Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

Zobraz úvodní příspěvek
Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě? Jste zastánkyně tradičních jmen nebo spíše něco pikantnějšího? A zaobíráte se tím, jaké se ke jménu váže jméno? Je pro Vás důležité, jak se bude na děti volat nebo prostě dáte jméno podle úvažení? Pojďme se poprat :-D
Odpovědět
jedine Sasha z toho
Odpovědět
Zuzka.O: Lucík, Luciánek, Luka, Cian. Nikita je původem mužské jméno ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
"Brutální Nikita" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jeden můj známý se jmenuje UGO. Myslela jsem, že špatně rozumím a mělo tam být Hugo, ale ne.
Odpovědět
Profilova fotka
od spolužačky dcera se jmenuje Eunika
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska má svátek Stela - krásné jméno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
paji - tak to je dobrý, ještě že nemá místo G, F :-D
Odpovědět
Profilova fotka
brumdinka: No já bych asi přežila toho Huga, ale bez toho H na začátku, mi to přijde fakt divné. Nastěstí jsme se shodli s přítelem na jménech Lukáš a Pavlína.
Odpovědět
Profilova fotka
No i ten Hugo, nevim nevim - je fakt že mi přítel vyprávěl že když byl na škole - dělal vojenskej gympl a už je to v minulym století :-) tak tam měli ruštinářku, prostě klasickou bábu do RVHP, jestli si umíš představit :-D a ta měla dva syny Huga a Quida, no samo že ty dva si užili a to nejen kvůli těm jménům, ale i díky mamince zapálené komunistce ;-) já nevim já bych to prostě dítěti nemohla udělat dát mu takový nějaký hrozný jméno :-p jen mně tak napadá neni ten UDO náhodou němec, oni tam maji takový všelijaký jména, přítel mé sestry sice čistokrevnej němec neni, protože se narodil tady a žije tu celej život, ale má německý občanství po otci a jmenuje se Beno - sestra je rozvedená a toto je její nový přítel už asi 6 let, ale když jsem to jméno slyšela poprvý tak sem si myslela že si ze mně dělá srandu a že se tak menuje jejich pes :-D
Odpovědět
Pajinka: Tvůj známý je Ital? Ugo je italská varianta Huga.
Odpovědět
Profilova fotka
sasha:Ne, je to Čech. Diky za info, to jsem netušila. Třeba se rodičům líbilo na dovolené v Itálii :-)
Odpovědět
Ahmeško, Ambrózio, Čemajl, Damián Kryšpín, Jonáš-Bruno, Kajetán Leopold, Pravoň, Rodomil, Volfram, Věněk, Vesmír
Odpovědět
Článek se načítá
Anamika, Esmeralda, Jessica, Maratóna, Meggie, Mejbelína, Pětiletka, Polinéza, Rusoslava, Serafína, Vivien, Winona, Zaira
Odpovědět
Profilova fotka
Naše učitelka na základce nám vyprávěla,že měla spolužačku a ta se jmenovala Pětiletka :-p a maminka tý Pětiletky zase Olympiáda,byla původem Ruska
Odpovědět
Profilova fotka
My mame doma Valentinu.Isabel ale moje nevlastni mamka jse jmenuje Marie-Soleda-Samanta-Herera-Rodrigez-Gonzales-Buryova top je mazec :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska má svátek Tomáš - krásné jméno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, krásné, a jednu dobu docela hodně používané :)
Odpovědět
mně se líbí jména Karolínka a Mikuláš (přítel Mikuláše nechce). K příjmení Novák nechceme moc tradiční jména... Hlavně, aby se děti nejmenovali po rodičích nebo prarodičích... já: Jana (v rodině nás je asi 8) rodiče: Ludmila a Jaroslav prarodiče: Marie a Jaroslav, Ludmila a Alois sestra: Adéla přítel: Michael rodiče: Anna a Radoslav prarodiče: Anna a Jaroslav (asi-viděla jsem ho jednou), Zdeněk a Míla (správný tvar jména nevím) bratr: Filip
Odpovědět
Profilova fotka
kauculacek: Tomáš je hodně časté jméno, v ČR jich je 162 802 :-D aurinko: Sestra má krásné jméno :-)
Odpovědět
Tomáš se mi líbí, ale znám jich moc (mám na ně štěstí-sama jsem chodila se dvěma) =) nunacek: říkají ji Adys, Aduš, Adísku, Adinko, Aduško, Áďo, Aduno...
Odpovědět
Profilova fotka
Mě se Tomáš líbilo vždycky a moc jsem si přála mít malého Tomáška, ale jelikož je manžel Tomáš, tak to nehrozí, nechceme děti pojmenovat po nás, i když mě se manželovo jméno moc líbí a jemu moje taky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tomášů je sice hodně, ale mě tedy trvalo dlouho, než jsem jednoho poznala a teď si ho budu brát ;-) ale když jsem byla v pubertě, tak sem chtěla mít taky syna Tomáše, ale taktéž po rodičích pojmenovávat nebudem. A o Pětiletce jsem také slyšela od mé starší kolegyně před pár lety ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pavcza: Tak to jsi na tom podobně jako já :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mně se taky Tomáš vždy líbil, ale sestra mně předběhla a má Tomáše, už je mu 18-náct ;-) Jinak když sem házíte rodinu. Tak já: Jana rodiče: Ludmila a Viktor sestry: Dana + přítel Jindřich, Šárka + přítel Beno neteře: Veronika, Simona, Kateřina synovec: Tomáš teta: Růžena strejda. Miroslav + jeho žena Líba neboli Libuše babi: Helena mm: Jirka, jeho rodiče: Jiří a Jaroslava, bratr: Honza + žena Hana a dcera Natálie babi. Libuše aurin: my zas máme štěstí na Jirky, ségra si jednoho vzala a pak se s nim rozvedla a pak s dalšim chodila, já taky s dvěma chodila a třetího si snad brzo vezmu ;-) a aby toho nebylo málo tak náš syn se jmenuje Jiříček přes mé četné protesty :-D nakonec sme se domluvili na kompromisu, kdy malej má jméno po příteli a příjmení po mně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
p.s. - ještě sem zapomněla tetinu rodinu, tam taky vládne jméno Jirka - tj. brátránek + sestřenky syn a sestřenka se jmenuje Jitka
Odpovědět
u mna momentalne vedie Tomas a Terezka resp. Tamara..po nikom z rodiny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jak se vám líbí jméno Roman?
Odpovědět
nunacek, líbí, pro mě patří rozhodně k těm hezčím jménům ;-)
Odpovědět
Brum: Beno je nějaká zkrácená verze Benjamína? Nebo to je takhle už v občance? Se mi moc líbí!
Odpovědět
Profilova fotka
A jak se vám líbí jméno Andreas?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?