Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

Zobraz úvodní příspěvek
Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě? Jste zastánkyně tradičních jmen nebo spíše něco pikantnějšího? A zaobíráte se tím, jaké se ke jménu váže jméno? Je pro Vás důležité, jak se bude na děti volat nebo prostě dáte jméno podle úvažení? Pojďme se poprat :-D
Odpovědět
Andělka: Vojtěch Tichavský se k sobě moc nehodí. Vadí mi to dvojité ch :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mně taky.
Odpovědět
Profilova fotka
A ty bys něco nevymyslela? Podle toho co jsem popsala výše. Jsi tu přes jména největší expert.
Odpovědět
Profilova fotka
sasha:a nevíš význam té Natali?nebo kdy má svátek,třeba i v maďarském kalendáři?
Odpovědět
Profilova fotka
Asi stejně jak Natálie a svátek asi taky tak,ne? 21.12. by to mělo být.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já jsem taky Natálie a bereme si dítě z dětského domova a máme možnost ho přejmenovat, chtěla jsem Natálku, ale přijde mi to až moc jednoduché, tak asi Terezku nebo Kristýnku
Odpovědět
tak nás jeto jasné Tomáš Hořínek nebo Magdaléna Hořínková...jenom bych k tomu chtěla ještě druhé jméno...Zvažovala jsem Magdalénu Helenu, ale už mě známá předběhla:(
Odpovědět
Cirussa .... a nebojíš se, že to bude moc dlouhé - Magdaléna Helena Hořínková. Asi bych jako druhé dala nějaké hodně krátké, jako Eva, Lea, Mia, Iva atp. ;-)
Odpovědět
ladenka: ze je dlouhe to mi zase az tak nevadi, ale spise bych chtela neco co mi k sobe zni ...a z tech kratkych ani moc nic :-| Moje segra je treba Dominika Magdalena a taky to jde... i kdyz ona pouziva hlavne jen to Dominika ;-)
Odpovědět
Pomidorka: A jak se vaše budoucí adopčátko teď jmenuje? Andělka: dobře, tak já to zkusím. Radim Tichavský Richard Tichavský RADEK RICHARD ANTONÍN KAREL VÍT DENIS ROMAN MICHAEL MILAN ALEŠ ZDENĚK VIKTOR TOBIÁŠ JONÁŠ MATOUŠ RADIM JÁCHYM LADISLAV ALEXANDR MIKULÁŠ ERIK JINDŘICH OLIVER NIKOLAS STANISLAV ALEX ROBERT SEBASTIAN ROBIN KRISTIÁN VLADIMÍR ROSTISLAV JAROMÍR MAXIM NICOLAS VÍTEK VILÉM KEVIN ADRIAN HYNEK MAXMILIÁN LIBOR SEBASTIÁN ALBERT KAMIL TOBIAS RUDOLF RENÉ
Odpovědět
Pomidorka: A jak se vaše budoucí adopčátko teď jmenuje? Andělka: dobře, tak já to zkusím. Radim Tichavský Richard Tichavský Jáchym Tichavský Dennis Tichavský Roman Tichavský Milan Tichavský Viktor Tichavský Jonas Tichavský Alexej Tichavský Erik Tichavský Kristian Tichavský Maxim Tichavský Viliam Tichavský Kevin Tichavský Adrian Tichavský Hynek Tichavský Sorry... to by překlep :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ježiš, ty jsi to vzala z gruntu. Díky. Pouvažuju.Je to fakt těžké.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Adelko, Kristian Tichavský je krásný, když se to řekne vybyvuje se mi budoucí právník.... .Je to fakt pěkná kombinace. Já to asi budu mít težší. Vždycky jsem si přála Patrika a Sáru. Patrika jsem si vzala a mimčo po tátovi pojmenovávat nechci a vdala jsem se do rodiny, kde už jedna Sára je, dokonce u manželové sestry. Ach jo a ještě to příšerný příjmení. Já bych chtěla Alžbětu,Anastázii, Euniku, Nelu a Oskara, ale ani jedno mě u manži neprošlo. No k našemu příjmení se toho moc vymyslet nedá. Ono Šobek je úlet. Stejně to budou všichni komolit. Mě komolí už teď. Píšou mi tam p (jako že Šopková) a nebo Šebková, jednou už jsem byla i Šoková:-)
Odpovědět
Pro Efču: Viktor Šobek, Jáchym, Ladislav, Sebastian, Kristian, Rostislav, Maxmilian, Eduard, Alexandr, Robert, Albert, Vlastimil, Benjamin, Radovan, Přemysl,Theodor, Vincent, Damian, Herbert, Metoděj, Bedřich, Bartoloměj
Odpovědět
efca: a co takhle Škopková ;o)))))))))) :-D :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
maxmiliána nedávejte máme tak pojmenovaného hafana a dost lidí kolem mě
Odpovědět
Profilova fotka
Efi: Kristiana nechci, mám neteř Kristinku.Ale začalo se mi líbit Sebastian a Tobiáš. Sice jsou to prý teď modní jména, ale já budu rodit nejdřív za 2 roky, a navíc žádné takové jméno se v okolí nevyskytuje. Mám o tom celkem přehled, mamka pracuje ve školce, takže jsem zažila éru Anetek, Nikolek apod. Budu si dělat asi statistiku. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Náš mrňous se jmenuje BASTIEN a pokud se zadaří a bude bráška nebo sestřička tak to bude IZABELA nebo DAMIEN.
Odpovědět
Dnes slaví jmeniny Lenka, Lena: Původem zkráceniny, domácké podoby jmen zakončených na -len(ka), nejčastěji Helena ("pochodeň";); dále Magdalena ("pocházející z Magdaly=věž";) - Léňa, Lenička, Lenuška, Leník, Leni, Lendulka, Levandule, Leňule, Lenice, Lenora. Eleonora: Patrně arabského původu (Ellinor), rozšířené prostřednictvím španělštiny. Vykládá se jako "bůh je mé světlo" - Ela, Elka, Leonora, Nora, Lea, Lora.
Odpovědět
Petra a co třeba Isabel?
Odpovědět
sasha: isabel je hezčí než Izabela!:o) izabela je tvrdé a připomíná mi telenovelu manuela a isabela!!:o)))))))))
Odpovědět
mně se třeba dřív vždy líbila jména Vaneska a Kryštof!:o)) ale pak jsem přesedlala na něco jiného...:o))
Odpovědět
me se taky moc libi Isabella, Elisabeth, Cristine...ale doma mi to neprojde... toz to bde asi Tomas Horinek (a jeste nejake druhe, nemate nekdo tip, co by se k tomu hodilo?) nebo Magdalena Hořínková
Odpovědět
Profilova fotka
cirrusa:má láska byl Tomáš Hořínek a byl to fajn kluk......Tomáš se mi líbí,a Hořínková?Magda je super, a co Kristýnka?
Odpovědět
pomi: Kristýnka je uz vymyslena jako druha v poradi:) sedla si mi do vkusu ;-) tak doufam, ze se nam taky podari splodit nejakeho fajn kluka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
cirrusa:no,Tomáš Hořínek byl opravdu fajn kluk, ale sex s ním stál za enóno.....no umělec, co bys chtěla.....nechci si přihřívat polívčičku, ale co Natálka?
Odpovědět
holky a co jména pro holčičku a kluka k příjmení Řehák / Řeháková:-) ??? Mě se děsně líbí Inés, ale to by mi asi neprošlo....nebo Vanesa x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vladimír Řehák, Inés ne....to se nehodí.......Klárka Řeháková
Odpovědět
co třeba Michal Řehák? nebo Jirka Řehák, chceš spíše klasické nebo atypické?
Odpovědět
pomi: tak do sexu ho asi zaucovat nebudu, to nemohu slouzit:D Natalka se mi nelibi, Natalie ano. jmeno natalka mam spojeno s tloustou holcickou v materske skole, co mi brala hracky, kravka jedna 8-( dodnes mam z toho trauma...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?