Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

25. čvc 2011190360
  • sandule: 😃 😃 😃 ja se zase ucim liturgiku 😃 😃 😃

• liturgiku???co to je???? 😬 😬 😬

• san: nedelam 😃

• Sponzor fóra
  • gull:tak to už je na mě moc tady 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• to je jeden predmet ve skole- sem na teologicky, takze asi tak 😃 😃 😃

• já mám taky velký palce ale vel.36 tím nedotáhnu ...jen kdybych si nechala narůst dlouhej nehet na palcích 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• san: a co je moc- ze mame stejne velkou nohu, nebo ze mu kupuju detsky?

tak to vis, ze mu nekoupim tricko s medvidkem pu 😃 😃 , ale treba takovy rifle, ty sou dobry

• aha tk to jde mimo mě🙂já si dodělávám bakaláře 😃 😃 😃 😃 a to jsem asi kapičku jinde 😃 😃 😃 😃

• GULL:
    OBOJÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• ja vas nejal nestiham 😃 taky se u toho ucim 😞

• butt ty taky studuješ????no tak to jsme se tu sešli 😃 😃 😃

• ja mam jeste problem s tim, ze ma jednu nohu o jedno cislo vetsi- takze me vzdycky jedna bota tlaci, nebo mi je jedna velka 😉 ale co mi dalo prace nez jsem na to prisla, ja furt myslela, ze mam blbe boty a ono prdlajs, Lukas mi zmeril chodila- a ja mam jednu nohu o 0,7cm delsi 😃

• san: a jakou skolu delas?

• VOŠ obor ekonomika 😠 😠 😠 😠 😠
    cože o 0,7 cm???to si děláš prču to je dost??????? 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 jako já mám zas jedno prso menší ale nohy sem si fakt neměřila 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• nevim proc, ale kdyz sem se te ptala, co studujes, rekla sem si ekonomka- tak sem rada, ze mi to vyslo 😃
    jo, me se to zda taky hodne 😃 a prso mam taky jedno vetsi 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • butt?a co ty?máš taky něco větší nebo menší? 😃 😃 😃 😃 😃

• fakt si mě takhle odhadla?????to je hezký koukám že je to ze mě cejtit i přes net 😃 😃 😃 😃 😃 no jo no ta ekonomická krize to je téma🙂)))

• holčiny jdu chrnět zítra zas přijdu🙂byla to sranda a fakt jste mě pobavili 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 jste super 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 butt?a co studuješ?

• jj studuju 🙂 ja si nic nemerim, tak nevim 😃 😃

• san😛rava 😉 dobrou noc 😉

• ajaj práva tak to si taky dobráááááá 😃 😃 😃 😃 a čemu se chceš věnovat až dostuduješ????,rodinný právo?????myslím si že by jsme tě později potřebovali 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• san: hezky se vyspi...
    🙂
    ja se snad jeste neco malo naucim a doresim si ten test 😠

• papa a dobrou 😃 😃 😃

• san:no vzhledem k tomu, ze bydlim v brne, tak se nebudu na nic specializovat, tady to advokati nedelaji a ja bych rada do advokacie 🙂 a nejsem dobra, jse tady jen nahodou 😃

• gull:jeste ho nemas? :op ja se taky jeste musim ucit 😞

• jakej test?s tou nohou?? 😃 😃 na to se vyprdni to nevyřešíš 😃 😃 😃 to je matka příroda 😃 😃 hold nás tak obdařila 😃 😃 😃 😃 😃 ne já si dělám srandu holky papappa a dobrou

• já jsem se učila celej den a mám toho po krk 😛 😛

• butt: nemam- ja tu totiz kecala 😞 asi si zrusim internet 😠 jinak se nehnu

• gull:taky bych ho potrebovala zrusit 😃 jiank asi nedostuduju 😃

• vypinam pocitac, du se este ucit do postele 🙂 takze dobrou noc 😉

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat