Máte zkušenost se swingers party? My se tam chystáme

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, nenašla jsem tady podobnou diskusi a myslím že to tady bude divoké, když začnu toto téma, ale nedá mi to. Příští týden se s manželem chystéme do swingers klubu, mám trochu obavy, máte s tím tady některá zkušenost? :-)
Odpovědět
takových nás tu bylo víc: představa ano x-) ale realizace ne :-| jinak jsem měla nedávno fajn sen...s dvouma holka - úžasná trojka 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
já mám poslední dobou jen noční můry...žádná erotika :-( nevím, jak se zas navnadit, aby se hezky zdálo :-D Kači, ty ses měla registrovat, ne vdát :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nyky ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
tak to mě se zdála akorát další pitomina, taky dvě holky ale jen jeden chlap a to můj manžel a rozhodně sem si s tou druhou nerozumněla ]-( TAkový sny prostě nesnáším...
Odpovědět
sabi :-D :-D :-D kdyby mě v těch 16ti oblbla ženská, tak to bylo jasný 8-) holt asi se nenašla žádná odvážná v okolí a jako první přišel chlap :-N :-D ženská až posléze v 18ti 8-) kreditka, asi máš nějakej blok :-N , poddej se tomu ;-) :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak vidím, co ty holky prošvihly :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nyky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já měla děsně žhavej sen... :-N :-N :-N , zdálo se mi o kolegovi.... Jsem dneska byla rudá jako puberťačka, když jsme se viděli :-D :-D :-D . Sex s kamarádkou mě neláká, spíš bych volila náhodnou známost... Ale jsem srabík, takže zůstavám jen u představ.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky si jen představuju...ono - kdybych chtěla něco já, chtěl by i manža a to já bych nezvládla :-D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
já dřív snila úžasně... erotika jak blázen!!! :-D
Odpovědět
Holky ja o tom posledni dobou docela premyslim. Dokonce jsme to resily i s kamoskou, jestli bychom takhle nekde sly, se svyma polovickama. Docela si to nedokazu predstavit. Vy chodite na party, ale jste tam jen spolu, nebo si menite partnery? A nevadi Vam to? Ja bych se zblaznila, kdybych se podivala pres rameno a na milackovi rajtovala nejaka jina. Mimoto bych na sobe asi nesnesla ciziho chlapa. Ale ted jsem hrdinka, kdyz jsem se do takove situace jeste nikdy nedostala. Verim ze staci trosku alkhoholu a prijemne prostredi a je to... spis by me zajimalo, jestli resite takovy veci jako ochranu, jestli nekde neco nechytnete... a podobne. Jaky to je, kdyz takhle nekam prijdete poprve. A chodite na klasicke swingers party, nebo jen nekde s kamaradama? Ja mam takove lehce bisexualni sklony, tak bych docela brala holku do trojky, ale bojim se, aby to nejak nezamichalo vztahem. Tak aspon mate na co odpovidat, kdyz se tu diskuze stopla :-D :-D At nemusite resit paroubkovi 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
kdyby se to mělo plánovat a věděla bych, že se budou měnit partneři, tak bych do toho nešla...byla by to šílenost... nevím, co by se stalo, kdybysme se někde picli...ale myslím, že bych i tak vyměkla...nerada se dělím... :-)
Odpovědět
No prave =o(( Ted jsem se o tom bavila s pritelem. Kdyby u toho byl nejaky chlap, to by asi nerozdejchal...no asi na to jdu moc vedecky, proto si myslim, ze na tohle nejsem spravny typ. Nicmene by me fakt zajimalo, jak to probiha :-N Vite o nekom, kdo se pak kvuli tomu rozesel?
Odpovědět
Profilova fotka
Terak, no ochrana je ve vsech klubech snad i povinna v ramci vstupu zadarmo, stejne jako gely atd, samozrejme si clovek taky mysli,ze tam zadny nemocny nepujdou. My teda jeste nebyli,ale taky uvazujeme, holt zatim neni moc casu. Vztahem - rovnopravnym a nezarlivym by to zamichat nemelo, ale jasne, ze je to na kazdym. Zkus se podivat na nejayk SW stranky, byvaji tam vypovedi lidi, co tam byli... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
terak:já bych do toho nešla,ale fandím těm,co to dělají a ustojí.A znám sousedy,kteří se kvůli tomu rozešli.....
Odpovědět
pomidorka: no prave.... my na sebe nijak extra nezarlime, ale to proto, ze neni na co zarlit. Bojim sek, aby to s nama nejak nezamavalo. Je rozdil mezi: a)swingers party b)noci s prateli c)zkusenost se samotnou kamaradkou ?
Odpovědět
Profilova fotka
terak:určo to rozdíl je,ale vidět se navzájem,jak š... s někým jiným,nevím,nevím
Odpovědět
Profilova fotka
terak, rozdil samozrejme je a) nemusis nic, je jen na tobe kam az to nechate zajit, muzes si vybrat s kym se skamaradite, vsichni tam jsou kvuli jednomu, nikdy uz je nemusis videt b)dle me to utuzi prave pratelstvi, je mezi vami pak jaksi takovy pouto, kdyz se to nevyvede, aspon se mate cemu smat, plus je fajn, ze se znate a ze si nikdo nic navic nedovoli c)je to super, napr. ja bych to nemohla delat s cizi holkou, jaksi musim ji mit rada a musi se mi libit
Odpovědět
pomidorka: na to bych zaludek fakt nemela. vydela jsem nejaka videa ze swingers a aby mi nejakej cizi chlap lezl mezi nohy, to bych asi nedala 8-( Ja o tom premyslim spis jen kvuli tomu, ze muze byt vzrusujici, kdyz te nekdo sleduje pri milovani. Takze nekam jit, ale byt tam jen spolu. No ale cim vic nad tim premyslim, tim vic mi to prijde divny :-S
Odpovědět
Profilova fotka
terak, myslim,ze takhle premysli kazdej, nez jde poprve...jen sami spolu a nechat se ocumovat. Ne je ne, pokud nechces, nikdo ti mezi nohy nepoleze...
Odpovědět
kristi: to ja vim, vsude se to pise v pravidlech ... Jak dlouho ses rozhodovala ty a prispelo to v necem?
Odpovědět
Profilova fotka
my nebyli...jeste :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
mě by zajímalo, kam nám zase utekla luisa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, no jsem tady, konečně po 100 letech, já jsem hrozná, že? :-|
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
luisa:a co nového?
Odpovědět
Profilova fotka
luiso: to nebylo moc dlouhé :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, takže, nového vcelku nic, vše při starém, myslím SP :-) Teďkom jsme byli o víkend na chatě, s těmi dalšími 2 páry, jak jsem o nich tady dřív psala, no a super akce, jak jinak :-) Samota, klid u lesíka a jen my a nasše orgie :-D největší pikantnost je, že jsme si to rozdávali my 3 ženské dohromady a naši chlapi na nás zírali a byli úplně hotoví!! pak se na nás různě na střídačku vrhli a už to jelo :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?