Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Já si musím na každej den teď z toho začátku něco vymyslet, aybch přijela domů až kolem 8, když se nudím, tak se nacpu :-N
Odpovědět
no to je právě ono, to taky znám :-(
Odpovědět
tak už jsem po obědě :-)
Odpovědět
jenže já jsem teď doma pořád...a ještě stresy před státnicema :-| já bohužel na stresy žeru...ale zatím se držím!!!
Odpovědět
to je nejlepší mít v zásobě ovoce a tak...na mě zabírá pojídání cherry rajčat, nebo na kolečka nakrájená mrkev a jabka. jakmile se nudím a mám poruce čokoládu a podobně, je jasný, kde ta dobrůtka skončí ]-(
Odpovědět
No teda tady to žije 8-( :-D Jak to šlo včera? Já jsem vydržela :-)
Odpovědět
i já. :-D k večeři jsem si udělala banánový koktejl :-D a mám dole už 1,5 kg... :-N
Odpovědět
Vogoš za 3 dny? seš hustá :-D já se budu vážit až ve čtvrtek.
Odpovědět
no protože u mě je to prostě vyžraný a jakmile to jídlo fakt omezím, tak to jde dolu celkem rychle...
Odpovědět
já mám ty tři kila taky vyžraný, takže by se mě to mělo teoreticky pustit brzo ]-( to poslední kilo a půl jsem mimochodem přibrala za pátek a sobotu :-x
Odpovědět
no to Ti věřím, to já umím taky :-D a teď nevím, co mám dneska vařit. Ale vůbec 8-(
Odpovědět
Noooooooooo, já kdybych byla doma, tak bych udělala cizrnu a k tomu kuřecí plátek :-) na to si ale musím počkat do čtvrtka ]-( anebo těstoviny s nějakou omáčkou, nebo zapečenou brokolici :-)
Odpovědět
Článek se načítá
těstoviny mě napadly, na ty mám chuť....Arvet a kde jsi? =-)
Odpovědět
no v rachotě :-) já totiž v týdnu skoro nevařím, vystačíme si večer s nějakým salátem, nebo sendvičem.
Odpovědět
jo tááák no bohužel můj muž si nevystačí se salátkem, ačkoli na to nevypadá tak pěkně žere...Včera v devět do sebe naládoval 3 vejce, uzený a chleba :-N No nic jdu šprtat a za dvě hoďky pojedu nakoupit suroviny...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,holky.od soboty chci začít držet zase mléčnou dietu,je to na 13 dní,tak snad to zvládnu...
Odpovědět
To je taková ta jak se první den pije jenom mlíko?
Odpovědět
nic proti ale ty narazovy diety sou hrozny...nejen pro cloveka, ale stejne ty kila mas za chvilku zase zpatky...chce to proste zmenit celej zpusob jedeni a hlavne pohyb ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
arvetka-jo,je to ona.už jsem ji držela jednou a tehdy se mi podařilo opravdu zhubnout a 3 roky se váha držela nastejno
Odpovědět
já taky nejsem zastáncem těchhle diet.... měla jsem ráno ovesnou kaši, na sváču půlku ananasu a jabko+3 ty tenký špaldový chlebíky (jeden má 65kJ :-) ), k obědu si dám jahodovou hollandii + 4 chlebíky, odpoledne kefír a večer salát, buď s kouskem kuřete, nebo s balkánským sýrem :-)
Odpovědět
maginka87 a kolik jsi zhubla?
Odpovědět
Profilova fotka
v průběhu diety asi 5kg,ale pak jsem zhubla ještě něco během...prostě ze 74 na 64 a drželo se to tak ty 3 roky...každýmu pomáhá něco jinýho,to musí každej vyzkoušet...
Odpovědět
mně teda pomáhá jedině hlídat se, jíst pravidelně a cvičit. vždycky mám období, kdy můžu jíst co chci a nepřiberu...bohužel teď jsem to přepískla 8-(
Odpovědět
stejně jseš kost a kůže :-p
Odpovědět
no to ani ne :-N mám kulatý stehýnka a prdel 8-(
Odpovědět
Dobrý ráno :-) ráno jsem orientačně vlezla na váhu a jsem mile překvapená, protože mám od nedělního rána dole přesně kilo a půl :-. nejspíš půjdou ty bleskově nabraný kilíčka stejně bleskově dolů :-) dneska jsem snídala pohankovo-špaldový rohlík, 2 plátky eidamu a 2 plátky krůtí šunky, ke sváčám má jahody a jogurt se dvěma rýžovými chlebíčky, k obědu tvaroh light (plný bílkovin x-) ) a 4 špaldové plátky, k věčeři obligátní salát :-)
Odpovědět
no tak vidíš, jak Ti to jde. Mně to teď asi také půjde samo. Od včerejška je mi zle... :-S
Odpovědět
jak to??? seš těhule! :-D
Odpovědět
těhule nejsem, ale nějaké střevní potíže :-S
Odpovědět
nazdárek, tak jak jsi přežila včerejší volno? nebo pořád střevní potíže nepovolily? já jsem porušila úplně všechna předsevzetí, měla jsem 4 (!) rohlíky s máslem, čokoládu a buchty od babičky ]-( hm, tak aspoň jsem se necpala večer, každopádně od 12 do 17 jsem jedla snad po půlhodinách :-D ale večer jsem si dala hodinu na orbitreku, tak snad to taková pohroma nebude, v neděli očekávám na váze VELMI optimistické číslo! :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?