Menu Forum

Hubneme společně

10. únor 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
lollia
Registrovala se 22. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 705 příspěvků. Má 5 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
lollia
Registrovala se 22. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 705 příspěvků. Má 5 přátel.
 Miriko, jsem na tom úplně stejně! Celý život jsem při výšce 168 vážila přes 70, ve finále dokonce 81 kilo, když jsem odjížděla do zahraničí. Když jsem před necelými dvěma lety přijela zpět, vážila jsem 61 kilčo (zhubnuto tak nějak samovolně tím, že bylo nepatrně více pohybu - posledních pět kilo, která nešla dolů, zlikvidoval spinning, ve kterém jsem pokračovala i tady.

Nicméně na začátku roku jsem si urvala vaz v koleni, dostala jsem trombózu a musela vysadit antikoncepci. Takže přesně jak říkáš - nedostatek pohybu, 4 měsíce na berlích, špatná dieta (warfarinová), hormony jako na houpačce - a byla jsem na 72. Teď jsem to drobnou úpravou srazila na 69 - nicméně za měsíc mě čeká plastika vazu a zase 8 týdnů s berlemi a ortézou. Už teď vidím, jak na mne budou kila skákat jako blechy emoticon . Ráda bych se dostala zase na 61, to mi slušelo hodně, pokud ještě lehce níže, proč ne emoticon .
28. říj 2008 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sisa77 (39 r.)
Registrovala se 10. října 2008 na beremese.cz. Přidala 115 příspěvků. Má 2 přátele. Nizozemsko.
  • Svatba byla 16. května 2009
    V Praze, Klementinum - Zrcadlova kaple, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
sisa77 (39 r.)
Registrovala se 10. října 2008 na beremese.cz. Přidala 115 příspěvků. Má 2 přátele. Nizozemsko.
 Ahoj holky,
taky se pridam do klubu emoticon

Veru: jsem na tom stejne, momentalne pri 167cm 76kg, des! ale muzu si za to sama!

Byla jsem vzdycky kolem 60kg a to bylo perfekt. Zadna susinka ale sedlo mi to, myslim emoticon
Pak se odstehovala do zahranici a nejak plizive tloustla a tloustla az sem to loni dotahla na 85kg!!!! behem 2let!!!
zkusila jsem hodne, herbalife( zhubla11kg, ale po skonceni zase nabrala), a jine. loni jsem tady u nas objevila weight watchers, to neni dieta, spis asi zivotni styl, pocitas body za vsechno co snis,a kazdej den mas jen omezenej pocet bodu( podle vahy,vysky,zamestnani atd.) no a od ledna do cervna zhubla 10kg.A vazne netrpela, dokonce i sladke se smi emoticon jenze porad to jeste neni ono.
dnes sem po pauze(4mes) znovu zacala a muj cil je nyni 12,5kg.
chci si v lednu objednat saty tak musim co nejvic do te doby a co bude potom jen dobre, saty utahnes.
Snad se to povede emoticon
28. říj 2008 v 19:33  •  Svatba byla v květnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
Registrovala se 6. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1483 příspěvků a 1 album. Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
Registrovala se 6. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1483 příspěvků a 1 album. Region Hodonín.
 Ahojky holky v černu mám svatbu a taky bych ráda sundala pár kil aspon tak 5-10kg...ale ta vůůle...to je děsné...chci si koupit orbitrek..máte někdo zkušenost s tímto strojem? emoticon
28. říj 2008 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
iriel
Registrovala se 24. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 28 příspěvků. Má 14 přátel. Region Beroun.
fotoportrét
fotoportrét
iriel
Registrovala se 24. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 28 příspěvků. Má 14 přátel. Region Beroun.
 Sylvik - Orbitrek je super, idealni zatez, pritom setri klouby, u televize vecer ti to ani neprijde a pritom fakt shazujes. Ja ho jedine doporucuju. emoticon
28. říj 2008 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
 iriel. fakticky je to dobry? jasné ja vím, že pokud se na něj bude prášit nic nezhubnu, ale když už ho budu mít chci makat. Tak na shazovani to je fajn , jo? tak právě přítel by mi ho koupil prej na vánoce.. jsem mu jen říkala, že si to musím ověřit jaké to je, abych nekoupila nejakou blbost
28. říj 2008 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hellunka
1
Registrovala se 25. února 2008 na beremese.cz. Přidala 1099 příspěvků. Má 2 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
hellunka
1
Registrovala se 25. února 2008 na beremese.cz. Přidala 1099 příspěvků. Má 2 přátele. Region Praha.
 já sice svatbu mám za sebou, ale mám nový cíl - už nechci žádný špekatý fotky z dovolené u moře. A jelikož plánujeme s větší skupinkou přátel, nechci mezi holkama vypadat jak tank...Už ne....Mám na 176 cm 86 kg. Není to zas takový děs, ale já se děšsně cítím, nejhorší je moje břicho. Už se mi i stalo, že mě jako těhuli pustili sednout emoticon emoticon emoticon emoticon trapas! Ráda bych se mezi Vás přidala. Sedavé zaměstnání je na mě mor, nějak s přibývajícími léty nenápadně nabírám a nabírám, až to nenápadné není...
28. říj 2008 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
 hellunka: hm tak to ti věřím, já mam taky sedavé zaměstnání...je to hrůza, to se pak přibírá jedna báseň. A na svatební cestě bych taky chtěla být o pár kilo lehčí. To je sice pěkné být na Kypru nebo v Turecku...ale pak ty fotky...to je sila...vždycky si pak nadávám emoticon a na dovo jsem pribrala 2 kila emoticon
28. říj 2008 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
 hellunka: jinak máte moc krásné fotečky...taky chcem mit svatbu do oranžova ale až 6.6.08 tak zatím se chystáme.
28. říj 2008 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sisa77 (39 r.)
fotoportrét
fotoportrét
sisa77 (39 r.)
 sylvik: no ja tedy mam takovych pristroju nekolik. Prvni tydny nadsene cvicim a pak to nejak polevuje az se z pristroje stane vesak na pradlo. ted momentalne je to nordic walking trainer emoticon
28. říj 2008 ve 20:07  •  Svatba byla v květnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hellunka
1
fotoportrét
fotoportrét
hellunka
1
 sylvik...děkuji emoticon fotografku jsme na poslední chvíli sehnali šikovnou..

já nemám vůbec vůli nco dělat, nesnáším se za to, že to vzdám. Tolikrát jsem začínala...Když jsem byla sama, tak to bylo nějak v pohodě, abych klofla chlapa, tak jsem holt něco pro sebe dělala - můj největší pohyb byl klidně i 8 hodin nonstop tance a konzumace pouze vody - žádný sladký redbuly a kalorický alkohol.. emoticon o víkendových pařbách. Ale jakmile jsem našla manžela, přestěhovala se do Prahy, vše je jinak...
28. říj 2008 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
 sisa: tak to ani neznám takový stroj emoticon my máme taky z rotopedu věšák, bolí mě z něj zadek emoticon
28. říj 2008 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
 hellunka: teda ty si cvičitelka...takou dobu cvičit a jen pít, ty máš teda vůli, to se o mě říct nedá, kdybych chtěla tak jsem hubena, jenže to je o vůli donutit se cvičit a makat prostě. Kdysi jsem chodila do posilovny a byla jsem jak lunt, samy sval. ale to je davno, ted proste to neni ono emoticon a kor do svatby se chci snažit, ale znam se emoticon
28. říj 2008 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sisa77 (39 r.)
fotoportrét
fotoportrét
sisa77 (39 r.)
 Sylvik: ja z toho byla nadsena, tady u nas(nemecko) na to byli reklamy, takze jsem to musela okamzite zakoupit a jak rikam, v loznici na to vesim hadry emoticon emoticon . No je to nordic walking ale na miste ve vzduchu. emoticon
28. říj 2008 ve 20:26  •  Svatba byla v květnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hellunka
1
fotoportrét
fotoportrét
hellunka
1
 kde se dá koupit silná vůle na to, abych cvičila a nežrala ty dobroty, co mi manžel uvaří....? emoticon
28. říj 2008 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
 hellunka: tak to bych si ji taky koupila tu vůli kdyby to šlo emoticon
28. říj 2008 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
iriel
fotoportrét
fotoportrét
iriel
 Sylvik - mne prijde zatim nejlepsi z domacich :stroju na cviceni:, ale chce to do nej uz trosku investovat, ty levne se casem rozvrzaji a jsou hlucne a nekdy i nestabilni. Pod 8 tisic dobry orbitrek nekoupis, to je tak ta hranice.
28. říj 2008 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6295 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
Registrovala se 12. srpna 2008 na beremese.cz. Přidala 6295 příspěvků. Má 41 přátel. Region Praha.
 ahoj holky, nečetla jsem předchozí, ale ráda poradím. před třemi lety jsem byla na léto dělat au-pair v Rakousku a za tři měsíce jsem tam nabrala skoro 10 kg. mají tam výborné sýry a tučené mléko! emoticon
pak mi pomohl zhubnout spinnig, chodila jsem dvakrát týdně. jinak až tak špatně nejím, ale pomáhá mi omezit jídlo večer, což mi normálně dělá problém. večer je prostě na jídlo nejlepší čas a hlavně klídke! emoticon
a kamarádka si hezky vypracovala postavu na tae-bo...
L.
28. říj 2008 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
 lennus: ty chodíš na spinning v Ho? emoticon jinak na au-pair to přibere snad každá..teda kamošky co byly tak vždycky emoticon
28. říj 2008 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
 Chtěla jsem začít chodit i do posilovny, ale kámošky jsou lemry líné emoticon a sama nejdu emoticon na to jsem zase líná já emoticon
28. říj 2008 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
fotoportrét
fotoportrét
lennus
14
 ne, já chodím v Praze, kde jsem teď dostudovala a pokračuju v práci. ale kámoška chodila v Hodoníně.
posilka je určitě dobrá, já mám dost slabá záda, ale na posilování je hodně dobré to tae-bo, pokud byste chtěly nějaké skupinové cvičení.
když jsem dělala au-pair u Londýna, tak jsem přibrala jen tři kilečka, takže to Rakousko bylo horší! emoticon no jo, jiná strava, člověk chce vše ochutnat, není divu! emoticon
L.
28. říj 2008 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
omcamauta (36 r.)
Registrovala se 29. července 2008 na beremese.cz. Přidala 2226 příspěvků a 3 alba. Má 2 přátele. Region Praha.
  • Svatba byla 25. dubna 2009
    Ve Frýdku-Místku, Region Frýdek-Místek
fotoportrét
fotoportrét
omcamauta (36 r.)
Registrovala se 29. července 2008 na beremese.cz. Přidala 2226 příspěvků a 3 alba. Má 2 přátele. Region Praha.
 sylvik: jo, mám to s kámoškama stejné - většinou spolem cvičit nemůžeme, protože se různě míjíme. Ale já se odhodlala - na spinning už chodím i sama (i když občas někoho vytáhnu a je to hned lepší) a na posilovnu jsem si zaplatila osobní trenérku - byla to sice pálka, ale dělá mi lekce na míru, takže cvičím to co potřebuju a hlavně mě hlídá, ať to dělám správně (no a dala jsem si to k narozeninám emoticon )
28. říj 2008 ve 21:19  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bonavoxa (32 r.)
1
Registrovala se 30. dubna 2007 na beremese.cz. Přidala 1076 příspěvků a 2 alba. Má 19 přátel. Region Opava.
  • Svatba byla 15. září 2007
    V Opavě ,, U Ducha" :o), Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
bonavoxa (32 r.)
1
Registrovala se 30. dubna 2007 na beremese.cz. Přidala 1076 příspěvků a 2 alba. Má 19 přátel. Region Opava.
  • Svatba byla 15. září 2007
    V Opavě ,, U Ducha" :o), Region Opava
 Před týdnem mě zvážila paní z herbalife, no a ukázalo mi to 90 Kg!!! emoticon emoticon Namám ani 170 cm. Přitom vypydám pořád stejně. Doma váhu nemám...
Úplně jsem se vyděsila!!!
29. říj 2008 ve 12:31  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
verru (33 r.)
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 70 příspěvků a 1 album. Má 6 přátel. Region Litoměřice.
  • Svatba byla 1. května 2009
    Hoštce, Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
verru (33 r.)
Registrovala se 10. ledna 2008 na beremese.cz. Přidala 70 příspěvků a 1 album. Má 6 přátel. Region Litoměřice.
  • Svatba byla 1. května 2009
    Hoštce, Region Litoměřice
 no tak když to tady čtu, jak vám spinning pomohl, tak na něj teda budu alespoň jednou týdně chodit, ale fakt mě to vůbec nabavilo...Jak kdo pokračujete? doufám, že si všechny nejdýl za půl roku budeme moct napsat, že máme těch 10 kg dole...já dál pokračuju 3x týdně aerobik a jidlé každé 2-3 hodiny. Zatím jsem dala dolů cca 2 kg, snad to takhle půjde dál, už bych chtěla mít těch 13kg dole.
30. říj 2008 v 08:08  •  Svatba byla v květnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
omcamauta (36 r.)
fotoportrét
fotoportrét
omcamauta (36 r.)
 no, ja jsem ted na sluzebce v zahranici a tenhle hotel nema ani posilovnu, chjo emoticon Ale mam s sebou DVDcko s powerjogou, tak cvicim aspon to. Neflakam to, takze se docela i zapotim!
30. říj 2008 v 08:19  •  Svatba byla v dubnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chickkky (31 r.)
Registrovala se 26. března 2008 na beremese.cz. Přidala 323 příspěvků. Má 26 přátel. Region Zlín.
  • Svatba byla 22. srpna 2009
    Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
chickkky (31 r.)
Registrovala se 26. března 2008 na beremese.cz. Přidala 323 příspěvků. Má 26 přátel. Region Zlín.
    Region Zlín
 Ahojky holky,

toto je docela fajn téma!!! A pro mě aktuální emoticon Já se sice snažím celoročně udržovat se v kondici a nejlepší je pro mě i co se týče pohybu a stravy jaro - podzim, protože navíc v tomto období jsem jezdila do práce a z práce na kole (tj. celkem 20 minut ráno a 20 zpátky), takže to bylo super, ale nějak už je zima, takže od září jsem přestala a nemůžu se cosi donutit začít něco dělat..
Tak zrovna dnes jdu do posilovny, kam chodívám přes zimu emoticon Sice posilovny moc nemusím, ale je to jedno z mála řešení, jak se přes zimu zpevňovat emoticon

A co se týče jídla, tak mi nejvíce pomohlo jíst pravidelně menší porce emoticon
30. říj 2008 v 08:45  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chickkky (31 r.)
    Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
chickkky (31 r.)
    Region Zlín
 ORBITREK:

ještě holky u toho pozor, abyste na tom cvičili správně!!! jestli jste si všimli, tak v posilovnách na tom hodně lidí cvičí špatně, pokud jdete na orbitrek, tak musíte držet celé chodidlo pevně k té "šlapce" žádné zvedání pat!! účinek je pak žádný!!!
Nebo si to vyzkoušejte ten rozdíl: 5 minut při stejné zátěži s volnými patami a 5 minut při stejné zátěži s mirným podsednutím pánve a šlapky pevně "přilnuté" k šlapce uvidíte, že se mnohem více spotíte a budou vás i dříve bolet nohy emoticon
30. říj 2008 v 08:52  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jennyi
Registroval se 7. dubna 2007 na beremese.cz. Přidal 329 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
jennyi
Registroval se 7. dubna 2007 na beremese.cz. Přidal 329 příspěvků.
 jee, dlouho jsem tu nebyla, ale jak se dívám, je tohle téma stále "živé" emoticon Dřív jsem zde trávila hodně času emoticon Protože také pořád řeším váhu.
Je to děs, musím přiznat, že zhubnout není až takový problém, jako si to udržet! To je prostě každodenní boj a ty potvůrky kilečka se pořád a pořád chtějí vracet :( Když jsem přestala držet dietu šla mi váha stále dolů, ale po určité době se to zastavilo a šlo opět nahoru, i když by někdo byl nespokojený, snažím se to neřešit, sice mám od zhubnutí 10 kilo nahoře, ale už přes rok se mi váha nehnula a to mě těší nejvíc. Radši budu pořádná baba než celý život na dietě.
22. lis 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
svetluskah
2
Registrovala se 23. června 2005 na beremese.cz. Přidala 631 příspěvků. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
svetluskah
2
Registrovala se 23. června 2005 na beremese.cz. Přidala 631 příspěvků. Region Brno.
 Holky, máte nějaké příkaldy jídelníčků, kde by byl normální oběd? Chodíme na meny, každý den si po nocích vařit nebudu
24. lis 2008 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
chickkky (31 r.)
    Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
chickkky (31 r.)
    Region Zlín
 Jídelníček??? Můžu se podívat doma... Ale když jsem chodila do takového hubnoucího kurzu, tak nám říkala instruktorka, že my, kteří chodíme na obědy na meníčka, tak si máme vychutnat masa dosyta, ale přílohu si máme objednat poloviční, a když je člověku líto peněz, že musí zaplatit plnou cenu za menší porci, tak si má vychutnat i tu větší část s tím, že odpoledne si už musíš dát menší svačinku....
Celkově se traduje, že ač máš jet 5 - 6 porcí za den, tak přesto by se převážná část měla jíst do toho oběda klidně více a ty odpolední porce už menší a lehčí....
25. lis 2008 v 07:17  •  Svatba byla v srpnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš