Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
1
354
355
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Zdravím dámy, chtěla jsem se zeptat, jestli jste některá nehubla přes ketofitovou dietu? Všude vidím reklamy a trošku jsem si o tom pročítala a říkala jsem si, že pokud by na to byly dobré reakce, tak bych do toho šla, sama bohužel nezhubnu :-/
Odpovědět
Pokud máš namysli ketofit.cz, který má fakt všude reklamy, tak já jsem s ním začala hubnout asi před 3 týdny už mám 7 kilo dole ;)
Odpovědět
tyjo, tolik? To ale trošku nabíhá na jojo efekt ne? A ty koktejly, nemáš žádné vedlejší účinky? :-/
Odpovědět
to zatím nedokážu posoudit, ale oparátor mě ujišťoval, že žádný není a co jsem si četla i jiné recenze, tak tam paní psaly, že bez jojo efektu ;)
Odpovědět
Vidím, že se tu bavíte o té ketofitové dietě, můžete mi říct, jestli je toto normální? :D ketofit.cz/produkt/ketofit-jedina-cokolada-do-diety-pl/ ségra ji včera dávala do koláče :D
Odpovědět
JO, tu už jsem taky zkoušela ;) a co teprv ta svíčková, ta je taky moc dobrá ;) už jsem skončila a jsem naprosto spokojená, léto může začít ;)
Odpovědět
Ahojte, bavíte se tady o té Ketofitové dietě, kde jste kupovali ty koktejly nebo ty jídla? Jak jste věděli, v jakých dávkách to brát? Kde najdu nějaký ten jídelníček nebo plán?
Odpovědět
Žádný jídelníček ani plán není, musíš na jejich stránce, co tu byla výše zmíněna, napsat operátorovi, a s ním budeš řešit veškerý postup i co budeš jíst, on ti řekne a poradí a pak tě bude i průběžně kontrolovat, jestli se teda stravuješ správně :D
Odpovědět
Takže na té kefofit stránce jako normálně napíšu do toho chatu a tam se už mě ujmou?
Odpovědět
Jojo přesně tak :) prostě tohle máš individuální přístup :)
Odpovědět
Tak to je ale super, já si právě myslela, že je to nějak podle jídelničku a nevím co.
Odpovědět
Článek se načítá
Hubnuti nejsou jen drasticke diety, ale i chodit cvicit a donuceni, aspon 2-4 tydne se jit projit a brat nejaky doplnek stravy na hubnuti :)
Odpovědět
Pročítala jsem si ty jejich stránky a pochopila jsem tedy, že je to postavené na proteinové dietě. Ale proteinové nápoje jsou obecně dost neoblíbené, že je v nich plno chemie, je to pravda?
Odpovědět
Ketofit nepoužívá svinstvo, na tomhle si zakládají a je to opravdu dobré, však sama vyzkoušej, já jsem neměla žádné problémy ani vedlejší účinky :) A bez jojo efektu :)
Odpovědět
Aha, tak to by mě teda zajímalo, jestli to tak vážně je, no uvidíme, možná vyzkouším.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 7 měsících
@brebiska 7 kg za tři týdny? Upřímnou soustrast tvému zdraví http://galenus.cz/clanky/vyziva/hubnu...
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
1
354
355
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?