Kočkařky, spojme se. Jaké máte doma micinky a mourky?

Zobraz úvodní příspěvek
Obdoba již existujícího tématu. Nechci nikoho urazit, jen si myslím, že někteří lidi jsou prostě psí a někteří kočičí a když už si tu povídají pejskařky, tak proč ne my, bezvýhradní milovníci čičinek.....Sama mám doma dvě. Rok starou Miu černobílou a tříměsíční mourku Akirku (manžel ji z legrace pojmenoval po mně) :)) Jsou to moje holčičky a když se přijdou lísat a usnou u nás, ráda říkám,že jsou to naše děti....Brzo budu mít na stránkách jejich fotky, tak se pochlubím....co vy? jaképak máte doma micinky a mourky? :))))
Odpovědět
mmaky on se nikdo neozval =-) ? Tak já bych si ho tedy vzala :-D . A pokud nebude mít úspěch dám ho sem zase do nabídky :-D . Peříčka mají u nás taky úspěch :-D . A viděli jste už toto, je to novinka ;-) . : http://www.allpet.cz/p9399-hagen-hrac...
Odpovědět
Bob, na to jsem koukala v Německu, ale přišlo mi to tam drahé, ale za ty tři stovky to jde. Jsem chtěla něco koupit číčám k vánocům, že by? :-D
Odpovědět
Holky trochu mimo téma, ale náhodou jsem narazila na albíčko beruska21 - momentálně třetí v řadě svatebních alb, dávala tam fotky po autonehodě, při které přišla o manžela, nenarozené dítě, má zjizvený obličej a její bratr je stále v nemocnici |-| . Je mi z toho vážně ouzko :-( . Člověk by měl být vděčný za to, co má ;-( .
Odpovědět
Profilova fotka
Jé tak to Bedříšek má, ale kulaté a tu kuličku tam honí, ale nikdy nedohoní :-D když jsem to kupvala tak měli 2 verze, jednu jak si ta kočička tou packou naháněla tu kuličku dírkama sama a druhou, a tam ta kulička lítala dokola nevím už jak to fungovalo jestli na baterky nebo na natáhnutí, ale ta paní mi doporučovala tu verzi bez pohonu. Prý měla i zákaznici že ta kulička jedné kočičce pohmoždila tu pacičku když ji tam dala. Bobtail tak mi písni do IP adresu ať to můžu odeslat. ;-) jj příběh Berušky znám, na to jsou slova slabá. :-(
Odpovědět
Bob, já vím, já už jsem na to taky někde narazila a byla z toho celá přešlá. :-( Člověk pořád nadává těm magorům na silnici, ale když pak konkrétně vidí příběh člověka, kterému takový blb zničil život, tak mu to teprve dojde. ]-( Chudák holka.
Odpovědět
Profilova fotka
tak nase Kocicka vcera uklizela bytecek. Prisla jsem z prace, Kocka spala na polstarku z gauce v koupelne (jak si ho tam dotahla nevim) a na gauci mela natahane hadry z koupelny :-D . a zavrsila to tim, ze jsem si k veceri chtela dat jogurt, otevreny jsem ho postavila na stul a sla si pro kapesnik. behem te minutky me muj chlupaty mazel cely jogurt sezral. Nechala me jenom cokoladove kulicky, ty ji nechutnaji :-D . ale zlobit se na ni neumim, kdyz ona tak predla blahem, jak moc ji chutnal :-D
Odpovědět
Nedělá si pelíšek pro koťátka? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nedela, je kastrovana :-D . proste asi chtela spat v koupelne a kachlicky tlaci...tak si donesla polstar :-D . chytra bude asi po me :-D
Odpovědět
Už kastrovaná jo? Tak to jo. No naše Opička má taky tendence dělat si různé pelíšky, ale spíš se někam zahrabe než by si tam něco nosila. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, musím vám říct, jak je náš Samuelek šikovnej ]-( Máme molitanový míček, který je moc oblíbený, protože je lehký a hlavně ho ten náš šikulka namáčí do misky s vodou a ten hnusnej nacucanej balonek nosí do postele a dělá tím mokré fleky na prostěradlo ]-( :-N tak mu ho hážeme pryč z postele a on ho pořád nosí a vrní u toho, jakože je to prímová hra :-D a jak nás má rád. Když je míček už soro suchý, to znamená promočené povlečení, prostěradlo, páníčci i podlaha v kuchyni, ložnici a chodbě :-N , tak jde k misce, omáchá ho tam znovu a v tlamičce ho donese do postele a jedem na znovo :-D :-N
Odpovědět
Ahojky, chtěla jsem se vás ostatních zeptat, pije vaše kočička nebo kocour taky "z nohy"?:)) abych to vysvětlila, naše Atka přijde k misce s vodou, strčí do ní packu, olíže ji a zas...a takhle to dělá třeba pět minut místo aby se napila normálně:)))) Pít umí, jen by mě zajímalo, jestli to máte třeba doma někdo taky:)))
Odpovědět
Profilova fotka
nase Kocicka zasadne ignoruje misku s vodou. pije tak ,ze olizuje baterie v umyvadle nebo ve drezu, kdyz mam pocakanou linku, tak slize vsechny kapky, driv mela tendence skakat do zachodu,....ted uz nastesti ne. ale ted se me vybavilo s tim zachodem, ona je na neho porad zatizena, jakmile slysi, ze manzel zveda prkynko, pribehne at je kdekoli, opre se packama o kraj misy a kouka dovnitr. jednou jsem je dokonce i vyfotila :-D . mam strach, ze ji jednou pocura hlavicku :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
panda vy máte doma teda veselo :-D lynnka když jsi napsala z nohy, tak mě první napadlo, jak mě Anabell ráno po osprchování olizuje kapičky vody z nohou :-D . Jinak kamarádka měla kočku co pila jenom tak, jak popisuješ :-D . Pusou se nikdy nenapila :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
bob, to ano :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, my doma meli vzdycky spoustu kocek a v podstate jediny jidlo co jim kdy babicka davala bylo mliko s rohlikem. ted nasi cicu krmime vsemoznyma konzervama a mliko ji nedavame. podle manzela (nejspis italsky nazor, protoze jsem v cr nikdy neslysela) je mliko pro kocky nevhodne, ba dokonce jim pry zpusobuje travici potize. nevite jak to je? dneska jsem dala cici zkusebne misku mlika, napred cichala dost neduverive, ale ji vypila celou! tak nevim, aby ji pak nebylo spatne, kdyz neni zvykla. jinak vy mliko kockam davate, ze jo?
Odpovědět
yizheng manžel má bohužel pravdu ;-) . Koukám, že nejsi ve věcech kočičích moc zkušená :-) . Ale všechno se dá dohnat ;-) . Mléko 100% nedávat, problém je v laktóze, kočičí trávicí systém ji nedokáže vstřebat a končí to právě těmi trávicími potížemi a hlavně průjmem. Vyjímkou jsou koťata do půl roku života, jejich trávicímu systému laktóza nevadí, takže se může dávat, ale hádám, že tvoje kočka už je starší :-) . Ale pokud jí mlíčko chutná a ty jí chceš udělat radost, tak potom prodávají speciální mléka pro kočky bez laktózy, např. od Whiskasu, nebo v DM drogerii Dein Bestes. My ho teda nekupujem, naše zmlsandy ho nepijou 8-( . Jinak teda kočka a mléko je snad největší fáma, kterou znám :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
jeee dik, ja totiz pochazim z dediny a od malicky co pamatuju, tak vsechny kocky na dedine jedli jen a pouze mliko s rohlikem :-D :-D :-D , takze ja mam prakticke zkusenosti, ale zrejme spatne. rada se priucim, nasi mice domaci bych nerada ublizila, ja jenom ze ta fama je tak strasne znama, ze me ani nenapadlo pochybovat. a nikdy jsem neslysela nic o tom, ze je to skodlive, tak proto me to zarazilo. jinak ode dneska zadne mliko, takze Kocicka mela prvni a zaroven posledni misku mlika vcera. stejne ji nejak extra nechutnalo,...vypila ho spis proto,ze to bylo neco noveho, tak ze zvedavosti. chybet ji urcite nebude.
Odpovědět
No nevím, jestli je mléko pro kočky škodlivé, ale u nás všechny kočky vždy mléko dostávaly a nikdy jim nic nebylo, žádné trávicí potíže, žádný průjem.
Odpovědět
Profilova fotka
no Macíkovi stejně mlíko nechutná.vím,že by se dávat nemělo,ale zkusili jsme to a nic ;-) jinak nám zase Macík krade houby na nádobí,máme jich už po bytě hafo,se mu strašně líbí,když je může házet do vzduchu a zase chytat,drží mu dobře na tlapičkách :-D vždycky jdu mýt nádobí a houba nikde.jednou jsem ležela na posteli a jedna mi přistála na hlavě,to si náš Máca zase hrál :-D
Odpovědět
Profilova fotka
je jednou za tyden musim odsunou gauc a poscitve uklidit i pod nim, to se vzdycky nestacim divit, co tam cica za ten tyden nashromazdila....na podzim tam byla spousta kulicek hroznu, ted jsem tam nasla 2 mandarinky :-D :-D , slupky z brambor, co ukradla z kose,..atd. proste se vsim, s cim si hraje nakonec skonci pod gaucem. mrcha chlupata, schovavame pred ni uplne vsechno, co nechame neschovane povazuje za hracku. houbu na nadobi schovavame do skrinky pod drezem!
Odpovědět
Profilova fotka
ted ma novou hracku a je z ni nadsena uplne maximalne. koupili jsme privesek na klice s laserovym paprskem, takova ta blbost co dela cervene svetylko. takze my lezime na guaci, svitime laser a ona se muze zblaznit radosti, jak za tim svetylkem beha! a nikdy ho nechyti :-D :-D . uz objevila, kde privesek schovavame a kdyz prijdem z prace tak sedi u supliku a mnanci, jak si chce hrat :-D :-D :-D
Odpovědět
Atku teda kočičí hračky jako myšky a tak moc neberou...ale co úplně zbožňuje, tak jsou ruličky z papíru. Občas pletu z papíru košíky a Athena je z toho na větvi, neustále mi do toho sahá, krade ty ruličky, pak je nahání po pokoji. A když už ji teda zaženu, tak si lehne na židli a z vrchu s výrazem fanatika kouká, jak motám noviny:))))
Odpovědět
mléko nebrat....ono je to těžké hlídat hovínka kočkám, co mají výběh venku, neověříš si zda mají průjem nebo ne. Je to prostě tak, je to fáma a lidi cpou kočkám mléko furt...Moje máma taky.
Odpovědět
Tak vám musím napsat. Říkala jsem si, jak si tenhle víkend odpočinu, úklid nechám až na příští víkend a užiju si pohodu... Jenže jak se říká člověk míní a kočka mění :-D . Manžel akorát vysál a já jsem si uvědomila, že kočky potřebují vyčistit záchod, tak udělám jenom to... Tak jsem ho umyla, utřela - což mi zabralo asi 5 minut a když jsem otvevírala pytel se stelivem, Anabell se mi na tom plastu začala ochomítat a krčit se k čůrání, no a já jí samozřejmě vyhnala... Představila jsem si, jak jí to bude téct na packy... No a co myslíte? Za chvilku Roman kouká, co dělá v ložnici a volá mě, že se chová divně... No jistě, že se krčila a čůrala ]-( . Mě do peřiny!!! Tak jsem ji nechala to dokončit a pak koukám, jak má zadní packy úplně počůrané, takže jsem ji rychle čapla, běžela s ní do vany a volala na Romana, ať to sundá a smotá, než to prosákne na matraci 8-( . Takže máme vykoupané kočky, vzala jsem totiž rovnou i Cookinu a teď budu prát asi do půlnoci :-S . Ještěže máme chránič matrace :-p .
Odpovědět
http://www.super.cz/vtipky/13609-koci... Tak tomu se říká kočičí venčení :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bob :-D :-N to znám
Odpovědět
U nás se to stalo naštěstí poprvé :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
no nám se to jednou stalo s čuráním na postel a jednou s kakáním na perskej koberec ]-( :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no tak mi bydlíme v rozestavěném baráku,tak když byl kotě,tak tu sem tam něco udělal,ale tolik to nevailo,je tu všude zatím jen beton.a ted už je to v poho.naštěstí ;-)
Odpovědět
ahoj holky, mám tři kocourky, jsou to mé dětičky a nedám na ně dopustit, jenže teď máme malinký problém, přítel by si přál, abych se k němu nastěhovala, jenže má pejska střední velikosti a pouze 2+1, pejsek je už starší, takže se drahý bojí, aby ho kočeny neobtěžovaly a já se bojím, jak se snesou, aby jim neublížil, navíc jeden mazlík je strašný strašpytel, bojí se i sebe, zvířátka nechceme dát pryč, takže jsme se rozhodli, že spolu zatím bydlet nebudeme, ale zvláště partner to špatně snáší, je vůbec nějaká cesta ven z téhle situace? jinak kocourci jsou zvyklí na pidi psí plemena, ta jim nevadí
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?