Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

25. čvc 2011190360
  • no a pěkně mě rozčiluje já jeho mám jako drobek pač má 107 kg 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• sandule: 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ahaaaa 😃 z toho si nic nedelej, ja zas celou dobu trpim, ze sem stejne velka jak muj manzel 😠 - kdyz si vezmu podpatky, tak sem vedle nej jak eifelovka - ke vsemu on je strasne hubenej, takze sem vedle nej jeste jak matrona- nebo si tak aspon pripadam... 😠 a bez tech podpatku se docela blbe tancuje 😠
    a strasne zenskejm zavidim, co se muzou oprit o hrud toho sveho, pac to ja bych si musela leda kleknout 😃 😃 😃

• butt: ja ho mam ulozenyho jako Klokan 🙂
    san: jinak ty saty si vybralla urco dobre 😉 ... je jich ted mraky, to je k zblazneni 😃 ... ja jich vyzkousela tisice 😃 a nakonec sem si vzala ty uplne prvni z toho uplne prvniho salonu, kde sem byla 😃

• Sponzor fóra
  • 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 aha no vidíš ono má asi každé své mě zas od jak živa říkaj bud:když si plyvnu pod nohy uvidím kačeně do prdele 😃 😃 😃 a nebo mi říkaj kapesní prcátko 😃 😃 😃 tak gull nevím co je lepší 😃 😃 😃 😃 😃

• gull:tak mi zavid 😃 ja se muzu o hrud meho nastavajiciho opirat i bez klekani 😃 je o 25cm vetsi 😃 proc klokan? 😃

• gull já taky vyzkoušela mraky šatů a vzala si ty první z prvního salonu 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• san: koukam, ze kazdej mame neco 😃 asi si Lukase prejmenuju na obr 😃 😃 😃
    drobek je fakt dobrej 😃 😃 😃

• butt proč klokan?nech mě hádatkaždej den skáče na jedno do hospody 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• butt: vsak kdyz sem vas videla na fotkach tak sem hned zavidela 😃
    san: koukam, ze jsem se hledaly az jsme se nasly 😃 😃 😃

klokan- protoze jednou neco delal a ja mu rikam- co blbnes?
    a on na to- skacu jak Klokan...
    a ja s brachama dostala totalni vytlem, pac kdyz klokan skace, tak se odrazi o vocas 😃 😃 😃 😃 a pri te predstave sem se malem pocurala smichy a tak uz mu to zustalo 😃 😃 😃

• gull:a mas co zavidet 😃 😃 me se to fakt strasne libi, ze je o tolik vyssi 😃 ale uz te nebudu provokovat 😃 😃

a chudack manza, prej kolkan 😃 odrazi se o ocas 😃 😃

• 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 gull tak to se vůbec nedivím mě by to smíchy položilo ..holky kdyby to tak ty naši chlapy četli ta by nám dali 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• butt: kdyz me to fakt zamrzi- tak chodime na chodbu na schody 😃

• no to já mám156cm a ten můj 183 takže gull mužeš závidět🙂))) 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• san 😃 😃
    gull:to my chodime na schody, kdyz si chceme videt do oci 😃 😃

• san: to by teda dali 😃 😃 😃 ale myslim si, ze on vi, co ode me muze cekat 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • to je hustýýýýý BUTT!!!!!!!!!!
    to já si musím vzít dalekohled 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• butt: 😃 😃 😃 😃 😃 😃
    ja zila v pestounsky rodine- kde mel manzel 210cm a jeho zena asi 160- on byl priserne vychrtlej a ona byla koblizek 😃 ...

• a kdyz ji nechtel dat pusu, tak proste nedal, pac ona na nej nedosahla 😃

• 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 jejda tak to si nemám co vyčítat jinde je to i o dost horší koukám 😃 😃 😃 😃

• já když chci pusu a on mi jí nechce dát tak se rozeběhnu a skočím po něm 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 dělala jsem závodně gymnastiku tak se bojí 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• myslim, ze jsme na tom vsechny jeste dobre... ale jednu vyhodu mam- kdyz chci usetrit, tak mu kupuju veci v nejvetsi detsky velikosti a jemu je to akorat a je to o polovic levnejsi 😃 😃 😃

• holky já jsem vyrobila svatební noviny a tak mě napadá že by němělo chybu vložit tyhle příspěvky do nich 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 to by bylo veselýýýý 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• sandule: tak to mas dobry, ja necvicila ani nepamatuju, ja bych si uhnala nejakej uraz 😃

• gull fakt????já kupuju taky v dětským a horor je s botama mám velikost 35 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• ale neuhnala já taky necvičila ani nepamatuju a furt jsem v kondici 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• sandule: jestli Ti to udela radost, tak je tam klidne dej 😃 😃 😃 😃 jestli to teda pochopi i nekdo, kdo neponocuje do pul treti do rana 😃 😃 😃

• tech 210 a 160 je uz trosku velkej rozdil 😃 😃
    to u nas se nestava, ze by mi pritel nechtek dat pusu 😃
    san:to te teda s tema botama lituju, ja mam nastetsi 36 a to uz je nastesti normal damska velikost 😃

• ne to ne ale byla by to sranda ten můj by se asi pěkně tlemil protože šel před chvíli na záchod a říka co tu ještě dělam proč nejdu spát a já mu řekla že doladujem svatby 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 kdyby tušil že je chudák hlavním tématem 😃 😃 😃 😃 😃
    butt kde si?

• sandule: tak ty mas teda nozku jak popelka 😃
    ja mu teda fakt v detsky kupuju, ale boty ma normalne pansky - mame stejne velkou i nohu spolu, akorat on ma nohy sirsi a ja mam delsi palce

• 😃 😃 😃 😃 😃 gull to si děláš srandu????

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat