Menu Forum

Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

(cz & sk)
9. čer 2015  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
xkissax
Registrovala se 29. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 56 příspěvků, 2 alba a 1 článek. Má 2 přátele. Karviná, Region Karviná.
fotoportrét
fotoportrét
xkissax
Registrovala se 29. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 56 příspěvků, 2 alba a 1 článek. Má 2 přátele. Karviná, Region Karviná.
 Tak to my máme Filip a Nela emoticon
17. bře 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cinderella17
Registrovala se 10. prosince 2010 na mojasvadba.sk. Přidala 4 příspěvky. Má 1 přítele. Broumov, Česká republika.
  • Svatba byla 23. října 2010
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
cinderella17
Registrovala se 10. prosince 2010 na mojasvadba.sk. Přidala 4 příspěvky. Má 1 přítele. Broumov, Česká republika.
    Česká republika
 My čakáme dvojičky a budú to buď Filip a Jakub alebo Sára a Ester..Keďže sú jednovaječné, nebude to kombinácia, čo je škoda:(
17. bře 2011 v 19:56  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sasha.zimmermann
Registrovala se 2. listopadu 2007 na mojasvadba.sk. Přidala 496 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
sasha.zimmermann
  • Neví, kdy bude svatba
 Teď koukám na V.I.P. zprávy byl tam syn Nikolaj Bořka Slezáčka. Co na to jméno říkáte?
17. bře 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
terulilinka
95
Registrovala se 13. prosince 2010 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 555 příspěvků. Má 106 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
terulilinka
95
Registrovala se 13. prosince 2010 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 555 příspěvků. Má 106 přátel. Region Praha.
 @sasha.zimmermann no zní to trochu rusky emoticon
17. bře 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bronousek
15
Registrovala se 13. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 558 příspěvků. Má 12 přátel. Region Vsetín.
fotoportrét
fotoportrét
bronousek
15
Registrovala se 13. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 558 příspěvků. Má 12 přátel. Region Vsetín.
 @cinderella17 gratuluju ke dvojčátkům emoticon My máme drojčata z každé strany, tak se docela divím, že dcerku máme zatím jenom jednu emoticon Uvidíme při dalším.
17. bře 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
arilas
10
Registrovala se 7. února 2011 na beremese.cz. Přidala 376 příspěvků. Má 5 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
arilas
10
Registrovala se 7. února 2011 na beremese.cz. Přidala 376 příspěvků. Má 5 přátel.
 @aimirin Těžko říct, jak budou děti brát ta "cizí" jména...za nás to nebylo tak běžné. Třeba nám taky bude malá nadávat... emoticon.
Mně osobně se Iris líbí.
17. bře 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
Registrovala se 16. února 2011 na beremese.cz. Přidala 1030 příspěvků. Má 6 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
Registrovala se 16. února 2011 na beremese.cz. Přidala 1030 příspěvků. Má 6 přátel. Region Praha.
 @smanet Když vidím tu Samantu, hned se mi vybaví Sex ve městě - a Samantu jsem měla nejraději, byla správná! Já bych to brala všema deseti. (Ačkoli ta se psala SamanTHa, ne?) Jinak ale chápu - taky chci české, nebo alespoň takové to, kterému říkám "zastaralé", t. j. co se dávalo na začátku minulého století a co slýcháme v černobílých filmech. Hele a může být hůř - mému muži se líbí Bernadeta emoticon
17. bře 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
Registrovala se 6. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 2768 příspěvků. Má 14 přátel. Praha, Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
Registrovala se 6. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 2768 příspěvků. Má 14 přátel. Praha, Region Praha.
 @punk Nataša se mi moc nelíbí, zní mi to rusky a byla to moje učitelka na zpě,v kterou sem nemusela...ale ta Zita, jak si psala myslím, nebo Adina...to je krásné. I Lída, těch už je tak málo
17. bře 2011 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sasha.zimmermann
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
sasha.zimmermann
  • Neví, kdy bude svatba
 @cinderella17 Co tyto návrhy. Dle významu:

"Hvězda": Stella a Ester
"Vavřín": Daphne a Laura
"Tmavá, černá": Melanie a Leila
"Moje píseň": Gita a Shiri
"Mladá dívka": Lada a Korinna
"Bůh je moje přísaha": Alžbeta a Isabel
"Zlatá": Aurelia a Zlatica
"Lilie": Zuzana a Liliana (nebo Šošanna a Liliana)
"Květina": Květa a Hana (Hana v japonštině)
"Hojnost, blahobyt, majetek": Elodie a Odetta
"Mír": Irena a Salome
"Nebešťanka a Anděl": Celestina a Angelika (nebo Anděla)
"Holub": Jemima a Paloma
"Bílá": Bjela a Bianka (Bianca)
"Dáma", "paní": Nerys a Freja
"Božská": Zina a Julia
"Narozená v den Kristových narozenin": Noelia a Natalia

"Včelka":
Debora a Melissa
Debora a Melita

"Ranní Úsvit", "Jitřenka":
Zora a Danica
Danica a Dagmar
Dagmar a Aurora
Zora a Aurora

"Láska", "milovaná":
Amanda a Maite
Amanda a Milena
Maite a Milena
Amata a Milena
Libuša a Milena
Liběna a Milena
Ljuba a Milena

"Blažená, přinášející štěstí":
Hana a Alaia
Hana a Beata
Hana a Beata

"Dar boží":
Dorota a Johana
Dorothea a Theodora
Bohdana a Theodora
Bohdana a Dorota

"Paní domu":
Kyra a Marta
Kyra a Henrietta
Martha a Henrietta

"Nositelé vítězství":
Viktoria a Nikoleta
Viktoria a Veronika
Viktoria a Nikita

"Živá", "život":
Liv a Zoe
Liv a Eva
Zoe a Eva
Liv a Ava
Zoe a Ava

"Ušlechtilá bytost":
Adela a Heidi
Adela a Alicja
Alicja a Heidi

"Světlo", "světlá":
Lucia a Klara (obojí v latině)
Lucia a Elena (Ela v řečtině)
Lucia a Ilona (Ilona v maďarštině)
Lucia a Ileana (Ileana v rumunštině)
Lucia a Helena (Hela v řečtině)
Lucia a Světlana
Světlana a Helena

Markéta a Margaret(a)
Vivien a Bibiana
Wilma a Mína
Alexia a Sandra
Alexia a Saša
Sofia a Lydia
Charlotte a Karolina
Charlotte a Karla

Louisa a Lotta

Po bozích a bohyních:
Luna a Selena = Luna byla římská bohyně měsíce a Selena byla zase řecká bohyně měsíce.
Lada a Luna = Lada byla slovanská bohyně lásky, krásy a manželství.
Lada a Freya = Freya byla severská bohyně lásky, krásy a plodnosti.
Gaia (země) a Iris (duha)
Vesna a Lada = Vesna byla slovanská bohyně jara

Anagramy:
Erin a Neri
Malai a Lamia
Malia a Lamia
Adina a Diana
Adelina a Daniela
Adria a Daria
Alida a Dalia
Darina a Nadira
Eliana a Ileana
..............................................................................................................................
Chlapečci:
"Mírumilovní vládci":
Frederik a Vladislav
Fredrik a Vladan

"Dar boží":
Theodor a Bohdan
Theodor a Nathan
Theodor a Natanael
Bohdan a Natan
Johan a Ivan
Johan a Natan
Jonatan a a Natanael
Jonatan a Theodor
Jonatan a Bohdan
Johan a Bohdan

"Nositelé vítězství":
Viktor a Nikola
Viktor a Vítězslav
Viktor a Víťazoslav
Víťazoslav a Mikuláš
Víťazoslav a Nikola

"Kvítek", "Květena": Florian a Kvetoslav
"Bdělý", "ostražitý": Gregor a Ira
"Vládce domu": Henrich a Hynek
"Bohem vyvýšen": Joachim a Jeremiáš
"Více slavný": Václav a Boleslav
"Malí bojovníci": Marko a Marcel
"Boží záchrana": Ezra a Izaiaš

"Slavní bojovníci":
Alois a Ludvík
Ludvík a Branislav
Alois a Branislav

"Radost":
Gil a Liron
Radek a Gil
Liron a Radek
Liron a Radim
Gil a Radim

"Mír a láska":
Irenej a Lubor/Lubor
Ireneus a Lubor/Luboš
17. bře 2011 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
 @aimirin A víš, že já se poslední dobou seznamuju snad jen s Lídama?! emoticon Zase ale musím podotknout, že za "Lídu" vydávají jak Liduši, tak Ludmilu. U nás se ale Ludmile zkráceně neříká Lída, nýbrž Luďa, tak jsem z toho vždycky zmatená, když mi někdo řekne, že je Lída, a pak jí píšu mejl nebo tak a zjistím, že je to vlastně Luďa emoticon
17. bře 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
 @aimirin Nataša se mi taky nelíbí emoticon
17. bře 2011 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
formelina (29 r.)
6
Registrovala se 10. července 2009 na beremese.cz. Přidala 52 příspěvků a 1 album. Má 15 přátel. Region Ostrava.
  • Svatba byla 2. července 2011
    Čeladná, Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
formelina (29 r.)
6
Registrovala se 10. července 2009 na beremese.cz. Přidala 52 příspěvků a 1 album. Má 15 přátel. Region Ostrava.
  • Svatba byla 2. července 2011
    Čeladná, Region Frýdek-Místek
 @arilas - v pubertě jsem ho ze začátku taky neměla ráda, ale nakonec jsem přišla na to, že je lepší se jmenovat Antonie nebo Antonín či Josefína než Martina, Jana, Zuzana atd... takové jsou na každém rohu ve třídě xxx... a pak je to zuzana dlouhé vlasy, zuzana v levo atd...
17. bře 2011 ve 22:47  •  Svatba byla v červenci 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
smanet
Registroval se 10. ledna 2011 na beremese.cz. Přidal 67 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele.
  • Svatba byla 1. října 2011
    Hrad Valštejn- kaple sv. Jana Nepomuckého, Region Turnov
fotoportrét
fotoportrét
smanet
Registroval se 10. ledna 2011 na beremese.cz. Přidal 67 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele.
 @punk emoticon), tak to ta Samatha je zlatá emoticon
18. bře 2011 v 16:26  •  Svatba byla v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
smanet
fotoportrét
fotoportrét
smanet
 @formelina známá má kluky Kiliána a Kajetána, ty jen tak dva někde nebudou emoticon obě to jsou "česká" jména, ale najdou se jen v katolickým kalendáři
18. bře 2011 v 16:32  •  Svatba byla v říjnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jachin
Registrovala se 30. září 2006 na mojasvadba.sk. Přidala 3988 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
jachin
Registrovala se 30. září 2006 na mojasvadba.sk. Přidala 3988 příspěvků. Má 2 přátele.
 Nataša je pekné emoticon my čakáme chlapca tak to bude bud Timotej, Ondrej alebo Martin.
18. bře 2011 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janinka1987
9
Registrovala se 6. září 2010 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 127 příspěvků. Má 31 přátel. Česká Lípa, Region Česká Lípa.
fotoportrét
fotoportrét
janinka1987
9
Registrovala se 6. září 2010 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 127 příspěvků. Má 31 přátel. Česká Lípa, Region Česká Lípa.
 @formelina Jelikož jsem Jana, vím přesně, o čem mluvíš emoticon Na základce jsme byli ve třídě 2, na střední 3 a na VOŠce taky 3 a to jsem spolu bydleli na pokoji na koleji, to byl dobrý bordel ve jménech...
@smanet Známá má ségru, a její synové se jmenují Šimon a Kilián. Až do té doby jsem nevěděla, že jméno Kilián existuje, a že je dokonce české emoticon
18. bře 2011 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cinderella17
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
cinderella17
    Česká republika
 @sasha.zimmermann

Diky, naozaj pestry vyber, mozno to este prehodnotimeemoticon
18. bře 2011 v 17:32  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
 @jachin Když já mam Natašu ve škatulce - když jsem nastoupila na SŠ a tam jsme "vyfasovali" profesorku na angličtinu. Do 89 učila jen ruštinu a měla k té angličtině příšerný ruský přízvuk a já uměla anglicky líp než ona. Do toho furt říkal "Á háve got ván kveščn" (což mělo být I have got one guestion), no děs běs emoticon
18. bře 2011 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beta.m
4
Registrovala se 2. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 108 příspěvků a 1 album. Má 29 přátel. Dobruška, Region Rychnov nad Kněžnou.
fotoportrét
fotoportrét
beta.m
4
Registrovala se 2. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 108 příspěvků a 1 album. Má 29 přátel. Dobruška, Region Rychnov nad Kněžnou.
 @ma_kup Já se jmenuju Alžběta a to jméno úplně nesnáším takže jestli se chceš dítěti pomstít .... emoticon ale tak třeba se mu bude líbit, kdo ví
18. bře 2011 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @beta.m Ale to je hezké jméno a slavné emoticon Moje oblíbené...my jsme měli spolužačku Alžbětu, ta už je teda dávno vdaná, vdávala se hned po maturitě..
18. bře 2011 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lennisek
Registrovala se 1. března 2011 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lennisek
Registrovala se 1. března 2011 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahojky, nám se s přítelem líbí na holčičku : Vaneska,Karolínka, Viktorka, Verunka, Nelinka, Esterka, Sofinka a u kluků vedou : Matyáš, Tadeáš, Viktor, David, Dominik, Maxmilián. Zatím mimčo nečekáme, ale hned po svatbě plánujeme a jelikož svatba je 16.7.2011, tak snad to není v nedohlednu emoticon .
18. bře 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sasha.zimmermann
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
sasha.zimmermann
  • Neví, kdy bude svatba
 @punk
A co tyto "zastaralé" jména?
Jenovefa, Adléta, Adina, Aloisia (zkráceně Lola), Amalia, Anastazia, Anděla, Agnes, Apolena, Aurelia, Aurora, Augustina, Bohumila, Božidara, Celestina, Cecilia, Ctirada, ....
18. bře 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
fotoportrét
fotoportrét
aimirin
17
 @sasha.zimmermann Amálka - to si hned vzpomenu na Gabru a Málinku
18. bře 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
 @sasha.zimmermann
Mně se líbí Karla a Leopolda - Leopolda víc. Známí mi říkají, že je to jak Poldi Kladno, ale ona se ta manželka zakladatele fakt jmenovala Leopolda, proto je to (resp. byla) Poldi Kladno emoticon Líbí se mi Poldička, Poldi, Poldinka, nebo i Lea.

Pokud myslíš k Tebou zmiňovanému příjmení - t. j. Křížková-Krejčí, tak tam by se mi líbyla Apolena emoticon
18. bře 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tatianka007 (34 r.)
Registrovala se 8. ledna 2011 na mojasvadba.sk. Přidala 64 příspěvků. Má 6 přátel.
  • Svatba byla 18. června 2011
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
tatianka007 (34 r.)
Registrovala se 8. ledna 2011 na mojasvadba.sk. Přidala 64 příspěvků. Má 6 přátel.
    Slovensko

Môj anjeliček je Chris emoticon
18. bře 2011 ve 22:45  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
 @tatianka007 Jenom Chris, nebo Christopher?
18. bře 2011 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
tatianka007 (34 r.)
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
tatianka007 (34 r.)
    Slovensko
 @punk
iba Chris
19. bře 2011 v 09:23  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ma_kup
1
Registrovala se 3. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 10 příspěvků. Má 4 přátele. Region Žďár nad Sázavou.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
ma_kup
1
Registrovala se 3. ledna 2011 na beremese.cz. Přidala 10 příspěvků. Má 4 přátele. Region Žďár nad Sázavou.
  • Neví, kdy bude svatba
 @beta.m mám spoležačku Alžbětu a říkáme jí Bětko. Moc se mi to líbí. Bětuška Bětka Babetka Bety
19. bře 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
beta.m
4
fotoportrét
fotoportrét
beta.m
4
 @ma_kup Mě se taky říká Bětko ale to jméno mi říjde prostě divný.... emoticon
20. bře 2011 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
fotoportrét
fotoportrét
punk
4
 @beta.m Mně se taky Alžběta líbí - měla jsem jednu známou a nikdo jí neřekl jinak než Bety nebo Bětulka - to mi přijde hezké.
Ale ono se asi nikomu moc nelíbí jeho vlastní jméno, ani mně ne emoticon
20. bře 2011 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš