Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

Zobraz úvodní příspěvek
Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě? Jste zastánkyně tradičních jmen nebo spíše něco pikantnějšího? A zaobíráte se tím, jaké se ke jménu váže jméno? Je pro Vás důležité, jak se bude na děti volat nebo prostě dáte jméno podle úvažení? Pojďme se poprat :-D
Odpovědět
trip Pfaidra tam nie je len Phaedra. Mne sa páči Pollyanna
Odpovědět
Profilova fotka
talia - hej, je tam Phaedra, ale ja som si to trochu prispôsobila, kedže to meno vzniklo z gréckeho mena Faidra :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Fabiana,Fabiola, Fatima, Fausta, Federica, Fedora, Felicia, Felicita, Fiammetta, Filippa, Filomena, Fiordaliso, Fiore Fiorella, Fiorenza, Flaminia, Flavia, Flaviana, Flora, Floriana, Floridia, Florina, Foca, Fortunata, Fosca, Franca, Francesca, Fulvia :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Palladia, Palmazio, Palmira, Pamela, Paola, Patrizia, Pelagia, Penelope, Perla, Petronilla, Pia, Piera, Placida, Polissena, Porzia, Prisca, Priscilla, Proserpina, Prospera, Prudenzia
Odpovědět
tripplebi: Paloma, Pamela, Penelope, Philomena, Fatima, Felicia, Fiona, Flavia, Flora/entina, Františka, Frida
Odpovědět
Profilova fotka
ďakujem všetkým za mená
Odpovědět
Novorozeňátka: Pardubicko: Kristýna, Tuvshinba Iar (asi Mongolka), Eliška, Vendelín, Nikol, Eliška, Klára, Natálie, David a Pavel Orlicko: Nicolas Doleček, Dominik Nejedlý, Sára Brunclíková, Jana Pirklová (sourozenci Tomáš, Lucie), Aneta Spoustová (sestra Tereza), Tereza Jarná (sestra Kristýna), Barbora Kovářová, Pavel Šafář (bratr Jan), Tomáš Mikulecký, Jakub Rychlínek (bratr Jan), Darja Mykisková (sourozenci Tomáš, Svatava), Tadeáš Havlena, Ivana Keptrová (bratr František)
Odpovědět
http://kutnohorsky.denik.cz/miminka/k... http://olomoucky.denik.cz/miminka/bab...
Odpovědět
Ahoj holky, mě se líbilo pro chlapečka Tobiáš, Tadeáš, Jonáš, Jáchym... Tobiáška mi vzala přítelovo ex :-( :-( :-( Tadeáš se mi taky líbí, ale Tobiáš byl lepší...měl lepší zdrobnělinu - Tobík... U Tadeáše mi Tadík moc nesedí... A Jonáš, Jáchym...neznám žádnou zdrobnělinu kromě -ek U holek je výběr lepší, mě se líbí Samanta, Aneta, Žaneta a spousta dalších... Ale cítím, že budu mít kluka...
Odpovědět
Profilova fotka
a co ne tobiáš ale jen tobby?
Odpovědět
Profilova fotka
Tobby..mne to pripadá ako postavička z nejakej rozprávky :-N ( a pripomína mi to Dobby - z H. Pottera :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
Tobby bolo také malé žriebätko z jednej rozpávkovej knižky, ktorú som ako dieťa mala rada. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jachin :-D :-D ,moje sestřenka má právě přítele australana Tobbyho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
co byste delaly, kdyby vam vase nejlepsi kamoska rekla, ze da diteti stejny jmeno,jako mate vybrany vy?
Odpovědět
nahoda? alebo si to dala podla teba?
Odpovědět
denisska: Tobby je krásné, ale nehodí se k našemu příjmení...máme takové ryze české... Ale už jsem se rozhodla...co na tom, že ho bude mít i bejvalka, já jsem si to jméno vybrala a ona bydlí stejně dost daleko od nás...takže pokud bude jednou chlapeček bude to Tobiášek...a hotovo...teda pokud mi ho nevyčoudí někdo z rodiny...to pak ne... :-o
Odpovědět
Profilova fotka
to snad ne:-))a co tobias?
Odpovědět
Profilova fotka
kristi?no trošku podlé ne?pak soutěžit kdo ho bude mít dřív nebo jestli na ně budete volat jak blbci stejně....no :-S naštavlo by mě to ]-(
Odpovědět
Ditině: Návrhy pro kluka: Erik, Jindřich, Oliver, Stanislav, Robin, Kristian, Rastislav, Jaromír, Viliam, Adrian, Hynek, Maxmilian, Libor, Sebastian, Albert, Kamil, Rudolf, René, Eduard, Prokop, Vlastimil, Gabriel, Andrej, Dalibor, Ivan, SImon, Dušan, Štefan, Radovan, Marcel, Miloslav, Marián, Přemysl, Damian, Vítězslav, Bruno, Tibor, Theodor, Artur, Vincent, Hugo, Benjamin, Oskar, Metoděj, Eliáš, Luděk, Bedřich, Alan
Odpovědět
tripplebi: Co třeba jména začínající na další písmenka?
Odpovědět
Profilova fotka
Adrian je celkem ok aco třeba André? Metoděje teď máme ve školce,Metůdek mi jaksi moc vyslovovat nejde :-S
Odpovědět
Profilova fotka
neni to nahoda, vdzy mela vybranyho Matyse a Sebastiana, vcera ji rekli, ze to bude kluk a dneska mi rekla, ze se dohodli na Alexovi... ja teda tehu nejsem a do budoucna bych radsi holku zase, ale i tak me mrzi, ze mi ho sebrala, my jsme to vybirali strasne dlouho - aby ho nikdo znamy nemel, aby se to hodilo k prijmeni, uz jsem si na to jmeno zvykla, kdybych byla tehule ted, tak okamzite vim,jak se kluk bude jmenovat atd.
Odpovědět
Profilova fotka
sebastian je taky ok,ale zdrobnělina sebík mi ho totálně znechutila, hugo to je jak z toho večerníčku, oliver mě napadne oliva :-D simon je celkem ok,vencent-vincentka :-D ,
Odpovědět
Profilova fotka
kristi,příště o tom mlčet!!ani já neříkám,skoro nikde,co chceme za jméno ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
deni, ja vim....priste drzim hubu. Nastesti muz prohlasil, ze at si s tim klidne vytre prd@l a my si vymyslime lepsi
Odpovědět
to kristi: mne sa podobne stalo, ja este deti nemam , ani momentalne necakame...ale ked sme sa niekedy rozpravali s kamaratkou ake mena sa nam pacia, a ja som jej povedala ze mne Nina,a ze take urcite dam, tak ma vysmiala, ze to je co za hrozne meno...a tri roky na to , hop sa jej narodila dcerka, a dalla jej meno Nina... :-D Myslela som ze sranduje...ale nie Tak co uz, ak by som tak velmi trvala na tomto mene, tak ho dam dietatu aj ja..ved je to kamoska, v rodine je to horsie, tam by dve ovnake mena asi narobili zmatok..Lebo napr. chlpacenske meno sa mi vzdy pacilo Martin, ale minuly rok sa narodil manzelovmu bratovi syn, a ake meno mu dali- no Martin. co uz, proste mam smolu,a predbehuju ma.. A ak nie, je kopu inych mien, krasnych, ja som od Ninky upustila, uz je ich vela a vsade... takze mi neostava ine, len vymyslat dalsie, ale asi to necham az vtedy, ked budem tehotna, a nikomu uz nepoviem ake meno sa mi paci a by mi ho opat niekto neukradol ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Gabriel je pekné meno, ale neviem nájsť na neho nejakú peknú zdrobneninu. Gabo, Gabko sa mi nepáči. kristi - keby mi titi urobila moja kamarátka a ešte k tomu naj kamarátka, tak ju na fleku zaškrtím. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
kristi :-D dobře udělal! ještě ,že my nechcem české,tak snad nás nikdo nepředběhne,ale jsou to dobré podrazy,protože vybrat jméno,které je hezké,hodí se k příjmení není zrovna jednoduché,že?
Odpovědět
Profilova fotka
no, kdyz muz tohle rekl, v duchu jsem zajasala, pac by mi mohl projit ten Nathan - teda kdybchom meli jeste jedno a byl by to kluk.
Odpovědět
Profilova fotka
:-D to jo
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?