Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Vsimla jsem si, ze maji podobne vlakno na slovenskem klonu. Zda se mi to jako dobry napad. Tak nevestinky, kolik je vam a vasim partnerum a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
butt: taky se hezky vyspi!!! ;-) ja to tu balim, ale ucit se jeste jdu ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-D :-D :-D :-D :-D tak jak jste dopadli?butt ty jsi se šla ještě učit?gullco testík?
Odpovědět
sandule:jj sla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda butt ty jsi pilná to já zalehla a spala až do půl dvanáctý :-S :-S :-S zlatíčko moje uvařilo oběd ten je hodnej :-D
Odpovědět
san:kdyz mi tece do bot, tak zacnu byt i pilna :-D jeeeeeeeee mas ho dobre vycicenyho :-D holky se vas zkusim zeptat, teda hlavne tech, co uz svatbu meli, tchyne prudi :-D a otravuje, ze se peceni musi objednavat pul roku dopredu, me to pripadne jako hovadina takhle brzo :-D :-D ono to je mozna zpusobeny tim, ze zije na konci sveta, kde asi ani normal pekarnu nemaji :-D ale v brne si myslim, ze neni problem objednat cukrovi mesic pred..co myslite?
Odpovědět
Profilova fotka
no já budu taky objednávat měsíc před mluvila jsem s toupaní cukrářkou a ta říkala že bohatě stačí měsíc před:-)
Odpovědět
san:dekuji :-D ja jen, az budu na skorotchyni drza, tak abych mela aspon necim podlozeny, ze mam pravdu :-D
Odpovědět
Ahoj holky , už jsem tady dlouho nebyla...předevčírem jsem si koupila šaty, takže o starost míň, můžete se mrknout kdyžtak do alba... butt: sleduju, že jsi tady asi nejčastěj ze všech...chci se vás i zeptat, když cukroví až měsíc předem, tak jak dlouho předem chcete řešit kytku? to já právě vůbec nevím....a ještě jeden dotaz. říkali jsme si s přítelem, že cukroví je u nás zbytečné, že si myslíme, že to ani nikdo jíst nebude a že necháme napéct raději víc koláčků, které má rád každý a do výslužek bychom dávali koláčky a dort..co myslíte?? a kdyžtak, kolik cukroví a pro kolik lidí budete mít?
Odpovědět
taggy:ahojky, na satky jsem koukala. jsi v nich kocka ;-) a jj ja jsme zavislak, hlavne ted ve zkouskovym misto uceni sedim tady :-N ja kytku mit nebudu, takze to vubec nevim kdy :-( a ja vlastne taky vubec nechci cukrovi, prave jen ty kolacky, navic v sprnu by se cukrovi za dve hodiny zkazilo :-D jinak ja vubec celkove tohle odmitam resit, jak jsem psala vyse, skorotchyne s tim prudi, otravuje co jak musi vypadat a blablabla :-D..takze ja zastavam nazor, at si pna pece a zarizuje co chce a dava komu chce, ale at me do toho netaha :-D vysluzky nikomu davat nechci, pripadne mi to zbytecny a dort taky nebude :-D
Odpovědět
butt: díky, já mám svatbu 5. září, což je ještě skoro srpen, takže ty zákusky taky nechci. navíc máme oběd a pak raut, takže jsou podle mě zákusky k ničemu....mě takto naštěstí nikdo neotravuje a nestará se, naši jsou šťastní, že se bereme, ale respektují naše názory a navíc jsou hodně mladí...přítelovu taťkovi jsme to řekli dnes, ale protože přítel už jednou ženatý byl, tak je zase podle něj všechno zbytečné...že ať se radši vezmem v tichosti jen se svědkama, ať tam moc lidí nezvem, že ani oznámení není moc potřeba....no, docela mě to mrzí, přítel byl z toho smutný, abych si z toho nic nedělala,ale já si nedělám. on je takový, na všem šetří a bere to tak, že svatba je zbytečná...hlavně že nám říkal, že když slavil šedesátiny, že tam měl šedesát lidí a to mu nepřipadá zbytečné, když my budem mít na svatbě max. třicet
Odpovědět
taggy:z toha pritelovyho tatky si nic nededel ;-) ale me taky svatba pripadne zbytecna :-D tim myslim ta hostina :-D strasne me to obtezuje, nejrdasi bych se brala jen tak v riflich a bez hostiny :-D ale nasi chteji velkou svatbu tak ji maji mit(plati to oni :-D), ale nastesti nam nerikaji, jak to ma vypadat, par veci je treba mrzi, ze to nebude takova ta klasicka svtaba, ale chapou, ze to je nase svatba.jinak pritelovi rodice to nejak neresi, kdyz mluvi o svtabe, tak akorat v te souvislosti, ze musi na nu setrit a kdyz jim rikame, ze at nesetri, ze od nich nic nechcem, tak delaji, ze neslysi...a pritelova maminka ma porad svou predstavu, jak ma svatba vypadat a ze ta nase predstava je spatna.takze napriklad ja musim byt v bilym podle ni a musi se davat vysluzky a musi byt dort...zatim jsem to ignorovala a rikala si, ze nam treba rika jen svuj nazor a na nas bude, esi ho poslechneme nebo ne..ale vypada to, ze ona si fakt predstavuje, ze svatba ma byt jen podle jejich predstav...dneska me pekne vytocila :-D
Odpovědět
nám se do toho zase nikdo neplete, řekli jsme mu to jen proto, aby to věděl od nás. protože už to ví hodně lidí kolem a je blbé, kdyby se to dozvěděl od někoho jiného. byli jsme v praze u přítelové tety (sestry toho ta´tky) a ta je úžasná, ona nám už rok dává věci - jako třeba mixér, stříbrné příbory, misky waksy, zlato na prstýnky, že až se budeme brát, bere to jako automatiku a když jsme jí to řekli, měla velkou radost, dokonce s námi šla i kupovat ty šaty, to bylo super, ona se do ničeho neplete, respektuje náš názor a ještě si snáma o tom vykládá, to je super...tak aspoń někdo...ale já stejně nechápu, proč mají lidé ten názor, že když má ženich za sebou nepovedené manželství, že už je zbytečné, aby se s novou přítelkyní brali...jako by už měl po životě nebo to snad byla ostuda...to mi naznačila i moje babka - ona chodí na svatby všem mým sestřenkám a bratránkům a mně řekla, že na mojí svatbě být ona nemusí, že mi donese svatební dar klidně domů a proč se chci vlastně vdávat, když marian už jednu svatbu měl, že je to prý zbytečné - no nezabila bys ji...
Odpovědět
Článek se načítá
taggy:skoda, ze neni vic takovych lidi jako ta teta :-( a z babicky si nic nedelej ;-) treba si to jeste rozmysli ;-)
Odpovědět
ja se pujdu ted ucit, takze papa :-)
Odpovědět
paaaa
Odpovědět
Profilova fotka
teda taggy to je hrozný s tou tvojí babkou...kašli na ní moje babka je to samé a před vánoci mě a mojí mamku tak naštvala že jsem se rozhodla že jí zvát nebudu a je to ;-)
Odpovědět
tak POMAZÁNKA jo?:-D :-D :-D :-D zdravim děvčata, jste to tady všera ještě táhly. Až skoro mám dojem, ž jste si v průběhu cucly něčeho ostřejšího:-D
Odpovědět
weru: jako bys me neznala :-D :-D :-D ja prece nepiju ale jeste, zes ten alkohol nadhodila, asi si pro neco skocim :-D
Odpovědět
sandule, my to s ní máme takové těžké...ona má pořád blbé řeči, ale myslí si, že je to v pořádku, našim se celý život pletla do manželství, protože nemohla zkousnout, že můj taťka byl rozvedený a měl dítě. a já si teď beru člověka, který je taky rozvedený a má dítě - takže si myslí, že do toho bude opět mluvit. dost mě to mrzí, já jí dokonce v šestnácti řekla, že by se měla už našim přestat plést do života, protože moje mamka jí nic říct neumí a asi dva roky jsme se s něma nebavili....tak nevím, ale kdybych ji nepozvala, tak bude uražená...ona se zase před cizíma lidma umí chovat jako svatá, jako nejlepší babička na světě, tyto poznámky má jen v soukromí....zbytek rodiny je super a naopak, když říkáme kamarádům nebo kolegům v práci, že se budeme brát, tak mají všichni radost, to mě aspoň těší....
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte kočky,mov jsem tu teď nebyla,školní povinnosti,tak se nezlobte.co nového? taggy:kolik je Ti a jak jste s přítelem dlouho?jsem zvědavka
Odpovědět
ahojky princeznicka, je mi 21 a bydlíme spolu dva roky...a ty??
Odpovědět
Profilova fotka
no,je mi 24,příteli bude v létě 26,jsme spolu rok,ale zatím spolu nebydlíme a svatba hned tak taky nebude
Odpovědět
Profilova fotka
Je mi 21, příteli 24, jsme spolu něco přes 2 roky a budeme se brát letos 11.července... :-D
Odpovědět
weru:co se ti nellibi na pomazance? :-D ti dam ostrejsiho :-D nevis, ze jsme slusne damy? :-D princeznicka2411:ahojky :-)
Odpovědět
tak nám bude na svatbě 22 a 33 a bereme se v září....po tom, co jsme spolu zažili, už žádné další roky ke zkoušení, jestli se k sobě hodíme, nepotřebujem....
Odpovědět
crawler:to je skoro jako u nas ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tagy tak mám pocit jestli nemáme babku společnou :-D :-D :-D mmče dělala taky celý život problémy a to někdy až tak hustý že s ní nemluvila 5 let .Babča měla ještě syna a ten si našel holku a baba do nich tak ryla že s ní do ted nemluví no a je to dva roky co babka volala máme že jí je smutno a že jí vše mrzí tak jí mamča odpustila a ted jí udělala zas podraz ]-( ]-( ;-( ;-( takže já mám rozhodnuto nechci ji na svatbě.Jinak Taggy já mám také rozvedeného :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
ty jo, to mě teda překvapuješ - myslela jsem, že takovou babku mám jen já, nesnášela jsem ji odmalička, když jsme k ní museli jezdit a teď se sice bavíme, ale ona pořád otravuje mamku, vyzvídá, chodí k nim když taťka není doma a najednou nám začala na narozky a vánoce dávat i dost peněz, nikdy nám nic nedala, tak si asi myslí, že to tím napraví...ale pořád má kecy a pořád si myslí, že je svatá...hrůza...a aby toho nebylo málo, tak jsme s mým drahým skoromanželem po měsíci společného bydlení zjistili, že moje babka a jeho mamka (která už bohužel umřela na rakovinu prsu) spolu dvacet let seděly v kanceláři...takže se zná i s jeho taťkou a on pořád nechápe, proč ji nemám ráda - protože ona je před cizíma fakt jako svatá....
Odpovědět
Profilova fotka
butt: a kdy bude onen šťastný den? a neříká okolí, že jste padlí na hlavu??? :-)
Odpovědět
crawler:1.sprna :-) a jak kdo, kdo nas zna, tak to bere uplne v poho a kdo nas moc nezna, tak se dost divi :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?