Kočkařky, spojme se. Jaké máte doma micinky a mourky?

Zobraz úvodní příspěvek
Obdoba již existujícího tématu. Nechci nikoho urazit, jen si myslím, že někteří lidi jsou prostě psí a někteří kočičí a když už si tu povídají pejskařky, tak proč ne my, bezvýhradní milovníci čičinek.....Sama mám doma dvě. Rok starou Miu černobílou a tříměsíční mourku Akirku (manžel ji z legrace pojmenoval po mně) :)) Jsou to moje holčičky a když se přijdou lísat a usnou u nás, ráda říkám,že jsou to naše děti....Brzo budu mít na stránkách jejich fotky, tak se pochlubím....co vy? jaképak máte doma micinky a mourky? :))))
Odpovědět
Profilova fotka
yizheng:no Máca si plýšu "hýčká",je celej,akorát takovej uňumlanej,jak je často s ním :-D jinak tady má hračky rozházené po celém domě,ale tech si nevšímá.akorát takové plastové kuličky,v které je rolnička ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
yizheng:jo to máš pravdu hlavně ráno a v noci.člověk leží,všude naprosté ticho,skoro usíná a najednou takovej rachot :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jéé, tak to s tou pusinkou dělal i můj Charlie, ale neolizoval, ale otisk mi ten svůj mokrej čumáček na pusu :-N x-) žádnej jinej kočičák to nedělal, škoda, že už není |-| byl sladkej a nechal se chovat jako mimino na zádech a já mu zpívala, to se mu líbilo :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
faakt,no tak to je hezký ;-) taky se nechá chovat na zádech,někdy se teda vzteká a chce zdrhnout,ale většinou si libuje,když ho ještě drbeme na bříchu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
panda:a jak dlouho jsi měla Charliho?
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím všechny milovnice koček, mám doma taky dvě kočičí krasavice, ale to mi nestačí a snažím se pomoci i kočičímu útulku v okolí, nechcete se přidat? mrkněte sem: http://www.kocky-hodonin.estranky.cz/... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No asi rok a půl, umřel v necelých dvou letech (uspaný byl v březnu a narozeniny měl mít v květnu). Bohužel měl zhoubný nádor v hrudníku |-| granta, odtamtud mám Samuela x-) útulek super, chování paní už tak moc ne, ale co se dá dělat. Taky jim něco pošlu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
panda:aha,tak to mě mrzí. :-( a ted máš jiného?Samuela,jak ted čtu?
Odpovědět
Profilova fotka
granta : z hodonina mame taky jednu z nasich kocicek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, já měla s přítelem ještě k Charliemu kočičku Eli, modrá britka. Po smrti Charlieho jsme si řekli, že chceme druhou kočičku, aby Eli nebyla smutná. Takže se jelo do útulku pro Samuela. Ten měl rok v říjnu. Bohužel následoval rozchod a kočky byly u bývalého přítele, nechtěla jsem je dělit a dvě kočky do podnájmu mi nebyly dovoleny. Ale on si je pak nemohl nechat, začal jezdit často mimo město i čr a kočky neměl kdo hlídat, takže Samuelka mám já a Eli si vzala kamarádka ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
my máme mácu od jedné paní doktorky,u které dělá ségra.ale v budoucnu bych si chtěla vzít kočičku z útulku také.
Odpovědět
Profilova fotka
no i Charlie byl z útulku, takže já bych si brala kočičky už jedině asi tam. Ted jsem byla s přítelem v útulku dát jim tam nějaké jídlo pro pejsky a kočičky a hned bych si všechny vzala, málem jsem pak brečela |-| Tak nádherní pejsci tam jsou opuštění a ty bezvadný kočičky, jen nás uvidely, tak se nahrnuly k mřížím a chtěly se mazlinkovat x-) a měli tam tři štěňátka i s maminkou, nědo ji vyhodil z domova, když byla březí |-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak aspon jsou v dobrých rukou ;-) a Samuel je jaký kocour.promin,asi si to tady už psala,ale já jsem to nedočítala :-N Macík je zrzavo-bílý.má trochu delší srst,je to kříženec a ocas má,jak řekla mamka,jako vevrka,huňatý ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No Samuel je bílá kočička s černým ocáskem a sem tam má čený flek nebo flíček :-D je jak pošplíchanej barvou a je to normální kočka, jen dost macatá, no chutná mu :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to bych na tom byla stejně-vidět je takhle.bylo by mi to moc líto,že si je nemůžu vzít všechny.nechápu,jak lidi můžou být tak krutý ke zvířatům,vždyt jsou to živí tvorečkové ;-) bych je taky vyhodila na ulici,sby věděli jaký to je ]-( jsme taky z manželem našli před domek kotě,ho tam někdo vyhodil z auta,jsme si ho vzali,ale mácovi se to nelíbilo,tak jsme ho dali tchánovcům.byl tak vystrašený,chudinka malá...
Odpovědět
Profilova fotka
Macík je taky "normální"kočka a taky trochu macatec,taky mu chutná :-D a já vím,že by se nemělo,ale miluje popkorn,vždycky sonduje,kde co a i by vlezl do mísy,kdyby mohl :-N tak mu vždy trošku dáme,malinko.a nebo když jíme sýrovou bulku,tak nám málem vleze až do pusy :-D ale nemá rád můéko,zvláštní.
Odpovědět
Profilova fotka
já mám kocourka nalezence a kočičku z útulku, jsou skvělí, nechápu, co někteří lidé proti kočkám mají :-(
Odpovědět
Profilova fotka
a čím mě úplně vytáčí,že mi pořád leze na notebook.spí na něm a nebo sem leze na klávesnici,když píšu.a jednou jsem psala dlouhej mail a přišel macíček a zmáčkl mi ESC,já myslela,že ho uškrtím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
granta:taky takový lidi nechápu.chápu,že někdo dává třeba přednost psům,ale tak at na kočky nenadává.každýmu vyhovuje něco jiného a já si neumím bez kočky život představit ;-)
Odpovědět
Ahoj holky! :-) Ahoj Est a kde jsi byla celou dobu? Přírůstky nejsou, jen odrůstky. :-D Umístila jsem svoje dvě letošní nalezenkyně na umisťovací výstavě. Naštěstí už mám od obou zprávy z nových domovů, že se jim daří dobře. A mě zbyli jen starousedlíci. :-(
Odpovědět
loony včera jsem sem nahlídla, ale nepřispěla, ale ten výraz "odrůstky" mě u tebe taky hned napadl :-D . U nás taky nic nového :-D . A ty lidi, co nemají rádi kočky a upřednostňují radši psy bychom měli litovat. Nikdy totiž nepoznají opravdovou lásku s těmito hebkými kožíšky, ani slastné vrnění do ouška a všechno ostatní. A to je přeci velká životní prohra ;-) .
Odpovědět
mmch moc miluji tenhle citát: Vlahé modré oči na vás zoufale hledí. Miluj mě, říkají, pusť mě do svého života - a já ti převrátím vzhůru nohama celou tvou existenci...(Pam Brown) Opravdu výstižné ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Samuelek nám taky lehává na pc a příteli ho vždycky vypne :-D :-N ale poaždé No já sem spíš kočkařka, ale nikdy bych nikomu nevymluvila pejska, i když já vlastně ted pejska taky mám :-D , je to zaltíčko, ale váží skoro jako já, takže na klín bych si ho nedala :-N :-D Jinak nesnším řeči, že kočky smrdí ]-( to může říat jen člověk, kterej nikdy kočku neměl
Odpovědět
Profilova fotka
no, ale smrdí... teda jejich výkaly... ale když někdo argumentuje, že "to zvíře ale smrdí", tak to komentuju tak, že on vždycky jistě taky nevoní.... :-D
Odpovědět
Panda já mám psy taky ráda, ale myslela jsem spíš ty lidi, co vedou řeči o tom jak jsou psy věrní a kočky falešný a nejsou oddaný ]-( .
Odpovědět
Jinak tady někdo chtěl přispívat na útulky, teď se na kočkách online rozběhla akce pytel, kde se holky skládají na granule, pak ten pytel objednají na e-shopu a nechají ho poslat přímo do útulku, tak se můžete přidat ;-) . Já bohužel zatím ještě nemůžu, stále překonáváme finanční krizi a žijeme z jednoho platu |-| . Ale až to bude zase ok, tak taky přispěji x-) ...
Odpovědět
Profilova fotka
No my jsme byli v jednom útulku minulý víkend, měli jsme naplněný plný ufr od auta ;-) A pes nesmrdí a lidi taky ne? Ale pokud máš zakrytý záchod, tak to většinou nejde vůbec cítit :-) Ale lidi mají představu, že kočky smrdí jako pořád, to nevím, kde se to vzalo
Odpovědět
Profilova fotka
bobtail:kočky přece nejsou falešné,nevím proč se to o nich píše,že?taky nevím proč se říká:"pes,nejlepší přítel člověka"vždyt to je individualní,my měli psa i kočku u babičky,ale větší kamarád byl pro mě kocour,protože pes na mě prděl :-N taky mám ráda psi,i ho do budoucna chceme,ale kočka je prostě kočka ;-) panda:já vždy od pc odejdu a on mi tam vždycky něco namačká a já pak zírám,co se mi tam objevuje za věci :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jo a pokud jde o to,že kočky smrdí,tak mi vždycky když si čichneme s manželem k srsti Macíka,tak říkáme,že voňánkuje "po kočičákovi"a máme ho zatím jen vevnitř,v baráku a nesmrdí nám to tu.
Odpovědět
Profilova fotka
no pejsek má taky něco do sebe, procházky s ním jsou nezapomenutelné x-) , ale přece jenom si 50 kg ovčáka nedám do postele a nemůže mi usnout na hrudníku nebo na klíně :-N :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?