Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

Zobraz úvodní příspěvek
Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě? Jste zastánkyně tradičních jmen nebo spíše něco pikantnějšího? A zaobíráte se tím, jaké se ke jménu váže jméno? Je pro Vás důležité, jak se bude na děti volat nebo prostě dáte jméno podle úvažení? Pojďme se poprat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kauculacek: Moje taky neoblíbenější :-D Rita, to mi přijde jako jméno pro psa. To samý Max, tak se jmenuje snad 5 psů z okolí. Ale nikomu to nehaním :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak Vám za tu Ritu dík, ale náhodou se s tím jménem žije docela prima :-D alespoň teď už to není tak zválšní ale za totality se tak fakt jmenoval jen nějakýmístní pes a já ;-) ale zas byla výhoda že to ve škole všichni nezdrobňovali, to se mimoc nelíbilo .... jinak mě se docela líbí Soňa nebo Nikola (ale těch bylo poslední dobou moc) z kluků Filip, Radim, Marián... ale uvidíme, ještě je dost času přemýšlet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vecernice: tak to jsem nechtěla :-N :-D
Odpovědět
Profilova fotka
večernice: Ej, to sme nechtěli - každý má názor ;-) Filip - toho chci a Marián je zajímavé ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ono každé jméno je krásné, musí se jenom krásně vyslovit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Anežka se mi moc nelíbí. Na malého prcka v pohodě, ale na slečnu v pubertě moc ne a na nějakou 100 kg paní už vůbec ne :-N
Odpovědět
Profilova fotka
A to mně se zas Anežka líbí! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mně se líbí snad odjakživa Eliška .... a teď jako na potvoru je Elišek snad milion :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Eliška je hezčí než Anežka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sice pro jména na A mám "slabost", ale Anežka mi prostě zatim nějak nesedí.
Odpovědět
Jj, s Eliškama se roztrh pytel :-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kamarádka čeká druhé dítko, s největší pravděpodobností holku, vždycky chtěla Elišku, pak zjistila, že jich je moc, tak jsem se radovala, že vybere nějaké jméno, které nemá každá druhá holčička a zatim to vypadá, že dají Annu. Tak jen doufám, že si to ještě do července rozmyslí. To už radši tu Elišku.
Odpovědět
Článek se načítá
nunacek: vzdyt Anna je kraaasneee..takove divci a ma hodne variant.. Tobe se to nelibi?
Odpovědět
Profilova fotka
mě se takové ty typické české moc nelíbí, ani Anička, ani Anežka, ani Eliška (není to špatné jméno, neboť se tak jmenuje mamka, ale prostě asi budu hledat něco víc neutrálního) kauculacek, zuzka: uplne v pohode, aspon si s tim jmenem uziju legraci :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Anna je krásné jméno, další můj favorit x-) vecernice:To si myslím, sranda musí bejt :-D Fakt děs jména jsou třeba Rusalka, Jitřenka,...
Odpovědět
Profilova fotka
elenore: Anna se mi nelíbí, samo o sobě se mi nelíbí to jméno a navíc je Aniček všude strašně mooooc, tedy aspoň v mém okolí :-|
Odpovědět
Profilova fotka
mě se líbí Nikola i Natálka, jenže s těmi se teď roztrhl pytel. I Filipů je nějak moc ..... ještě to skloubit s příjmením, a zároveň pořešit, aby to nebylo hned před či po Vánocích a tak ....mě by se líbíl i třeba Kryštof, ale nevím, kolik se jich nyní rodí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vecernice: Natálek je teď hrozně moc to máš pravdu, Nikolek v mém okolí až zas tolik není, znám jich jen pár, mezi nima je i moje neteř Nikol :-D Kryštof se mi taky líbí, ale manželovi neee. A Kryštofů je v ČR 4.972, což není moc.
Odpovědět
Profilova fotka
tak to zní slibně, mě Kryštof prošel i u drahé polovičky, sice ne jako favorit, ale aspoň nebyl zamítnut :-D Nikolka by se mi taky líbila, ale asi už by nešla k příjmení ..... no však uvidíme. sestřenici se teď narodil syn, měl to být VIktor, a na poslední chvíli z něj prý udělali Antonia ... chudák malej ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teď jsem mrkla do novin: od 12. do 26. února se v MB narodila miminka s těmito jmény: Adam Anna Daniel David Eliška Ester Hana Jakub 2x Josef Julie Karolína Magdalena Martin Matyáš Michal 2x Natálie Petr Radka Tadeáš Tereza Tobiáš Viktorie Vít Vojtěch Zuzana
Odpovědět
Profilova fotka
Antonio, to je jak z nějaké telenovely :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Od 9. do 13. února. se v MB narodila miminka s těmito jmény: Damián Karolína Jakub 3x Markéta 2x Ivo Vojtěch František Lukáš Simona Marie Maxmilián Eliška 3x Pavel Denis Vít Sofie Dalibor Barbora Petr Matěj Kristýna David
Odpovědět
Nunacek: Jména z vaší rodiny, co se mi líbí: Libuše, Luboš, Alžbeta, Václav, Viera, Iveta
Odpovědět
Jak se vám líbí tyto jména na chlapcích? Nikola Nikita Vendelín Sasha Marian Lucian Julian
Odpovědět
Profilova fotka
Nikola a Julian mi nevadi,
Odpovědět
Profilova fotka
sasha: Nenadchlo mě ani jedno jméno z tvého výčtu :-N Zkousla bych asi jen Nikolu.
Odpovědět
julian je celkom ok, ale synovi by som nedala take :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nikola, Nikita i Sasha me zní jako ženská ..... takže asi jediný by dle mého šel Marián ;-) ale strašně záleží na příjmení ..
Odpovědět
Profilova fotka
Lucian, tak se jmenuje pes mé známé .... tak si to na dítěti nějak neumím představit. Jak by se mu říkalo zdrobněle =-) Nikita je vyloženě ženské jméno :-N Asi bych nebyvtala žádné :-N
Odpovědět
Profilova fotka
nevybrala ...pardon :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?