃 😃 😃

• Ja chci taky mimise 🙂 😃

• holky ja taky obdivuju ty uplne mlady chlapy, co se chteji zenit 😃 uplnej zazrak dneska 😃

• To jo taky si říkám že dnes je to rarita🙂spíš se žení kolo třiceti a vejš
    Butt jak se ti daří?

• san:jj presne 🙂 mymu priteil je 24 a moji kamosi na to reagujou, ze jsem dobra, ze jsem ho uhnala 😃 😃 a dari..ja nevim, mam nejaky divny obdobi 🙂 a co ty??jak se mas??neco noveho s pripravama? 🙂

• 🙂)

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat