Nejmladší nevěsty. Kolik je vám a vašim partnerům?

25. čvc 2011190360
  • naší svatbě se taky diví lidé, jejichž názor mě nezajímá a ti ostatní z toho mají radost

• taggy😛resne si to vyjadrila 😃

• jj, ale s tím je třeba počítat...a podle mě ti, co se diví, jenom závidí...štěstí ostatních

• Sponzor fóra
  • butt: my jsme s přítelem čekali až dostuduje - já bohužel mám před sebou ještě pár ročků VŠ, ale my už se prostě chceme...🙂) Jojo, někteří mají pochopení a sdílí s námi radost a jiní si ťukají na čelo...kdypak začnete pořádně připravovat??? Já vůbec nevím, co dřív - zatím máme jen datum a víc zatím neřešíme...nemám tucha, co to obnáší...🙂

• crawler:no my budeme studovat oba i po svatbe 😃 my mame zatim zamluvenyho farare a misto hostiny a zbytek budu resit az po zkouskovym 🙂

• taggy:tak s těmi penězmi je to u nás to samé ...taky za mamkou pořád chodí a vyzvídá a co víc dovršelo to tím že řekla at se mamča rozejde s přítelem(můj nevlastní táta) 😃 😃 začala je popichovat že se málem rozešli 😠 😠 😠 ale okolí jí má taky moc rádo 😃 😃 je to děs

• butt: jo? a nevíš něco o podpoře státu manželům, kteří ještě studují? nebo jak řešíte finanční stránku? nebo jste na tom tak dobře, že to řešit nemusíte??? Jinak moc gratuluju - dívala jsem se na tvé album - krojovaná svatba - to zní báječně🙂)

taggy: ty vypadáš taky ještě mlaďounce🙂 kolikpak vám je, pokud se smím zeptat?🙂

• ty vogo sandule tak to už je síla....babka nám vždyckydala za vysvědčení stovku a k narozkám dvě...teď nám dala na vánoce šest tisíc a k narozkám dva každému....nechápu, co tím sleduje. dřív si radši s dědkem jeli dvakrát za rok na malorcu...ale já vím, o co jí jde dochází jí, že je už stará a ví, že se o ni někdo bude muset starat, já se budu snažit všemi silami zabránit tomu aby se o ni starala moje mamka, já vím že je to hnusné, ale mamka má ségru, která bydlí jinde a z babky jenom tahá prachy a má ji na hlídání děcek...a k ní babka otravovat nechodí, tam si to nedovolí, tak ať si jí taky užijí

• tagy přesně!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!to samý je u nás ted z ní vypadlo že by chtěla prodat byt a že půjde k nám bydlet 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ale to jedině přes mojí mrtvolu 😃 😃 teda to je schoda to je neuvěřitelný

• crawler:takova podpora podle me fakt neexsituje 😃 no my oba pracujeme, i kdyz muj pritel mnohem vic, ten do skoly skoro nechodi 😃 a po svatbe chce mit individulani studijni plan a nebo studvat dalkove, aby do skoly musel jeste min 😃

• ježišikriste, tak babka se k nám zatím nestěhuje, ale tohle bychom asi nepřežili - nebo spíš jí to nedovolili...ale je to děs s ní....naštěstí o svatbě ještě neví, ale jak řekla před tím, ona tam být nemusí, takže starat se o to rozhodně nebude. a až budu mít mimino, tak to bych jí teda nepůjčila...nikdy..

• sandule, Ty bydlis v Kladne? A kde?

• nám dávala k vánocům každýmu 500,-a ted dala 2.000,-každýmu🙂)))

• taggy:mi jí to taky nedovolíme a mimčo?to nikdy neuvidí 😃
    werumko:jsem kousek od kladna z Unhoště 😃

• ty jo, vidím, že přemýšlíš jako já.....akorát moje nevýhoda je, že babka bydlí asi pět minut pěšky od našich, a tam budeme asi s mimi často...tam mi to vadit nebude, snad, pokud mi bude kecat do výchovy,tak ji pošlu do pr..... ale ven do kočárku jí ho nepůjčím...

• Sponzor fóra
  • werumko :ted koukám ty jsi z kladna vid?to je náhoda

• butt:ahojky
    taggy:my bychom taky nepotřebovali roky ke zkoušení,ale chceme dodělat školu a aspoń spolu bydlet a to teď nejde,proto jse svatu zatím odložili,ono to neuteče

• butt: jo tak to jo, já práci teda nestíhám, páč to mám nechutně rozstrkaný po celý den, ale když to jinak nepůjde, tak to budu muset nějak udělat, ale školu musím dokončit - tak se aspoň snažím ať dostávám každý měsíc stýpko - ať taky přispěju na chod domácnosti 🙂) přítel bude letos promovat a pak do toho hned praštíme!🙂)

• crawler:a co studujes?a pritel? 🙂

• butt: já antropologii v pardubicích a přítel tamtéž dopravní spolehlivost a ochrana životního prostředí v dopravě (Ing.)..a vy?...a jste věřící, že to budete mít s panem farářem? my oba ano, takže kostel byl jasná volba...

• craw:jsem hloupa, vubec nechapu, co to studujete 😃 😃 ale hlavne, ze vy jo 😃 ja studju prava a pritel elektrotechniku 🙂 ja verici jsem, ale pritel ee 🙂

• to máš fuk - antropologie je něco jako etnologie - už víš? a z přítele bude něco jako manager jakosti nebo něco podobného 🙂) my to zase máme komplikované tím, že přítel je konvertita už hodně roků, ale ještě se nerozhoupal ke křtu - takže dispens nás tak jako tak nemine...😞

• sandule: jezkovy voci, z Unhoste? Tam jsem dneska byla na obede u rodicu, pred svatbou jsem tam pet let bydlela😃

• sandule: a když jsi psala, že máš rozvedeného, tak jakou jsi vyfasovala jeho bývalou ženu??? a má i dítě? to je u nás totiž taky kapitola sama pro sebe.....

• crawler:no urcite jste oba chytri 😃 😃 konvertita v jakym smyslu?

• že se stal věřícím - chodí na katolické mše...ale křest zatím nee...a co vy? když je přítel nevěřící, tak jak to bere?

• crawler:aha 🙂 nijak, on to vubec neresi 😃

• aha...a tebe to nemrzí - přeci jenom budete ledacos slibovat...???
    no...už musím jít spát, takže dobrou a někdy zas naviděnou.)

• crawler:to vis, ze mrzi, ze by bylo jednodussi, kdyby byl verici 🙂 ale ja myslim, ze slib muze vazne rict i neverici clovek 😉

• Taggy no vyfasovala jsem fůůůrii děs půl roku po rozvodu nedala pokoj a furt se vtírala užila jsem si!!!!naštěstí přítel podal žádost o rozvod ještě dřív než jsme se poznali takže tam to bylo jasný a na štěstí mi to nevyčítala ale chtěla ho spátky🙂jinak děti nemá...naštěstí....manželství u nich trvalo 10 měsíců.Za to mi se ted snažíme o mimi a ne ane se zadařit😞
    butt:já jsem taky křtěna a přítel ne a nějak mi to netrápí na světě jsou důležitější věci hlavní je že je hodnej a miluje tě🙂

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat
    Články od našich partnerů
    Obálky na svatbě jsou minulostí – Svatební inovativní aplikace Modrá stužka
    Na jazz a swing se dá tančit až do rána! Nikdo nezůstane sedět!
    Nesmrtelná klasika v moderním kabátku - snubní prsteny z bílého zlata
    Archiv článků od partnerů