Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

Zobraz úvodní příspěvek
Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě? Jste zastánkyně tradičních jmen nebo spíše něco pikantnějšího? A zaobíráte se tím, jaké se ke jménu váže jméno? Je pro Vás důležité, jak se bude na děti volat nebo prostě dáte jméno podle úvažení? Pojďme se poprat :-D
Odpovědět
no dufam, ze do dvoch rockov bude tento menovy problem u nas aktualny, strasne sa na to tesim, ked uz budeme mat pre koho vyberat :-)
Odpovědět
dakujem cize ako hovorim, mena su vybrane, resp. favority, medzi ktorymi budeme rozhodovat, cize o take tri- styri roky vam mozem napisat, ako sme sa nakoniec rozhodli ale rozhodne to nebude po nas, to by som tomu malemu stvoreniatku neurobila sice Mario je podla mna v pohode a ani Barbora nie je zle, ale to je potom stara a mlada a pod. mame takych znamych, oni Iveta a Miro a decka rovnako a to je detto alebo susedia- traja chlapi v dome, traja sa volaju Jozef
Odpovědět
ja mam jasno, meno po rodicoch nebude....to som vzdy vedela a so snubencom sme sa na tom hned zhodli. :-) rada by som dala meno po nejakom clenovi rodiny, ale jediny, ktoreho meno sa mi paci (okrem uz zamietnuteho Michala) je bratranec Marek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ani u nás mená nebudú po nás, tiež sme sa zhodli a nechceme ani meno čo je v rodine.
Odpovědět
hej, to nie je zle.......... Marek T............ celkom fajn cize tvoji favoriti Tamara a Marek, ano? ci este nieco je taky zhavy adept? a Hana u nas............ moja mama je Hana, ale nie koli tomu sa mi paci, to by som musela dat druhej meno Alena, inak by ma svokra zniesla zo sveta.......... ozaj, mas krasne nausnicky v albume fakt super
Odpovědět
vdaka ;-) mne sa Hanka strasne paci, dokonca sa mi zacina pacit aj Anicka, co ja som nikdy nebola na vyslovenu klasiku, len problem je ze Anicka je krasne meno pre dievcatko, ale uz pre mladu damu alebo slecnu sa mi nehodi. prave, ze ja mam kopec mien pre dievcata, ale chlapcenske mena este nemam v hlave, ano Tomas vedie, Marek je tiez fajn, ale nevyslovuje sa mi to dobre.
Odpovědět
presne aj ja to tak mam, ze ako mala bude Hanka, Hanicka a pod. ale ako dospela, bude Hana- znie to tak jednoducho a pritom vazne a zensky
Odpovědět
toto mne Mario vysvetloval teoriu, ze ked je v priezvisku R, tak musi byt aj mene......... taka hlupost, ale ved nech si povie,............. ja budem v porodnici hlasit mena- xixi :-p :-p :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
mne sa hodi Tomas Tutka, Tamara Tutkova, Tatiana Tutkova...same "T" :-D :-D ale kym bude babatko v brusku, tak sa mozno aj vplyvom hormonov nazor zmeni
Odpovědět
to je supi, ja by som si nechala muzsku formu priezviska a detom to iste a to znie fakt dobre, ze Tamara Tutka tak aristokraticky
Odpovědět
tak to mozno hej, ale Martina Tutka uz tak dobre neznie :-D :-D :-D
Odpovědět
preco? je to len zvyk............
Odpovědět
Článek se načítá
no, to "a" na konci sa mi nepaci, v tomto som troska konzervativna, bude predsa len "ova" :-D
Odpovědět
si stale spomeniem na tu reporterku z Markizy, ked zahlasi..neviem,c i krstne meno som si dobre zapamatala: "Denisa Cibulka", TV Markiza :-D
Odpovědět
ved to aj ja, ze budem ako Majo, ale potom, ze radsej nechame to nase typicke slovenske ova, predsa len, nie je to Braun, ani Schultz ani Ardan Brezinova mi prislo zvucnejsie, ako Barbora Brezina, aj ked som sa s tou myslienkou pohravala
Odpovědět
idem kocky papa
Odpovědět
pa ;-) mas fakt super meno x-)
Odpovědět
BB :-D
Odpovědět
a este som zabudla....Nikol sa mi tiez paci :-)
Odpovědět
Novorozeňátka Pelhřimovsko: Anežka Kubalová Adam Krejčí, Gabriela Jarošová Zdeněk Greško, Tereza Hlavová Tomáš Liška, Tereza Hejdová Simona Jůzová, David Eduard Gulden Jonáš Bohumil, Petr Daňhel Václav Schwammenhöfer, Nikola Benešová Marie Tichá, Nikola Vörösová Nikola Šimůnková, Adam Koutník Zuzana Vávrová, Nikola Carvová Bronislav Podhorský, David Kubeš
Odpovědět
aha...tak Nikol nie :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mne sa Nikol/ Nikola/Nicol nepáči...ale tiež osobná záležitosť :-N
Odpovědět
mne sa paci velmi..ale zas aby ich bolo v triede pat, tak to nie :-D
Odpovědět
Profilova fotka
baby a ako sa Vam pacia mena Sarah a Lucas?...
Odpovědět
Profilova fotka
Mne skôr Sára ako Sarah a Lucas vôbec nie..sorry :-N
Odpovědět
kraaasne ella, aj Sarah budem mat v triede(ziacku), paci sa mi aj verzia Sara (tiez jedna moja ziacka, zlaticko najvacsie), len k nasmu priezvisku bohuzial nie, inak su x-) x-) x-)
Odpovědět
jachin ty si nejak narocna :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja som uz nad tokymi menami hutala a kazde 2 roky je iny favorit... ;-) dlho to bola Anna a teraz mam zidovske obdobie - Rachel, Ruth a dnes ma napadlo Hebe... 8-) ale to by niektory velmi hezky prekrstili na J...
Odpovědět
ella, ja mam zas ruske obdobie uz dlho....hlavne na dievcenske mena :-D
Odpovědět
Profilova fotka
inak vsetky kmoky su tehotne a budu mat chalanov a vsetky chcu Jakubov.... :-D :-D :-D to bude paseka, ked sa stretneme.... :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?