Kočkařky, spojme se. Jaké máte doma micinky a mourky?

Zobraz úvodní příspěvek
Obdoba již existujícího tématu. Nechci nikoho urazit, jen si myslím, že někteří lidi jsou prostě psí a někteří kočičí a když už si tu povídají pejskařky, tak proč ne my, bezvýhradní milovníci čičinek.....Sama mám doma dvě. Rok starou Miu černobílou a tříměsíční mourku Akirku (manžel ji z legrace pojmenoval po mně) :)) Jsou to moje holčičky a když se přijdou lísat a usnou u nás, ráda říkám,že jsou to naše děti....Brzo budu mít na stránkách jejich fotky, tak se pochlubím....co vy? jaképak máte doma micinky a mourky? :))))
Odpovědět
Profilova fotka
panda:no to jo :-D a jakou máš rasu pejska?já bych jednou chtěla retrívra,i když jsem od dětství snila o ovčákovi,teda,tak uvidíme ;-) jsem zvědavá jak se snesou s Macíkem.ty tvoje se snesou dobře?
Odpovědět
Profilova fotka
jé,jsem si neuvědomila,že si psal ,že máš ovčáka :-N
Odpovědět
lucy84 kočky nejsou falešný, to může říct jen člověk, který kočku nikdy neměl! Za to lidi jsou falešný až hanba 8-( ... My kočky koupeme asi tak každé 3 měsíce, takže nám voňánkujou :-D . Ale je fakt, že když je jich víc pohromadě, tak to je cítit pěkně, ale to platí pro každé zvíře i pro lidi :-D .
Odpovědět
my máme kočky už 2 a půl roku, a ani jednou se nekoupaly. Jsou do domácí prdelky, tak nemáme potřebu je koupat. Voní nám kočičinou, někdy se nemůžu učichat kočiček, když je dlouho nevidim. Nesmrdí, a kdo tvrdí že kočky smrdí, nikdy neměl doma číču.... Smrdí jejich hovínka, toť vše
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám taky domácí, ale koupu ;-) pesan a kočičák se snášejí dobře, jen Samuel (kocour)je nezvyklý narozdíl od pejska venku a tak se bojí vyjít sám ven, ale Alan ho už několikrát políbal tím velkým jazykem :-N :-D a je rád, že má kámoše
Odpovědět
panda, a je důvod koupat kočky, které defakto chrápou na gauči?
Odpovědět
Profilova fotka
No nevím, ale v bytě snad není jen čisto, je tu prach a kočka se občas od něčeho ušpiní, třeba Charlie se nám jedlou nalepil na mucholapku a to lepidlo šlo jen šamponem a tak na to všechny kočky radši navykám už odmalička ;-)
Odpovědět
panda, naše se nemaj čím ušpinit, a tak nemám dojem že je třeba je koupat.....taktéž je neočkujeme proti vzteklině, páč nechoděj ven
Odpovědět
hellunka taky neočkujem proti vzteklině, když jsou domácí. A taky proto, že se bojím postvakcinačního sarkomu |-| . S koupáním je taky navykávám od malička, není důvod to dělat často - ani to není dobré, ale občas je prostě vymydlinkuju a pak mi tak 14 dní voní šampónkem :-D . Někde jsem taky četla, že to pomáhá srsti zbavit se odpadlých chlupů a uleví se jí. Což je dobrý hlavně na jaře a na podzim, kdy se srst mění ;-) . Ale nutnost to opravdu není, mamka svoje kočky taky nekoupe :-) .
Odpovědět
jééé že by z nich míň padaly chlupy...? taik to je vyperu....je vhodná doba teď??
Odpovědět
Vhodná doba je kdykoliv ;-) . Ale zázraky neslibuju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Eli to pomáhalo ;-) hrozně pouštěla chlupy :-D Taky je oupu, teda ted jen Samuelka, jednou za tři měsíce asi. Ted nás to čeká před svátky, at je fešák x-)
Odpovědět
Článek se načítá
My tedy kočky nekoupem vůbec. Si pamatuju, když měli kdysi kočky u našich blechy a tenkrát na ně nebylo nic jiného než šampon, jaký to byl vždycky horor. Museli jsme je držet dva až tři, když jsme je vyndavali z vany, tak se vždycky vysmekly a celé mokré lítaly po baráku a otřepávaly ze sebe tu vodu, pak bylo všechno mokré, no horor. :-D Tak tohle svým kočičkám nedělám. Možná když jsou na to zvyklé od mala, tak jo, ale teď je trápit nebudu.
Odpovědět
Profilova fotka
tak já musím přiznat,že jsme Macíka ještě nekoupali.on má panickou hrůzu z vody,když byl malý chtěla jsem ho vykoupat,ale to bylo nemožné,by mi vyškrábal oči :-N .ale paradoxně,rád sedí na vaně,když se koupeme a sleduje jak teče voda z kohoutku-to ho fascinuje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak hlásím,že my kocoura občas vykoupali a byl to doslova "porod" podotýkám, že jsme ho neopařili ani nezledovali ;-) s přítelem jsme ho koupali spolu, opatně kočičím šamponem namydlili a pak opláchli...kočka z toho má trauma snad dodnes (asi ještě dvakrát jsme to zopákli :-D to když nám po lešení utekl a byl špinavej a pak když měl průjem a byl celej pokaděnej smrděl a my nechtěli, aby se olizoval) poškrábal nás no prostě koméédie :-D Takže už asi dva roky nekoupeme..ale očkovanýho ho máme...on je trošku vzteklina a rád se pere, ale jinak je to taky kočka domácí, která ven nechodí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zrzulinka:tak náš kocour je na tom podobně.taky chudák má menší trauma.ale pokud se nekoupe on,ale my tak to je zvědavka největší a vše bedlivě sleduje :-D jo,jednou seděl na vaně a blbou si nevšiml,že je tam voda a skočil tam :-N no to jste měli vidět co dělal,lítal tam jak postřelenej,chudinka narážel hlavou do vany,já z toho byla vykulená,ale než jsem se vzpamatovala,tak byl venku :-N no s Mácou máme tolik zážitků a toho máme teprve pár měsíců :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak nase Kocicka si libuje v umyvadle, ve drezu, kdyz umyvam zeme nejradeji by me skocil do kyble s vodou....ale beda, kdyz se rozhodneme ji vykoupat. zatim jsme to zkusili jen jednou a podotykam nemam chut to opakovat. Kocicka male dostala infarkt. srdicko ji tlouklo jak splasene, cela najezena, pistela jak silena, nozickama se zachytavala za okraje umyvadla jak chtela zdrhnout :-D . byli jsme doskrabani oba, oba mokri vic jak cica . nejhorsi cast byla kdyz jsme se ji rozhodli ji vysusit fenem....to uz jsme fakt mysleli, ze to neprezije :-D . stejne ale porad leze do sprchy a do kyble....to ji zustalo. zvlastni....nevim, jestli ji jeste nekdy vykoupeme.
Odpovědět
Ach jo, tak jsem před čtrnácti dny udala po spoustě měsíců své dvě nalezenkyně a mám tu další. :-( Zatím tedy jen do zítřejší kastrace v útulku, ale je tak šíleně mazlivá, že slastí slintá jak o závod. Už mám mokrou postel, klávesnici, sebe... A říkám jí Máma Mia, protože jsem na ni a její dvě koťata narazila u kina, když jsem šla na Mamma Mia. :-D Co s ní? :-S ;-(
Odpovědět
Takže ji máš doma i těmi koťaty =-) ???
Odpovědět
Nene, koťata jsme se snažili odchytit, byla malá a plachá a kočka se pak o ně přestala starat. Ale než se nám to podařilo, tak bohužel jedno přejelo auto :-( , to druhé je díky bohu už asi čtrnáct dní u jedné paní. Kočka tam zůstala sama, tak jsem ji dneska odchytla aspoň na tu kastraci.
Odpovědět
Profilova fotka
loony ty jsi vážně kočičí anděl. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme se byli podívat o víkendu v Olomouci na výstavu koček, a byly tam i koťátka a kočičky z útulku na umístění, ani jsem tam raděj nešla. Jsem teď co čekáme další přírustek (tentokrát už ne ani kočičí ani psí) nějaká přecitlivělá a určitě bych na Laďu vyvíjela citový a uplakaný nátlak. A to bychom se do toho našeho bytečku už fakt nevlezli.
Odpovědět
Mmaky, tak vy taky už čekáte malé, jo? Tak gratuluju! A ať je všechno v pořádku. Já tyhle výstavy taky nerada, mám vždycky slzy v očích, mě stačí i Chcete mě v televizi a skoro brečím. Ale když jsem tam byla s těma svýma, tak jsem to celkem zvládla. Taky jsem se bála, že budu brečet až si je někdo odnese, ale víc naměkko byl snad manžel. :-D No ale já to obrečela doma už večer předem. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já tě fakt obdivuju, mě stačilo že jsem se podívala na tu ceduli kde bylo napsáno - kočičky z útulku na umístění, a už jsem měla slzy v očích a rozmrkávala jsem je. :-N A to je u mě normál i kdybych nebyla těhu, co se týká zvířat, tak jsem citlivka.
Odpovědět
Jé, snad to nezakřiknu, ale právě mi volala paní z kina, že možná má zájemkyni o Miu! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no super, to by bylo fajn. Takový krásný přítulný a vrnící dáreček před vánocema bych brala taky.
Odpovědět
mmaky také gratuluji ;-) . Mmch super fotka v pasu :-D . loony tak držím palečky, ať to vyjde ;-) . A jak je zabarvená x-) ? Jinak u zvířat jsem taky citlivka, na umísťovací výstavy sice chodím, ale odcházím se zlzami v očích :-N ...
Odpovědět
Bob, je černá, tak jako poslední dvě, co jsem nechávala kastrovat. Letos je nějaký černý rok, předtím zase samí mourci. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
děkuju holky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo a vážně žádná nechcete pro vašeho kočičáka tento plyšový pytel? Je mi pořád líto ho vyhodit, ale doma mi fakt zbytečně leží a Bedříšek na něj prdí. Takže pokud jej některá chcete ráda vám jej daruju a zašlu poštou http://shop.miga.cz/product_info.php?... letos už od Ježíška nedostane žádnou novinku, koupila jsem mu kočičí masové tyčinky a klasické peříčka na provázku. To je osvědčené :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?