Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

Zobraz úvodní příspěvek
Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě? Jste zastánkyně tradičních jmen nebo spíše něco pikantnějšího? A zaobíráte se tím, jaké se ke jménu váže jméno? Je pro Vás důležité, jak se bude na děti volat nebo prostě dáte jméno podle úvažení? Pojďme se poprat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luko..ta čo už :-D ale niektoré mená sú mi jednoducho proti srsti a k niektorým sa mi spája osobná negatívna skúsenosť.. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
to kmoky malo byt kamosky... :-D :-D :-D
Odpovědět
no ti poviem, mne tiez, prekliatie ucitela :-D ze s menom sa spaja ziak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ved to..a to som dlho neučila..a je tu ešte manžel učiteľ...ach to bude ťažké :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mi nieco hovorol luko....tento rok som mala babu s nadhernym menom - Ruth Theisova...no nechceli by ste sa tak volat?... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
No to znie dobre.
Odpovědět
Profilova fotka
inak luko, termin je za dverami, co moja?... 8-)
Odpovědět
no na slovensku by to asi tak neocenili, ale meno je to smrncovne x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale ved to bolo na Slovensku... 8-) 8-) 8-)
Odpovědět
a bola slovenka?
Odpovědět
Profilova fotka
hej... :-D :-D
Odpovědět
jej :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D no nic, este ubehne vela vody, kym budem krstit vlastne... 8-) pekny vecer, pa
Odpovědět
Novorozeňátka na Benešovsku: Alžbeta Ambrozy (sestra Valentína) Nela Lorenz Sofie Fraňková Jakub Pýcha Natali Nováková Jiří Hanzal (bráška Jan) Daniel Horák (sestra Tereza) Dominik Habison (bráška David)
Odpovědět
Profilova fotka
Nela Lorenz je slušný jazykolam. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Barborka, ale Schultz u mna ti tiez pride divne? Dufam ze nee ;-) pozdrav si pana manzela od nas...ale musim povedat ze aj ked nemecke priezvisko, predsa len nebudu deti Ute a Helmut alebo Ulrich :-D :-D :-D :-D jeziiiiiiiiiis ze Ute a Ulrich, bleeeeeeeee jak ma to vobec napadlo???
Odpovědět
alebo Ursula a Hans :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jeeeeeeeej danenky, no to tiez :-) :-) Barborita sa uz tusim offla ze?
Odpovědět
jj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja uz som hovorila, mne sa paci Jasmina, mozno aj s tym priezviskom by to nebolo zle, mlady panko vymysla, ze moc arabske Mne sa este pacia tieto, ale muzovi ne, v zatvorkach preco: Lara (ze to nee lebo Lara Croft), Zara (ze to neee lebo obchod), Lolita (ze to nee, lebo budu hovorit, ze je ku.va uz odmalicka).... Takz potom skor take normalnejsie ako Laura alebo Sofia (nie Sophia), muzske teoretis David, Oliver, paci sa mi aj Jakub, ale dala ho sesterka (nevediac toto samozrejme) a Ivovi Patrik, to mne moc neee
Odpovědět
no pekne mena si si vybrala...a mladeho zrus:-D ...lebo vsak na kadze meno sa da nieco najst, ked sa chce
Odpovědět
Jasmina je super, aj Lara sa mi pacia a Sofiu mam aj ja v zozname x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ved jak pisala Barborka, ja budem v porodnici :-) ale nie, presne, na kazde vies nasit nieco negativne ked moc chces...
Odpovědět
ja to stale vravim, ze kto rodi, ten rozhoduje :-D :-D :-D ale samozrejme, ze nejaka porada iste prebehne, lebo nedala by som meno, ktore by bolo vyrazne proti srsti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak tak
Odpovědět
Profilova fotka
Luko,ja mam doma Mareka a vyslovuje sa to celkom fajn,ani som nevedela kolko mu toho vymyslim...Marček,Marulík,Marinko-to je moje oblubene a najlepsie ked sa on sam pomenuje Majek :-D Na T by to vyhral Tomáš,alebo Tobias.Inak kamoska dala nedavno meno Timotej.
Odpovědět
@witchka @luko Lucka, mena mas krasne vybrate- mne osobne najviac reze Zara a z chlapcenskych Oliver, ale ja som tiez uz spominala ze Jakub je krasne a ty si mozes vyberat tradicne, netradicne, ake len chces Schultz je super priezvisko, tam nemas problem, ci to nebude zniet ako u ro..... komunity- skratka je to tak my to musime viac zvazovat a nie, tvoje priezvisko sa mi paci ako nikoho!!!! dva prsticky do nebicka neoklamem..............
Odpovědět
@luko ty mas pekne alternativy k tej naklonnosti k ruskym menam no mne sa paci Jelena, alebo Jela a Ella je fakt krasne, aj nam sa paci ale ako meno, nie ako oslovenie nasho buduceho potomka........................
Odpovědět
este ma napadla Zoja :-) Schultz je fakt super priezvisko, k tomu mozno daj aj zahranicne meno a je to v pohode :-)
Odpovědět
moja dobra kamoska sa vola Hevin :-) ked sme sa zoznamovali,s om myslela, ze to prezyvka asi tri krat som sa jej pytala, ze ale krstne meno ake mas :-D no trapas :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?