Kočkařky, spojme se. Jaké máte doma micinky a mourky?

Zobraz úvodní příspěvek
Obdoba již existujícího tématu. Nechci nikoho urazit, jen si myslím, že někteří lidi jsou prostě psí a někteří kočičí a když už si tu povídají pejskařky, tak proč ne my, bezvýhradní milovníci čičinek.....Sama mám doma dvě. Rok starou Miu černobílou a tříměsíční mourku Akirku (manžel ji z legrace pojmenoval po mně) :)) Jsou to moje holčičky a když se přijdou lísat a usnou u nás, ráda říkám,že jsou to naše děti....Brzo budu mít na stránkách jejich fotky, tak se pochlubím....co vy? jaképak máte doma micinky a mourky? :))))
Odpovědět
1
155
156
Profilova fotka
@pupickova Díky za tip, objednali jsme a uvidíme :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 12 měsících
Ani jsem nevěděla, že tady nějaká taková diskuze je. Máme doma už druhěho kocoura Filipa, ten první byl o pár měsíců starší než já a dožil se 13 let. První i současný Filip jsou kočky domácí, ale tuten macek váží přes 6 kilo, starý jen necelý 3... Bydlíme v domě, takže kocour běhá i venku. Brzo se budeme stěhovat od rodičů do bytu a pořidíme si Mainskýho Mývalího kocoura, vždycky se mi ty obrovský kočky strašně líbily. :-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Profilova fotka
Ahoj všem, koukám, že diskuze je už staršího data, je tu i někde něco aktuálního? :)
Odpovědět
1
155
156
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?